Nowy Porządek Świata wymaga osłabienia Polski

Nowy Porządek świata

Polska przynajmniej teoretycznie dokonała zmiany ustroju pod koniec ubiegłego wieku. Piszemy teoretycznie, ponieważ coraz częściej można odnieść wrażenie, że owe zmiany były jedynie fasadowe, a tak naprawdę trzon władzy pozostał ten sam.

Dziś nasz kraj przechodzi można napisać dziejowe konwulsje.

Jest to efekt zaniechań z przeszłości, kiedy to nie doprowadzono do pełnej dekomunizacji oraz lustracji, czego efektem było nadal aktywne działanie tych sił w kształtowaniu krajowej polityki.

Ale co ważne a może nawet fundamentalne, dziś już nie tyle osady komunizmu zagrażają Polsce, a z takimi opiniami możemy się spotkać, ale coś nowszego coś, co rozwija się teraz w XXI wieku i chce sięgnąć po nasz kraj i po nas, czyli wolnych Polaków.

Co mamy na myśli?

Otóż mamy na myśli Nowy Porządek Świata, NWO, New World Order, o którym mówili już George Bush, Zbigniew Brzeziński, George Soros, przedstawiciele takich rodzin jak Rothshild, Rockefeller, oraz wielu prominentnych polityków UE.

Nie bez przyczyny piszemy polityków UE a nie polityków reprezentujących poszczególne państwa wchodzące w skład tej Unii, ponieważ nie oszukujmy się, wielu z nich zaprzedało swoje kraje, zdradziło swoje narody dla mamony i władzy.

Dziś ci politycy wykonują polecenia światowych elit i działają na ich korzyść.

Ale powróćmy do tematu.

Otóż idea nowego porządku światowego to plan polityczny na przyszłość.

Jest to plan lansowany przez świat globalnej finansjery, która chce przejąć jeszcze większą władzę nad światem.

Sposobem na osiągnięcie tego celu jest stworzenie globalnego rządu, czego namiastką jest dziś UE.

Jeszcze kilkanaście lat temu UE była ideą czysto gospodarczą i ekonomiczną, dziś jest to projekt polityczny nacechowany na stworzenie super państwa, gdzie odrębność kulturowa, narodowa zostanie zatarta i usunięta.

UE to obecnie projekt mający na celu likwidację kultury dziejowej poszczególnych narodów, zakłamanie historii i jednoznaczne skasowanie narodowych społeczeństw.

Natomiast teraz trzeba sobie zadać podstawowe pytanie. Otóż, kiedy ów projekt będzie mógł być zrealizowany i jakie warunki będą najbardziej sprzyjać wdrażaniu tego projektu, tej globalnej idei, będącej dla wielu czystą religią?

Otóż najlepsze i najbardziej dogodne warunki dla wprowadzenia NWO to przede wszystkim słabe państwa, rozbite narody, brak tożsamości i poczucia patriotyzmu, całkowite wypaczenie moralności, prawa, poglądów, zatarcie wszelkich granic.

Gdy to zostanie osiągnięte a widzimy, że obecnie w Europie praktycznie tylko Polska, Węgry i niektóre kraje słowiańskie jeszcze opierają się tej destrukcyjnej fali XXI wieku, to wówczas nastąpi kolejny kontrolowany wielki kryzys ekonomiczny, ale nie taki jak do tej pory, będzie to kryzys na niespotykaną skalę i będzie to przysłowiowy gwóźdź to trumny.

Obecne konwulsje, jakich doznaje nasz kraj, są konwulsjami sterowanymi, wywoływanymi sztucznie po to by destabilizować Polskę, po to by do władzy powróciły dawne układy, które już nie tyle są powiązane czy skażone przez osady komunizmu, lecz są ściśle powiązane z przedstawicielami konkretnych elit dążących do wprowadzenia NWO.

By to się stało Polska nadal musi być słaba, naród Polski musi wymierać.

Silna Polska to silna Europa.

Nasz kraj jest sumieniem Starego Kontynentu, nasz kraj jest światłem w mroku dziejów XXI wieku, mroku ogarniającym Europę.

Europejskie elity mają tego świadomość, znają historię Polski, wiedzą i rozumieją jak duży potencjał tkwi w naszym narodzie, to też za wszelką cenę próbują nas ośmieszyć, upodlić, zdeklasować, odsunąć na margines.

To jednak płowe i czcze działanie, ponieważ Polska była, jest i będzie, mało tego, obecnie przed naszym krajem rysuje się świetlana przyszłość.

Polska ponownie może stać się Europejską potęgą, nie dajmy się zastraszyć, nie dajmy się podzielić, nie dajmy się zmanipulować.

Chwała i Cześć Polskim Bohaterom.

źródło: globalne-archiwum.pl

Komentarz:

NWO jest ideą wdrażaną przez międzynarodową finansjerę. To oni mają w dalszym ciągu największy wpływ na polityków i państwa świata.

Tę pozycję osiągnęli dzięki narzuceniu własnego systemu, dodam prywatnego systemu finansowego, całemu światu.

Nawet Chiny i Rosja pomimo budowy własnego, odrębnego systemu finansowego nie mogą jeszcze pójść na otwartą wojnę z finansjerą.

Skończyłoby się to niepotrzebnymi stratami finansowymi, bankructwem wielu rodzimych firm i dużą stratą budżetową.

Gdyby finansjera współpracowała z Rosją i Chinami, to bardzo trudno byłoby powstrzymać wdrożenie nowego systemu gospodarczego, NWO. 

Jednak te dwa państwa były wiele razy niszczone ekonomicznie przez żydowskich bankierów, dlatego o pełnej współpracy nie ma mowy.

Już dzisiaj wiele elementów NWO jest wdrażane na globalnej przestrzeni.

Podstawą tego systemu jest wyeliminowanie gotówki w każdym kraju. Ten etap jest realizowany.

Polska jest w bardzo trudnym położeniu.

Nie budujemy żadnych własnych systemów ekonomicznych. Nawet wdrożenie drugiej waluty, (może być elektronicznej), daje nam ochronę przed napaścią finansową, przed konsekwencjami upadku systemu finansjery.

Kolejny system chińsko-rosyjski również nie daje nam żadnego bezpieczeństwa.

Znowu będziemy pod jarzmem tyranów…

 

Robert Brzoza RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: „theyre-back-nwo” (CC BY-SA 2.0) by DJANDYW.COM & DJANDYW.TV AKA ANDREW WILLARD

4 Responses to “Nowy Porządek Świata wymaga osłabienia Polski”

 • Krzysztof on 24 października 2017

  Coraz więcej państw nie chce handlu dolarowego, ale nagłe odwrócenie się od dolara to podcięcie gałęzi na której się siedzi, więc zanim dolar zostanie zniszczony Chiny, Rosa, Brazylia Iran i inne państwa starają się przejść na inna walutę. Zbyt szybkie zniszczenie dolara sprawiłoby, że bogate w dolara Chiny stały by się bankrutem, podobnie inne kraje, dlatego muszą najpierw przesiąść się na inną walutę. Jedynie Iran nie ma nic do stracenie ponieważ i tak USA blokuje ich konta zagraniczne.

 • nadia on 25 października 2017

  Panie Robercie dlaczego Pan tak rzadko obecnie wstawia swoje artykuły, ma Pan bardzo interesujące spostrzeżenia a wiadomo, ze im blizej, tym bardziej są one potrzebne. Pozdrawiam.

 • Robert on 25 października 2017

  nadia

  tak, pryzynaję ostatnio mniej piszę, bo za dużo realizuję projektów…

 • zbynio on 26 października 2017

  ziemia, woda i powietrze są dobrem wspólnym bez możliwości kupna i sprzedaży.
  Feudalizm i inne formy zniewolenia przynieśli nasi dręczyciele, dobrze że mamy tego świadomość, dobrze że ONI JUŻ WIEDZĄ…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *