Dlaczego się nie pozabijają?

mafia700

Nie ma domu na powierzchni ziemi, do którego nie można się włamać. Tak samo nie ma takiego samochodu, strony internetowej czy  komputera. Podobna logika dotyczy człowieka. Każdą osobę mieszkającą na ziemi można otruć, zamordować, wymazać z powierzchni ziemi.

Co powoduje, że mafiozy tego świata nie mordują się nawzajem?

Morderstwo bankierów

W filmie „Analiza geopolityczna, ekonomiczna Polski i świata” wyjaśniam swój pogląd na geopolitykę. Uważam, że kluczowym narzędziem do kierowania rządami wielu krajów jest system finansowo-kredytowy, którego właścicielem są międzynarodowe klany bankowców. To oni mają władzę nad podażą pieniądza światowego. Przez to mogą wywołać kryzys w każdym zakątku świata.

Nawet Rosja, która ma niezależne źródło finansowania gospodarki jest zależna od bankierów. Atak na rosyjską gospodarkę jest potwierdzeniem reguły, że każde państwo w obecnym systemie można zatopić. Gdyby nie pomoc ze strony Chin, Rosja kolejny raz zbankrutowałaby. Bankructwo nie oznacza likwidację państwa, tylko bunt społeczny. To społeczeństwo jest celem ataku finansjery. Masowe niezadowolenie społeczne może obalić każdą władzę w państwie.

Skoro Putin i jego mocodawcy wiedzą, kto znajduje się w strukturze hierarchicznej bankierów, to dlaczego ich nie zlikwidują?

Przecież mogliby precyzyjnie ich namierzyć i ubezwłasnowolnić. 

Można domniemywać, że wystarczy usunąć na różne sposoby 30-50 osób z najwyższego szczebla hierarchii.

Co by to dało?

Aby zarządzać systemem potrzeba bardzo inteligentnych ludzi, fachowców z dziedziny finansów, strategii i geopolityki. Osób, które znają działanie systemu, czyli mają wiedzę znacznie wyższego gatunku, niż tą kłamliwą, którą karmią na studiach. Takich osób nie można zdobyć ot, tak sobie. Nie sztuką jest posiąść tę wiedzę, ale używać jej do niszczenia i mordowania społeczeństwa światowego. Bo do tego doprowadza ich system. Nawet w ich kręgach nie jest łatwo połączyć: inteligenta => stratega => mordercę.

Dlatego można realnie przypuszczać, że likwidacja szczytu hierarchii spowodowałaby rozłam, podziały, kłótnie czyli słabość systemu.

To samo można wyreżyserować w drugą stronę.

Dlaczego bankierzy nie zlikwidują Putina wraz z jego mocodawcami?

Rozwiązałoby to problem geopolityczny. Po zainstalowaniu marionetkowego rządu w Moskwie, dość szybko rozprawiliby się z Iranem i Syrią, a Chiny poszłyby na współpracę. W takim układzie wdrożyliby elektroniczny pieniądz i system NWO, który od lat propagują. Osiągnęliby zwycięstwo i mogliby odciąć wszystkie „propagatorskie” strony internetowe. Bez stałego pokarmu większość społeczeństwa uwierzyłaby w politykę serwowaną w mediach. Ostatecznie zniewoliliby świat.

Konsekwencje ich paraliżują

Do tej pory tak właśnie działała międzynarodowa finansjera. Od co najmniej 50-tych lat mordowali i instalowali marionetkowe rządy w wielu krajach. Opisałem to w „Jak skolonizowali kraje świata?„. Obecnie jest trudniejsza sytuacja. Wszystko blokują im Rosja, Chiny i ich kooperanci. Szczególnie Rosja ma podobne struktury i techniki do używanych przez USA.

Zwróć uwagę, że do przeprowadzenia takiej akcji potrzeba kilkaset albo kilka tysięcy tajniaków, ponieważ bankierzy/mocodawcy mieszkają w różnych zakątkach świata.

Czy każdy z nich będzie oddany sprawie?

Nie. Wszędzie są szpiedzy, którzy poinformowaliby stronę przeciwną o planach. Obecna technika uniemożliwia przeprowadzenie tak dużej akcji w całkowitej konspiracji.

Gdyby planowano likwidacje Putina z całą generalicją, to Rosjanie dowiedziawszy się o tym, zrobiliby to samo. Zabezpieczyliby własne tyłki i organizowaliby ewentualny odwet. Doprowadziliby do paraliżu własnego życia. Musieliby mieszkać w podziemnych miasteczkach, które i tak nie dałyby żadnych gwarancji bezpieczeństwa. Przecież ktoś musi obsługiwać elity.

Obie strony wiedzą o ewentualnych konsekwencjach.

Gdyby jedna z nich rozpoczęła taką akcje, to jak w dominie, następne ruchy byłyby nieodzowne. Pomordowaliby się wzajemnie. System zostałby rozszczelniony i państwa mogłyby budować niezależne gospodarki.

Dlatego nie jest możliwa likwidacja Putina, Obamy, Rockefellera, Rothschilda.

Należy dodać: niemożliwa bez akceptacji otoczenia, czyli na likwidacje Putina musieliby wydać zgodę jego mocodawcy. Tak jak odbyło się to w przypadku Johna Kennedy. Była to wenętrzna robota. Rosjanie ot tak sobie nie mogą zamordować głowy państwa, które jest mocarstwem.

To jest ważna uwaga.

Kiedy państwo jest słabe, to nawet Obama nie musi przyjeżdżać na pogrzeb zamordowanego prezydenta.

Zlikwidowano 96 osób w Smoleńsku.

Czy wywołało to jakiekolwiek konsekwencje?

Nie.

Dlaczego sojusznicy Polski: USA, Niemcy, Wielka Brytania nie ujawnią zdjęć satelitarnych?

Dlaczego USA nie ujawni sprawcę Putina, jeżeli on to zrobił. W takim tonie wypowiada się choćby PiS.

Bo Putin ujawniłby WTC czy inne brudy mocarstw. Bo za Smoleńskiem mogą stać agenci wielu krajów.

Nikt nie liczy się z politykami, których za zegarek można skorumpować. Nasi politycy to śmiecie polityczne najgorszego gatunku. Zamiast walczyć o silną Polskę, to walczą o własne stołki w strukturach systemu międzynarodowej finansjery.

Ten kto jest silny, ma mocną armię, zdrową gospodarkę, ten jest chroniony nawet przez przeciwników.

.
. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. Nie chcesz stracić na inwestycjach? Chcesz dowiedzieć się co będzie z rublem, frankiem, dolarem? Nie wiesz jak założyć e-biznes? => MonitorowanieRynku.pl

.
Photo credit: Eneas / Foter / CC BY

 

 Chcesz otrzymywać informacje o nowych artykułach !

  Wpisz w poniższy formularz swoje imię, e-mail i kliknij przycisk „Uzyskaj Dostęp”, a ja będę wysyłała Ci info o wielu ciekawych rzeczach.

Twoje dane są bezpieczne

8 Responses to “Dlaczego się nie pozabijają?”

 • nadia on 16 marca 2015

  Zastanawiam sie czy Putin i Obama nie sa w kolektywie a to co teraz sie dzieje, to jest ”film” puszczany dla spoleczenstwa.

 • Robert on 16 marca 2015

  Nie mają wspólnego celu, szczególnie w ekonomii.
  USA chce wdrożyć pieniądz elektroniczny, Rosja i Chiny oparty na złocie.

  Również Rosja i Chiny nie chcą zostać wyeksploatowane przez koncerny. Te dwa kraje chcą rządzić i najchętniej powróciłyby do czasów komunizmu.

  Na pewno Rosja i USA współpracują na poziomie korupcji: mam tutaj na myśli takie projekty, jak Smoleńsk czy WTC.

 • emorris on 16 marca 2015

  Do czego doprowadził elektroniczny pieniądz:
  https://www.filmweb.pl/film/Wy%C5%9Bcig+z+czasem-2011-587175

  Władza zawsze będzie rozdmuchiwała błahe problemy, by żyć w luksusie.
  https://www.youtube.com/watch?v=28MgUGPpwZQ

 • nadia on 16 marca 2015

  Smolensk czy katastrofa malezyjskiego samolotu to prawdopodobne,ze Rosja maczala w tym palce, ale WTC? Czy sa na to dowody?

 • Przemyslaw Mach on 16 marca 2015

  To wszystko to jeden wielki teatr dla maluczkich im nie chodzi o pieniądze czy o tak zwaną sprawę oni nie są aż tak głupi oni mają ważniejsze cele niż te które wymieniłem a po za tym zegar cały czas tyka a czasu ubywa oni dobrze o tym wiedzą dlatego muszą przygotować społeczeństwo na przyjście antychrysta który już żyje na ziemi to co napiszę może się wydawać czystym sci-fi ale oni myślą że Bóg w którego my wierzymy dla nich jest tym złym który chcę nas wymordować więc oni chcą uciec z tej planety bo wierzą że zbliża się coś w rodzaju sądu ostatecznego

  ja kiedyś widziałem nad Poznaniem statek który miał około 1 kilometra długości i gdzieś około 50 m szerokości i pod spodem miał specjalne lampki takie jak w samolotach które mrugały na czerwono owy statek nie generował żadnego hałasu dlatego wiem że oni są zdolni żeby spróbować uciec stąd

 • Robert on 16 marca 2015

  Wydaje mi się, że Smoleński czy WTC to sprawka międzynarodowa.
  Co za tym przemawia?
  Wszyscy siedzą cicho.
  Kryją siebie na wzajem.

  Dlaczego służby?
  A czy możliwe jest zorganizowanie tak wielkie aranżacji bez ich wiedzy?

 • Adam on 6 listopada 2015

  Bardzo chciałbym usłyszeć jakie ma Pan Robercie argumenty na stwierdzenie, że Smoleńsk był czymkolwiek innym niż zwykłym wypadkiem lotniczym wynikającym z braku trzymania się procedur, złego wyszkolenia i jeszcze paru rzeczy.. Proszę o konkrety.

 • Robert on 7 listopada 2015

  Dużo jest argumentów, dlatego opisałem w bezpłatnym raporcie „Polska Sprawa”:
  https://szokwiedzy.pl/e-book-polska-sprawa

  Proszę sobie pobrać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *