Czy armia USA przejęła władzę nad FED?

szachy

Dochodzą nas ciekawe informacje z rynku amerykańskiego, dotyczące centralnego banku FED, który jest zarządzany przez międzynarodowych bankierów.

W 1913 roku finansjera przejęła władzę nad gospodarką USA, a w 1944 roku, narzuciła światu swój system finansowo-kredytowy. Do dzisiejszego dnia każde państwo, które chce funkcjonować na rynku światowym, musi akceptować władzę bankierów. W ich władaniu jest cały system finansowo-kredytowy, w którego skład wchodzą: wszystkie komercyjne banki na świecie i większość centralnych banków państw, kontrola podaży dolara i walut większości państw, MFW, Bank światowy, system rozliczeniowy SWIFT i większość organizacji światowych.

Informacje dotyczą przejęcia kontroli nad FED przez armię USA. Sprawdźmy ile z tych informacji jest prawdziwych, a ile bajkowych.

Czy armia USA pokonała FED?

 • Armia USA pod nowym kierownictwem Marine General Joseph Dunford, przejęła władzę nad Zarządem Rezerwy Federalnej. Aby to potwierdzić, sprawdź nową stronę FED. Wcześniej istniała pod adresem: www.federalreserve.org teraz jest tutaj – www.federalreserve.gov

Nasza opinia: jest to ciekawa informacja, jednak nie daje gwarancji na odrzucenie FED od władzy. Taki numer ze zamianą końcówki domeny z „org” na „gov”, mogli zrobić bankierzy. 

.

 • Stany Zjednoczone wycofały z Zatoki Perskiej USS Theodore Roosevelt – masywny, lotniskowiec o napędzie atomowym. Uczynili to, kiedy rosyjskie okręty wpłynęły do Zatoki Perskiej. To jest pierwsza taka sytuacja od 2007 roku, kiedy US Navy nie ma żadnego lotniskowca w Zatoce Perskiej. USA oddała stery Rosjanom. LINK. 

Nasza opinia: jest to niecodzienna sytuacja, kiedy USA nie ma lotniskowców w Zatoce Perskiej. Jednak nie ma pewności, czy jest to zabieg taktyczny, czy faktyczne oddanie pola Rosjanom.

 

 • Chiny uruchomiły nowy system międzynarodowych płatności. Do tej pory tylko bankierzy mieli monopol na SWIFT. Było to wyraźnie widać, kiedy odcięli od tego systemu Syrię i Iran. Oba państwa przez brak możliwości dokonania płatności eksportu i importu, dotknął olbrzymi krach finansowy z inflacją powyżej 100%. Nowy system chiński zdetronizuje dolara.

Nasza opinia: prawdą jest, że Chiny uruchomiły nowy system międzynarodowych płatności: CIPS – „China International Payment System”. W przeciągu nieokreślonego czasu, juan może przejąć kontrolę nad międzynarodowym handlem. Nie stanie się to szybko, ponieważ taki manewr wiąże się z wywołaniem olbrzymiej recesji ekonomicznej w USA. Aby tak się stało, dolar musiałby upaść lub bardzo mocno się zdewaluować.

 

 • Państwo Żydowskie (Izrael) z sojusznikami, dokonało nalotów bombowych na Aleppo w Syrii. W wyniku czego wojska rosyjskie zbombardowały pozycje Państwa Żydowskiego, Turcji i Arabii Saudyjskiej.

Nasza opinia: bardzo trudno jest potwierdzić tę informację, ponieważ panuje wyraźna, planowa dezinformacja wobec stosunków izraelsko-rosyjskich. Z jednej strony dowiadujemy się o ścisłej współpracy Państwa Żydowskiego z Rosjanami – LINK, z drugiej strony, izraelskie odrzutowce zostały zmuszone do wycofania się ze strefy powietrznej Libanu przez samoloty rosyjskie – LINK.

 

 • Król Salman Arabii Saudyjskiej z powodu alzheimera, przekazał władzę synowi. Saudyjski książę zaproponował Rosji kontrolę rynku ropy naftowej, w zamian za utrzymanie Saudów przy władzy.

Nasza opinia: jest to mało realna informacja, ponieważ świadczyłaby o oddaniu rynku ropy Rosjanom. Jest to strategiczny produkt USA, na którym oparta jest siła dolara. Jeżeli ta informacja byłaby prawdziwa, to oznaczałoby radykalny wzrost ceny baryłki do ponad 100 dolarów. Kilka dni temu Goldman Sachs podał informacje o przyszłej cenie baryłki, która ma wynosić około 20 dolarów. Są to informacje sprzeczne, jednak kontrola nad ropą może być odebrana siłą, na razie takowej nie dostrzegamy. Chyba, że wszystko toczy się za kulisami.

 

 • Pentagon wycofuje wszystkie swoje wojska i obronę antyrakietową z Turcji. Jest to oznaka końca zmagań o Syrię i Iran oraz odcięcie pomocy ISIS.

Nasza opinia: na potwierdzenie tej informacji musimy poczekać. Na dzień dzisiejszy nic nie wskazuje na wycofanie się USA z tych terenów.

 

 • Netanjahu został zmuszony odwołać zaplanowaną wizytę w Niemczech, ponieważ Angela Merkel powiedziała mu, że nie dostanie więcej żadnych niemieckich łodzi podwodnych. Niezależność Niemiec została „nagrodzona” poprzez zorganizowanie islamizacji Europy oraz sztucznie wywołanego skandalu z Volkswagenem.

Nasza opinia: islamizacja Europy jest zdecydowanie zaplanowaną akcją podburzenia gospodarki niemieckiej. Również afera z katalizatorami Volkswagena jest podpuchą, ponieważ ten trik używa wielu producentów aut. Zamiast platyny w katalizatorach z silnikami diesla, używają tańszych zamienników jak, paladyn. Natomiast mało realne jest, aby Niemcy sprzeciwiali się Państwu Żydowskiemu. Według naszej opinii, Państwo Żydowskie będzie kolejnym mocarstwem światowym po wcześniejszym zdetronizowaniu USA.

Wojna o prym nad światem

Wiele faktów z powyższych informacji nie jesteśmy w stanie potwierdzić, co nie znaczy, że nie zostaną zrealizowane w przyszłości. Na pewno władza międzynarodowej finansjery zbliża się ku końcowi. Nie są w stanie dłużej utrzymać kontroli nad całym światem. Problem nie stanowi społeczeństwo, tylko Chiny i Rosja. Są to kraje, które nie można ot tak sobie najechać, zbombardować czy przeprowadzić zmianę rządu.

Do czasu unicestwienia tych państw, bankierzy nie mogą wdrożyć nowego systemu monetarnego w postaci jednej elektronicznej waluty. Ponieważ system zostałby w krótkim czasie zniszczony przez hakerów chińskich i rosyjskich. Dzisiaj nie ma systemów, zabezpieczeń, których nie można pokonać. Jedyną bronią przed hakerami jest konsekwencje więzienia. Takie obostrzenia nie dotyczą państw, do których USA nie ma dostępu. Dlatego chińscy czy rosyjscy hakerzy, mogą dowolnie niszczyć nowy system bankierów.

Wdrożenie elektronicznej waluty jest najważniejszą bronią finansjery. Bez niej nowy system gospodarczy NWO, nie będzie miał sensu istnienia. Już dzisiaj wiemy, że nie są w stanie pokonać Chin i Rosji, dlatego w niedługim czasie będziemy obserwować kolejny ruch na geopolitycznej szachownicy: MAT.

Kwestia tylko: co dalej?

źródło: geopolitics.co

 

. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. Jesteś gotowy na kryzys? Dobrze zabezpieczyłeś pieniądze? Co zrobić z kredytem frankowym? Zrobimy analizę Twoich inwestycji i wskażemy najlepsze dla Ciebie rozwiązania. Mamy bogate doświadczenie. => MonitorowanieRynku.pl

.

Chcesz otrzymać bezpłatne raporty i

 Geopolityczną Analizę Tygodnia?

.

Wpisz poniżej imię i email, a automatycznie dostaniesz bezpłatny dostęp do

12 ebooków i raportów. Poza tym w każdą sobotę dostaniesz na email, nigdzie

nie publikowaną analizę polityczną/geopolityczną/ekonomiczną – „BrzozaNews”.

(Po wpisaniu emaila i imienia (wymagane do loginu), automatycznie zostanie otwarte konto na SzokWiedzy.pl) Photo credit: scrimages / Foter / CC BY

4 Responses to “Czy armia USA przejęła władzę nad FED?”

 • Miszek on 19 października 2015

  Bardzo ciekawy artykul z 1 bledem. Rosjanie zbombardowali Panstwo Islamskie a nie Zydowskie. Mysle ze finansjera rowniez bierze mozliwosc bycia przejetym sila przez armie dlatego mysle za maja cos w zanadrzu przygotowanego na taka „okazje” i latwo sie nie poddaja. Bardzo ciekawy artykul.

 • Genituram on 19 października 2015

  Ciekawe zestawienie. I powiem, że – w moim odczuciu – dość optymistyczne. Skoro finansjera nie może sobie wprowadzać bez przeszkód swojego planu, to bardzo dobrze. Z drugiej jednak strony, może to doprowadzić do kolejnej wojny światowej, choć osobiście sądzę, że do nie dojdzie. Razem z zaprzyjaźnionym jasnowidzem analizujemy wizje przyszłości i jak na razie III wojna światowa się nie pojawia. Ciekawe, bo inni jasnowidzący ciągle wieszczą jej wybuch, a my wyraźnie widzimy, że nic takiego nie będzie miało miejsca.

 • jela on 19 października 2015

  Ciekawe,tak tez myślałem że numer z volkswagenem to zamierzone działanie!

 • Robert on 19 października 2015

  Dziękuję Panowie za miłe słowa.

  Miszek, tam nie ma błędu.
  Informacje jakie się pojawiają mówią o zbombardowaniu miasta w Syrii przez koalicję z Państwem żydowskim, Turcją i Arabią.
  W zamian Rosja miała zbombardować ich pozycje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *