Konsekwencje wyjścia Polski z Unii Europejskiej

Unia Europejska

Nadchodzi czas na debatę i na obliczanie zysków i strat po koniecznym wyjściu Polski z Unii Europejskiej.

Kołchoz unijny zamienia się w super państwo, które narzuca destrukcyjne ustawy na narody. Kierunek jest jednoznaczny, bezdyskusyjny: odebranie pełnej suwerenności narodom.

Ma powstać jedno super państwo.

Już dzisiaj każdy mieszkaniec zrzeszonego państwa unijnego ma podwójne obywatelstwo. W przypadku Polski jest to obywatelstwo polskie i ukryte – Unii Europejskiej.

Celem jest porzucenie narodów, rządów i podporządkowanie wszystkich elementów państwowości pod Unię Europejską.

Już dzisiaj możemy dostrzec, co oznacza ślepe realizowanie nakazów unijnych.

Gdyby obecny rząd nie przeciwstawił się unijnym nakazom, to po polskich ulicach grasowałyby bandy islamskich terrorystów. Rozboje, bójki, kradzieże, gwałty, zabójstwa byłyby na porządku dziennym. Policja nie byłaby w stanie reagować na „mniejsze” przestępstwa, takie jak: gwałty, obmacywanie, obrażanie, wyzywanie, prawdziwy rasizm.

Doszło do tego, że islamiści gwałcą nie tylko młode kobiety, ale również chłopców, dziewczynki i staruszków.

Do kogo należy Unia Europejska?

Jeżeli w najbliższej pięciolatce nie wyjdziemy z Unii Europejskiej, to Polska zamieni się pogorzelisko. Już teraz jesteśmy bezbronni ekonomicznie i medycznie. Na tym polu istnieje całkowita samowolka finansjery i koncernów farmaceutycznych.

Każda próba walki kończy się porażką.

Nie tak dawno była próba przejęcia branży węgla przez Niemców i wyprzedania polskich lasów. Na szczęście zakończyła się naszym sukcesem.

Jednak, kiedy w dalszym ciągu będziemy w Unii, to sługusy unijne znajdą wytrych, aby wpuścić do nas islamistów, wykupić kopalnie i doprowadzić je do bankructwa, zagarnąć nasze lasy… to jest kwestia czasu.

Obecne sukcesy w tych dziedzinach są tylko czasowym zwycięstwem.

Zarządcy Unii działają metodycznie, małymi kroczkami idą do celu.

Kto zarządza Unią?

W 90% odpowiedzi będą – Niemcy.

Jest to niekompletna odpowiedź.

Niemcy tylko wypełniają polecenia.

Kompletną odpowiedź mamy po analizie islamizacji Europy.

Czy myślisz, że to Merkelowa podjęła samobójczą decyzje o napływie hordy islamistów?

Czy ona jest na tyle głupia, aby jedną decyzją doprowadzić do unicestwienia siebie i swojej partii?

NIE.

Merkelowa chce rządzić do śmierci. Jednak umożliwienie islamizacji wydało na nią wyrok polityczny. Oczywiście, że dostanie fajną posadę w organizacjach globalistów, jednak z szefem rządu może pożegnać się na zawsze.

Skoro to nie Merkelowa podjęła decyzję o islamizacji, to oznacza, że ma mocodawców nad sobą. Pomimo, że była to samobójcza decyzja nie sprzeciwiła się jej. Oznacza to, że jest tylko większym pionkiem w tej grze.

Wystarczy sprawdzić finansowanie islamizacji, aby dotrzeć do kłębka decyzyjnego. Nie tylko my, podziemie informacyjne mówimy o głównym sponsorze islamizacji, ale politycy z pierwszej ligi, jak: Orban, Kukiz i inni.

Wystarczy teraz odpowiedzieć na pytanie: kim jest sponsor islamizacji George Soros?

Człowiekiem międzynarodowej finansjery/bankierów/ukrytego rządu.

Skoro Merkelowa nie umiała sprzeciwić się bankierom, to jest niżej w hierarchii od nich.

Dlatego to nie ona, ani Niemcy podejmują najważniejsze decyzje, tylko międzynarodowa finansjera/ukryty rząd.

Czas liczyć koszty i zyski wyjścia z Unii

Przyszedł czas na przygotowanie analizy, co do kosztów i zysków wyjścia z Unii.

Nie oczekuję takiej analizy od rządzącej partii. W tej chwili jest etap informowania i przekonywania o konieczności wyjścia z Unii przez podziemie internetowe. Kolejnym etapem będą rozmowy z politykami.

Nie wiadomo czy PiS podejmie taką decyzję, ponieważ Jarosław Kaczyński mocno stawia na Unie. Mam nadzieję, że jest to tylko wybieg polityczny, mam nadzieję, że sam widzi, jak Unia wiąże ręce w efektywnym zarządzaniu państwem.

28 kwietnia przedstawiciele państw członkowskich UE przegłosowali nowe standardy zaostrzające normy emisji dla przemysłu, w tym elektrowni węglowych. Polska i kilka innych państw były temu przeciwne. Według resortu środowiska może nas to kosztować 10 mld zł.

Pomimo sprzeciwu musimy podporządkować się kołchozowi unijnemu.

Unia powoduje zwiększenie kosztów w tych branżach, gdzie narody mogą mieć niezależność. Wszelkie formy samodzielności są likwidowane.

Tylko ślepiec tego nie dostrzeże.

 

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSLink: „EU Grunge Flag” (CC BY 2.0) by Free Grunge Textures – www.freestock.ca

9 Responses to “Konsekwencje wyjścia Polski z Unii Europejskiej”

 • qrdeblade on 22 maja 2017

  Ten pośpiech w spinaniu Unii jest spowodowany w tajemnicy nadchodzącym wielkimi krokami OKRESEM ( trwającym prawdopodobnie kilkadziesiąt następnych lat ) KRÓTKIEGO ZLODOWACENIA. To dlatego ukrywająca ten proces globalna polityka polegająca na regulowaniu pogody przy pomocy geoinżynierii, chemtrails, HAARP, masowy wykup za grosze złóż węgla w Europie, budowa kolejnych nitek Nord Strem, masowy wykup uprawnej ziemi, przejmowanie źródeł słodkiej wody, ect. Niestety zanik plam na słońcu jest twardym dowodem, że przed nami okres minimum słonecznego i już zauważona przedłużająca się zimnica, to jest przedłużone okresy ogrzewania budynków, kolejne straty w rolnictwie i ogrodnictwie, hossa na rynku cen opału i żywności.
  To już wiedzą wszyscy naturalnie za wyjątkiem bezwolnego, ogłupionego stada prowadzonego ku kolejnym stratom i bankructwom jak Titanic na lodową górę.
  Wake Up, before You busted off !

 • Marta on 23 maja 2017

  Wyjsc z tego gowna i to z szybkoscia cienia.

 • Zuza on 23 maja 2017

  po co unia wystarczy strefa Schengen taki status jak Norwegia. Brak ograniczeń na produkcje cukru, truskawek, własne paliwa eko itp. A cukier miał wielkie znaczenie to nie jeden produkt a tysiące których składnikiem podstawowym jest cukier i produkcji polskiej przestały być atrakcyjne cenowo :(

 • JANUSZ on 23 maja 2017

  U.E. to przestępcza organizacja hołdująca wpływom Niemiec i sprzyjającym im sprzedawczykom. Dalsze uczestnictwo Polski w tej organizacji jest bezcelowe. Polska w Europie to ostatni bastion Chrześcijaństwa i takowy musi pozostać. Aż w Ameryce podziwiają fotografie z Polski na których jest biało, czysto i bezpiecznie. Polski rząd bez zwłoki powinien zacząć rozmowy z innymi państwami na temat możliwości utworzenia oddzielnej strefy państw ze specjalnymi uprawnieniami dla wolnego przepływu ludności i towarów poza obecną U.E. Ślepe ufanie że w obecnej U.E. ktoś przyjdzie po rozum do głowy i wszystko się zmieni na lepsze jest bezzasadne. Polska dla Polskich Chrześcijan.

 • Andrzej on 23 maja 2017

  Olać niemiecką unię i jak najszybciej z niej wyjść , będzie spokój i Nie będzie jakiś palant hitlerowski sie Rzucał na Nas i próbował Nami rządzić .

 • Leonard on 13 czerwca 2017

  Dla wszystkich optymistów co to są za wyjściem z UE . Najpierw trzeba będzie się rozliczyć tu nie ma pomiłuj braliśmy całymi garściami miliardy pod pewnymi warunkami jesteśmy winni innym krajom (np. Iranowi za przyjęcie ponad 100 tyś Polaków głównie dzieci oraz wielu wielu innym krajom. Powiedzieć my spadamy ponieważ wy jesteście organizacją przestępczą, świadczy o silnym niedorozwoju umysłowym tudzież postępującym wtórnym analfabetyzmie. Podejrzewam że autorami tych rewolucyjnych przemyśleń są niegdysiejszy autorzy podobnych sentencji wypisywanych w toaletach i czasami na murach. Teraz taka praktyka jest karalna więc bezpieczniej pisać za pośrednictwem kompa.

 • mloo on 22 lipca 2017

  Oj tam od razu byśta wychodzili. Gdyby UE nakazała Polsce przyjęcie migrantów pod groźbą wydalenia z Unii (wariant wcale nie niemożliwy) to założę się że większość Polaków byłoby za pozostaniem w UE i przyjęciem migrantów. A wy tu chceta wyjść ot tak. Media i z 30 lat propagandy robią swoje a politycy nie lepsi miernoty z Kaczką i Don-chichotem na czele.

 • Beata on 31 lipca 2017

  Wszystko fajnie , mamy zobowiązania , umów trzeba dotrzymywać okey , zgadzam się , ale wobec Polski też trzeba . Za napaść , za zniszczenia , za niewolniczą pracę ,
  za wymordowanie milionów Polaków , zwrot polskiego złota zdeponowanego w wyniku działań wojennych w Anglii w banku . Czy inni dotrzymują , niestety nie . Jeśli mamy osobę w rządzie , która dąży do przywrócenia normalności i zwrotu zagrabionego majątku , zapłaty za zniszczenia wojenne , to taka osoba może nawet zginąć w wyniku ,, samobójstwa” . Bo ktoś czuwa , by Nic się nie zmieniło . Komu to jest na rękę ? Hasło – trzeba zaciskać pasa , już przestało mnie bawić .

 • Bożena on 26 października 2018

  Jestem przeciwna Eurokołchozowi.t
  Tracimy suwerenność. Tam tylko Niemcy ponad wszystko.Dość

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *