Pomóż nam Panie Trump uczynić Polskę wielką

Donald Trump

Donald Trump przyjeżdża z wizytą do Polski. Od strony dyplomatycznej zostaliśmy wyróżnieni. Jako pierwsi będziemy przyjmować prezydenta USA.

Jednak ten fakt ma najmniejsze znaczenie w całej otoczce wojny geopolitycznej.

Przeanalizujmy,

co możemy ugrać będąc tubą Ameryki?

Polska jest w bardzo trudnym położeniu.

Z jednej strony wariaci z Unii Europejskiej krok po kroku niszczą nasze rolnictwo, gospodarkę, finanse.

Z drugiej strony duet rosyjsko-niemiecki, nigdy nie zgodzi się na przywrócenie potęgi Polski z czasów Lachii. Te dwa państwa zawsze ze sobą współpracowały na niekorzyść Polski.

Z trzeciej strony mamy duet niemiecko-francuski i ich koncepcja jednego państwa, jednego banku, jednego wojska. Wszystkie kraje unijne miałyby być księstwami i podlegać pod super mocarstwo Unii Europejskiej.  

Te trzy kierunki są zabójcze dla Polski. Sami nie jesteśmy w stanie wygrać z Unią, z Niemcami, z Francją, z Rosją. Przy bezpośredniej walce będą ucinać nam finanse i krok po kroku niszczyć gospodarkę. Mają do tego narzędzia.

Dzisiaj buntujemy się, stajemy okoniem i Unii i Niemcom i Francji i całej tej bandzie geopolitycznej.

W dużej mierze jesteśmy tak mocni, dzięki wspólnym kierunkom z USA. Nastał ciekawy czas historyczny, w którym mamy wspólne cele z  Amerykanami.

Przykładowo: gdyby wygrała Clintonowa, to razem z Niemcami i Unią zniszczyliby nas za brak przyjmowania islamistów. Trump chce słabej Europy, jednak nie naciska na Polskę w sprawie islamistów.

To jest potężny plus.

Kolejna rzecz, to wschodnia flanka. Niemcy chcą budować wojsko Unii Europejskiej, którym będą zarządzać.

USA chce budować wschodnią flankę, podległą pod NATO.

Z tych dwóch wyborów bliżej nam do strategii amerykańskiej, ponieważ wraz z budową wschodniej flanki jest zgoda na dozbrojenie polskiej armii.

To jest bardzo ważne.

Za kilka lat państwa, które będą słabe militarnie zostaną księstwami.

Negatywy duetu polsko-amerykańskiego

Musimy cały czas zdawać sobie sprawę, że Ameryką rządzą globaliści, bankierzy, międzynarodowa żydowska finansjera. To oni przejęli władzę nad sercem amerykańskiej gospodarki czyli nad centralnym bankiem i nad dolarem. To oni zbankrutowali i okradli Polskę po 1989 roku.

Bez względu na to, jakie ma faktyczne zamiary i komu podlega Trump, to jego możliwości są ubogie. Stając na stołek prezydenta zgodził się być klakierem w wielu państwowych aspektach.

I to jest minus Ameryki.

Kiedy będzie upadał system bankierski, to Ameryka upadnie razem z nim. Dyskusyjna jest tylko skala bankructwa, współczynnik bezrobocia, wysokość cen.

W przypadku, gdy rząd polski będzie mocno przywiązany i zaślepiony, to upadniemy razem z Ameryką.

Jeżeli będziemy mieli mądrych polityków, to wykorzystamy obecny czas budowy silnej, nowoczesnej armii, oraz będziemy w pogotowiu czekać na wdrożenie nowej ekonomii.

Konkluzja

Dzisiaj pod okiem Ameryki możemy budować potęgę Polski, namiastkę Lachii.

Wiem, że wielu osobom nie spodobają się te słowa, jednak taki mamy okres geopolityczny. Ameryka chce utrzymać mocarstwowość. Zagrożeniem dla ich bytu jest silna Europa, Rosja i duet rosyjsko-niemiecki.

My nie powinniśmy wtrącać się do tej wojenki, tylko pod płaszczem amerykańskim budować silną Polskę.

Musimy mieć nowoczesną armię, inwestować w nowe uzbrojenie, inwestować w polską myśl intelektualną. Potrzebna nam jest nowa broń „Made in Poland”. Mamy najlepszych inżynierów i programistów. Czas to przekuć na korzyści. Silna armia to kierunek do niezależności.

Teraz jest ten czas, mamy pozwolenie od Ameryki na dozbrojenie armii.

Druga bardzo ważna sprawa to ekonomia/gospodarka. Tutaj jesteśmy rozłożeni na łopatki.

Bardzo dobrze, że rząd wykupił Pekao SA. Musimy wszystko zrobić, aby przy upadku światowego systemu bankowego, nie upaść razem z bankierami.

Dzisiaj jesteśmy bezbronni, dlatego należy edukować społeczeństwo o NIDPI, o kreacji pieniądza, o oszustwach banków, o nowej ekonomii, którą musimy wdrożyć.

W przeciwnym razie zbankrutujemy, dotknie nas hiperinflacja, czyli olbrzymi wzrost cen, ludzie będą tracić prace.

Tak będzie przy upadku systemu finansowego międzynarodowej finansjery. 

 

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSLink: „Donald Trump – Caricature” (CC BY 2.0) by DonkeyHotey

6 Responses to “Pomóż nam Panie Trump uczynić Polskę wielką”

 • smix on 4 lipca 2017

  Czekam na dzien w którym wreszcie beda w Polsce nauczać w szkołach o wielkiej Lechii(Lachii,Sarmatii) Obecna historia jest tak zakłamana że momentami ociera sie o absurd. np:sporwadzenie krzyżaków do polski przez mazowieckiego,gdzie w kazdej ksiedze jest opisane jak mazowiecki od samego poczatku walczył razem u boku innych księstw(litwini,żmudzini,Brusowie) przeciwko krzyżakom którzy byli ekspedycyjnymi wojskami okupacyjnymi rzymsko -papieskimi.Krzyzacy sfałszowali akty notarialne i dlatego nagle pojawili sie w zamku w malborku,fromborku i gniewie.Kultura zachodu ja widac od wieków słynie z oszustw,fałszerstw i morderstw.

 • hansi on 5 lipca 2017

  „W dużej mierze jesteśmy tak mocni, dzięki wspólnym kierunkom z USA. Nastał ciekawy czas historyczny, w którym mamy wspólne cele z Amerykanami. ”
  Panie Robercie.
  NIE „dzięki USA”, lecz dzięki ŻYDOM i Izraelowi.. I to NIE „MY” „jesteśmy silni”, lecz ZŻYDZI w swojej nowej Ziemi Obiecanej, którą sobie przygotowują DLA SIEBIE, a NIE dla NAS :) .. TAK należy to wiedzieć i chyba Pan o tym wie, jak widzę, czytając Pana tekst poniżej :)
  W TAKIM kontekście – jasne i logiczne staje się wszystko, co robi obecny „rząd” i KnesSejm :)
  – – –
  „W przypadku, gdy rząd polski będzie mocno przywiązany i zaślepiony, to upadniemy razem z Ameryką. ”
  NIE, NIE upadniemy wraz z Ameryką :)
  Bo Polska, to NIE Ameryka, lecz – powtarzam – POLLIN i ŻYDY w Polsce na pewno przetrwają, a wraz z nimi – Pollin i MY – niewolniczy Goje Szlachty Jerozolimskiej :)
  – – –
  „Dzisiaj pod okiem Ameryki możemy budować potęgę Polski, namiastkę Lachii. ”
  Chyba Pan żartuje :)
  Przykro mi, ale rozczarowuje mnie Pan, Panie Robercie..
  Piękne ma Pan SNY :)
  Ale dalekie one są od szans na ich realizację, jak nasze słońce – od centrum Galaktyki :)
  Polski już NIE MA i NIE BĘDZIE..
  To, co mamy, to POLLIN, NIE Polska…
  Nie dziwię się, już zupełnie zdemoralizowanemu i ogłupionemu do szczętu ludkowi nad Wisłą..
  Ale myślałem, że należy Pan do ludzi choć trochę posiadających zmysł obserwacji, choć nie wymagam aż takiego, jaki ma Pan Stanisław Michalkiewicz :) ..

 • hansi on 5 lipca 2017

  Owszem. POLLIN stanie się potęgą ŚWIATOWĄ…]
  I to WKRÓTCE, jeszcze za naszego życia.
  Ale to NIE BĘDZIE POLSKA :)
  Doprawdy nie wiem, co lepsze dla POLAKÓW ??? :)
  Niewolnictwo pod butem Niemców i Ruskich znowu, czy niewolnictwo – kto wie, czy nie bez porównania gorsze – w kajdanach ŻYDOWSKICH ??? 😉
  Tyle chciałem dodać :)

 • Robert on 5 lipca 2017

  Hansi

  1 – Dzisiaj Ameryka rządzona jest przez bankierów, globalistów i żydów. W każdym artykule nie ma potrzeby tego wyjaśniać.

  2 – Jeżeli Pan uważa, że Polska to ziemia obiecana dla żydów, to pana sprawa. Ja się z tym nie zgadzam.

  3 – Nie rozumie pan czym jest system finansowy. Proszę poświęcić trochę czasu na edukacje, wtedy pan zrozumie, dlaczego upadniemy razem z Ameryką.

  4 – Jeżeli pan twierdzi, że potęgę możemy zbudować szabelką w ręku, to jest to infantylne.
  Krytykuje pan pięknie, ale jaki ma pan pomysł na odbudowę Polski?
  Nagle rząd ma się sprzeciwić całemu światu i wygrać?
  Bardzo proszę o racjonalność.
  Ameryka jest mocarstwem i ma duży wpływ na wszystkie kraje świata.
  Przy szczęściu geopolitycznym możemy na tym ugrać, że Stany chcą nas popierać.
  Wyjaśniłem to w artykule.
  Proszę nie ulegać propagandzie, że stanie się cud i nagle Polska odzyska niezależność.
  O to trzeba walczyć, ale nie szabelką i krytykowaniem, ale pomysłami.

 • hansi on 6 lipca 2017

  @Robert@
  Ad 1. NIE TYLKO „Ameryka”
  Ad 2. Jasne, że wolno Panu się nie zgadzać :).
  Wolno też Panu nie posiadać stosownych informacji, oczu w głowie, oraz zdolności wyciągania wniosków :)
  Ad 3. NIE MUSZĘ „rozumieć systemu finansowego”, żydowskiego, opartego na PROCENTACH i kredytach :)
  Zdaje się, że TO PAN powinien się doszkolić, ale u WŁAŚCIWYCH źródeł :)
  Ad 4. Nie, NIE twierdzę, że szabelką. Przeciwnie – twierdzę, że JUŻ WCALE, bo już za późno : Twierdzę,. że Polski już NIE MA, co nawet gdzieś-tam napisałem jasno i wyraźnie :)
  Napisałem też, że – owszem – przed Polską, a właściwie przed POLLIN – rychła perspektywa potęgi. Potęgi NOWEGO IZRAELA, który otoczony jest dookoła, jak do tej pory w Palestynie – wrogami :) A Trump przyjechał właśnie – w celu „położenia kamienia węgielnego” :) I cała Polska, gdzie nie zajrzę, dostaje orgazmu, jak ongiś podczas wizyty Sekretarza Generalnego ZSRR :), bydurając sobie, że nowa potęga, to dla POLAKÓW, podczas, gdy POLAKOM, w biały dzień, na naszych oczach – los gotowany jest zgoła INNY.. Los GOJA, służebnego wobec nowej Rasy Panów, gdy niebawem, nmoże już za 2 lata, zlikwidowane zostanie państwo Izrael, a właściwie, nie tyle zlikwidowane, ile PRZENIESIONE na nasz teren, naszej Ojczyzny, JUŻ zrabowanej nam skutecznie, na naszych oczach, w biały dzień i z naszym przyzwoleniem.
  NIE zgadza sie Pan z tym prostym STWIERDZENIEM FAKTÓW, Panie Robercie, prawda ? :)
  Jak Pan sam mówi :)..
  Należy Pan do tego tłumu ogarniętych euforią Polaków, z powodu przyjazdu Trumpa, czyli przedstawiciela IZRAELA ? :) .. Że właśnie kasuje się im Ojczyznę DEFINITYWNIE już ? I ŻADNE, ani szabelki, ani pyskowania w KnesSejmie – nie pomogą, ani żadne już „powstania wyzwoleńcze” (kolejne) potem ? 😀 …
  No dobrze.
  Nie mam czasu tu klepać w klawiaturę po próżnicy, skoro i tak niczego nie zmienię, gdy odebrano mi spod tyłka Ojczyznę, a muszę zasuwać na podatki dla obcego państwa :( , co TEŻ dokładnie się wp-isuje w „politykę” żydowni w Parszawie, od zawsze, a co najemniej od momentu, gdy zdrajca Koaczyński nazwał emigrantów „nieudacznymi Polakami”..
  Shalom ! :)

 • Robert on 6 lipca 2017

  hansi,

  i właśnie zaczynają się schody…
  Nie ma argumentów, ale po co edukacja skoro można obrażać…

  Proszę również nie wrzucać mi słów, których nie wypowiedziałem.
  W artykule jest wyraźnie napisane, że Ameryka chwilowo dla Polski może być podporą, ochroną przed Rosją i Niemcami.
  W długiej perspektywie, jeżeli będziemy się jej trzymać, to utoniemy.

  O Trumpie również napisane jest w artykule – czy umie pan czytać ze zrozumieniem, czy to czysta złośliwość?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *