Prognozy z ostatnich tygodni i wizje przyszłych wydarzeń

strtategy

Ostatnio pisaliśmy o wielu wydarzeniach, które wydarzyły się i wydarzą w najbliższej przyszłości. Wniknęliśmy w sposób myślenia kreatorów tego świata i dość precyzyjnie określaliśmy ich kierunki. Oto wybrane prognozy z ostatnich tygodni i wizja przyszłych wydarzeń.

Akceptacja małżeństw homoseksualnych

 • Koniec czerwca/początek lipca – Sąd Najwyższy w USA zaakceptował małżeństwa homoseksualne. Teraz we wszystkich stanach, kolorowi mogą zakładać małżeństwa. Pisaliśmy o tym w newsletter „BrzozaNews”.

Dlaczego to jest takie ważne?

Ameryka jest krajem wzorcowym dla Polski i większości krajów świata. To za oceanem obierane są kierunki, które będą obowiązywać przez kolejne dekady. Taki kierunek został wytyczony początkiem lipca. Od tego czasu homoseksualiści będą osiągać coraz większe prawa, a skończy się na legalnej adopcji dzieci. Jest to niebezpieczne dla młodych osób, które będą uczone, że związki tej samej płci są normalnością. Mamy coraz więcej informacji mówiących o całkowitym odejściu od wartości w typowych kręgach gejowskich. Co wiąże się z degrengoladą społeczną. Należy dodać, że homoseksualizm to nie jest naturalna opcja dla człowieka. Bóg w Biblii całkowicie potępia te przypadłości.

Podobną akcje przeprowadzają z uchodźcami niosącymi na barkach gwałtu, przemocy i wyjątkowych praw – islamiści. Tak samo, jak dzisiaj świat milczy o budowaniu swojej pozycji społecznej przez ruchy gejowskie/lesbijskie, podobnie za chwilę zapomnimy o islamistach, którzy będą podkopywać naszą kulturę i nasze prawa. 

Wojsko ćwiczy… pacyfikacje ludności cywilnej

 • 15 lipca do 15 września – przeprowadzane są wojskowe szkolenia pod nazwą „Jade Helm” przez armie amerykańską w USA. Tysiące żołnierzy bierze udział w akcji zbrojnej w kilku stanach: Teksas, Kolorado, Nowy Meksyk, Arizona, Nevada, Utah, Kalifornia, Mississippi i Floryda. Pisaliśmy o tym w „BrzozaNews”.

W jakim celu prowadzone są szkolenia?

Wojsko ćwiczy… pacyfikacje ludności cywilnej. Z tego wynika, że politycy boją się buntu społecznego. Jakiś czas temu wybudowali w wielu miejscach obozy FEMA. Są to obozy z budynkami, ogrodzone drutem i otoczone wieżyczkami strażniczymi.

Dla kogo przygotowują takie atrakcje?

Jeżeli powiążemy wszystkie działania polityków i międzynarodowej finansjery, to możemy w najbliższych latach spodziewać się dużych konfliktów społecznych z powodu wzrostu cen – już dzisiaj ponad 100 mln Amerykanów korzysta z pomocy rządowej. Być może próba wycofania dolara i zastąpienia go pieniądzem elektronicznym wywoła zamieszki i panikę finansową. Bardzo mocno propaguje się przywrócenie zakazu posiadania broni.

Ten kierunek państwa policyjnego jest kopiowany na cały świat. W Polsce zamiast przystosowywać prawo do oczekiwań społecznych, to zaśmieca się sądy dziwnymi pozwami. Służby zamiast chronić własnych obywateli, wyszukują przeciwników polityki rządowej. Ewidentnie Polska zmierza w kierunku państwa policyjnego. Politycy wszystkich formacji rządzących od 1989 roku, nie są w stanie ukryć zagrabiania narodowego majątku, kłamstw, korupcji, łapówkarstwa.

Kukiz nie jest liderem antysystemowców

Paweł Kukiz postawił cały program na JOW-ach. Mimo przeprowadzenia kampanii medialnej, projekt Komorowski-Kukiz upadł. JOW-y poniosły bolesną klęskę, która nie jest wynikiem propagandy medialnej. Wprost przeciwnie, PO bardzo zależało na dobrym wyniku referendum, ponieważ był to ich projekt. Chociaż nigdy nie wdrożyliby go. Była to podpucha i chęć zdobycia elektoratu Kukiza.

Jeżeli pan Kukiz chce odbudować Polskę, to niech walczy o odzyskanie kontroli nad podażą pieniądza, wdrożeniem drugiej waluty, czy walką z systemem bankowym.

Chciałbym, aby z braku laku takie osoby były w sejmie, ale prowadzenie polityki wymaga wiedzy. Paweł Kukiz jej nie posiada, dlatego tak łatwo dał się ograć.

Andrzej Duda nie jest zbawcą Polski

 • Andrzej Duda nie jest wybawcą narodu. Pisaliśmy o prezydencie w „BrzozaNews”.

Andrzej Duda jest bardzo krótko prezydentem, a już dopuścił się dwóch sprzedajnych działań. Dowiedzieliśmy się, że Andrzej Duda głosował w sejmie za wypłacaniem odszkodowań żydom, którzy przeżyli Holocaust. Innymi słowy prezydent uważa, że obozy koncentracyjne zorganizowali Polacy, a niemieccy naziści byli zielonymi ludzikami. Co za obłuda.

Druga sprawa, to zaakceptowanie ustawy dotyczącej szczepień. Pomimo tak olbrzymiej wiedzy, którą przedstawiają lekarze i naukowcy o szkodliwości szczepień, Andrzej Duda uznaje, szczepienia za konieczne. Wstyd panie prezydencie. W ogóle nie podjął pan walki z korporacjami medycznymi. Zobaczymy czy prezydent dotrzyma słowa i pomoże frankowiczom. 

Uprawomocnili bail in, czyli okradanie klientów banków
 • 28 lipca – 28 maja Reuters doniósł o nakazie Unii Europejskiej w sprawie wdrożenia procedury „bail-in”. Pisaliśmy o tym kilka razy w „BrzozaNews”.

Procedura jest niczym innym, jak ograbianiem społeczeństwa. Do tej pory, kiedy dany bank plajtował, to państwo przyznawało mu dotację. Obecnie, tak dużo banków ma olbrzymie problemy finansowe, że Unia Europejska zdecydowała się na drastyczny krok. Jeżeli bank, w którym posiadasz oszczędności będzie bankrutował, to ma prawo zabrać ci część lub całość pieniędzy. W zamian otrzymasz akcje banku. O tej decyzji dowiesz się po fakcie. Nikt nie będzie pytał cię o zgodę.

Dwa kabalistyczne święta: Szmita i duża Szmita

W ostatnich 50 latach regularnie co 7 lata wybuchają kryzysy, krachy giełdowe, ataki terrorystyczne. Ostatni odbył się w 2008 roku. We wrześniu mija 7 lat, a więc okres w którym możliwe jest przygotowanie kolejnej atrakcji dla ludu.

Całkiem prawdopodobne jest, że w tym tak ważnym święcie kabalistycznym, bankierzy żydowscy przygotują ekstra upadek ekonomiczny w danym zakątku świata, podłożą gdzieś bombę lub wprowadzą extra program zmieniający oblicze świata. Dziwne byłoby, gdyby nie uświęcili tak ważnego dla nich święta. Religia kabalistyczna jest ich kierunkiem życiowym.

. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. Jesteś gotowy na kryzys? Dobrze zabezpieczyłeś pieniądze? Co zrobić z kredytem frankowym? Zrobimy analizę Twoich inwestycji => MonitorowanieRynku.pl

.

Chcesz otrzymać bezpłatne raporty i

 Geopolityczną Analizę Tygodnia?

.

Wpisz poniżej imię i email, a automatycznie dostaniesz bezpłatny dostęp do

12 ebooków i raportów. Poza tym w każdą sobotę dostaniesz na email, nigdzie

nie publikowaną analizę polityczną/geopolityczną/ekonomiczną – „BrzozaNews”.

(Po wpisaniu emaila i imienia (wymagane do loginu), automatycznie zostanie otwarte konto na SzokWiedzy.pl) Photo credit: / Foter / CC BY

7 Responses to “Prognozy z ostatnich tygodni i wizje przyszłych wydarzeń”

 • Piotrek on 8 września 2015

  Glosujmy na Grzegorza Brauna nadchodzacych wyborach a moze byc lepiej, nie popierajmy PO PIS SLD PSL ani im podobnych, tyle moglo by sie zmienic

 • Franek Kinono on 8 września 2015

  Po pierwsze to ameryka nie jest państwem jest korproacją,pdobnie jak niemcy czy Polska.40% swiatowego rynku jest w pełni kontrolowane przez 147 korporacji które istnieja od ponad 100 lat i od 100 lat robia interesy tylko iwyłacznie miedzy sobą. Te 147 korproacji jest zarzadzne przez elitarne 23 korproacje ktore tworza konglomerat.Konglomerat jest zarzadzny przez kilkaset osób,wielkie rodziny ktore podzieliły sie rynkiem i segmentem na swiecie. Watykan jest firmą ktora pod przykrywka religii ma posredniczyć za pomoca swojego banku w zakupie broni,naroktyków czy prac pieniadze z własnie tych przestepstw.Firma grupa kapitałowa Altima ze szwajcari za te pieniadze kupuje nieruchomosci dla watykanu np w samym centrum Londynu zainwestowali niecały bilion dolarów w około 1100 nieruchomosci.W centrym londynu ponad 100 tys mieszkan,lokali uzytkowych jest pustych.To tylko inwestycja lub pranie pieniadzy bo te lokale sa poteznie drogie. W handlu narkotykami głwona role odgrywa C.I.A.kontrolujace handel narkotykami ktore scile współpracuje z bankiem watykańskim….a przy okazji taka ciekawostka kto jest faktycznym współwłascicielem Polski jak pojedziecie na wawel to nad brama wjazdową jest herb brama wjazdowa informuje kto jest własicielem zamku) jest to herb rodizny Borgio.rodzina Borgio to współwłasciciele firmy watykan.Bank https://www.coutts.com/ Coutts to bank dla wybranych to bank w ktorym konta maja np:komunisci z chin ich generąłowie ,kadafi,saddam husein,rodzina windsorowie,bushowie,biill gates,rokefellerowie i wielu innych.Zarzadzany jest grupe kapitałową ktora obsługuje watykan.Mało tego obsługuje takze przywódców korei pn czy rodzine castro z kuby. Sami zacznijcie dedukowac jak wyglada szkielet świata.Mamy teatr Polska jest korproacja zawarta w jeszcze wiekszej korporacji.Lecz jest zawsze szansa by sie wyzwolic pokazali to wegrzy.Oni nawet stworzyli własny kosciół(kororna sw Stefana jako narodowa relikiwa) i nie podlegaja teraz nawet wpływowi firmy watykan.Wywalili z kraju M.F.W. a na korproacje nałozyli podatki(lepiej jest solidnie opodatkowac pasozyta niz go od razu wywalac) Wegrzy beda chcieli teraz uniezaleznic swój bank centralny od wpływów korproacji City of london,fed,bis i banku centrlanego.Jak im sie to uda to są drugim po islandii wolnym krajem w europie.

 • Franek Kinono on 8 września 2015

  Jeszcze ciekawostka. hasndel diamentami w peóni kontroluje firma/korproacja The Birds z siedizba w nowym jorku,jezeli nie jestes w sitwie to nie mozesz handklowac diamentami.Firma ta ma wszystkie kopalnie diamentów i złota w Rosji a diamentów na swiecie. Skoro firma z nowego jorku jest monopolistom na rynku Rosyjskim to jakim cudem Putin jest wrogiem tych 147 amerykansko-angielsko korproacji? :) Oni wszyscy graja w jednym teamie.

 • Queseek on 8 września 2015

  Czy wiesz o tym że Twoi zachodni sąsiedzi żyją w kraju który właściwie… nie istnieje?
  „przy okazji tzw. „zjednoczenia Niemiec” celowo, z zimnym wyrachowaniem dopuszczono do ponownego „prawnego bubla” aby zamienić BRD (Bundesrepublik Deutschland) w BRD GmbH czyli w FIRMĘ (GmbH jest odpowiednikiem polskiej Sp. z o.o.) która funkcjonuje aż do dziś w swoim obecnym „państwo podobnym” kształcie”

  „Bundesrepublik Deutschland – Finanzagentur GmbH (Sp z.o.o) Amtsgerichts (zarejestrowana w sądzie miasta) Frankfurt/Main unter (pod Nr.) der Nummer HRB 51411 eingetragen“

  „Większość Ludzi wierzy że Niemcy przynajmniej od czasu swojego „Zjednoczenia” są znów suwerennym, niepodległym i samodzielnym państwem. W końcu przecież tzw. „Umowa 4+2″ powinna oddać Niemcom pełną suwerenność i powinna być ważniejszą nawet od Traktatu Pokojowego. Nic jednak bardziej mylnego!
  Nie tylko nie oddała suwerenności ale poprzez odpowiedni zabieg prawny przy okazji tej umowy zamieniono Bundesrepublik Deutschland w Bundesrepublik Deutschland GmbH (czyli w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością). W ten sposób Niemcy stały się pierwszym na Świecie państwem stricto korporacyjnym. Powstała firma która ozdabia się tylko nazwą „państwo” a wcale nim nie jest”

  Niemcy to popychadło Chazarów (tzw. żydów) USA na arenie europejskiej, wykonawca wytycznych USA, Anglii, Francji, Watykanu i Rosji. Marionetka udająca mocarza, będąca w rzeczywistości niewolnikiem.

  Niemcy to europejskie KAPO!

  KAPO – oznaczenie funkcji pełnionej przez więźniów w niemieckich obozach koncentracyjnych.

  Kapo był szefem komanda roboczego. Na kierownicze funkcje wybierano często pospolitych kryminalistów i sadystów. Kapo mimo że był więźniem, cieszył się wieloma przywilejami. W zamian za pełnioną funkcję dostawał m.in. dodatkowe porcje wyżywienia. Miał bardzo dużą władzę nad podległymi więźniami – za pobicie, odebranie jedzenia, czy nawet zabicie więźnia nie groziły mu żadne kary.

  Linki do wiedzy o „niemieckiej państwowości:

  https://www.wolnaplaneta.pl/terra/2014/04/28/pogromcy-iluzji-bundesrepublik-deutschland-czyli-przekret-stulecia-o-tym-jak-zamieniono-cale-panstwo-w-firme-czesc-i/

  https://www.wolnaplaneta.pl/terra/2014/04/28/pogromcy-iluzji-bundesrepublik-deutschland-czyli-przekret-stulecia-o-tym-jak-zamieniono-cale-panstwo-w-firme-czesc-ii/

  https://www.wolnaplaneta.pl/terra/2014/05/01/pogromcy-iluzji-bundesrepublik-deutschland-czyli-przekret-stulecia-o-tym-jak-zamieniono-cale-panstwo-w-firme-czesc-iii/

 • Franek Kinono on 9 września 2015

  Re: Queseek

  To co napisałeś to niesamowite,czyli te 84 potężne psychopatyczne osoby tworzące konglomerat korporacyjny swiata sterują swoimi największymi pionkami na szachownicy jakimi sa UsA of corpoation Anglii, Francji, Watykanu i Rosji. Brakuje jeszcze Chin.

 • iwia on 10 września 2015

  Z uwagi na to, że w obecnych czasach wiedza o planowanych wydarzeniach rozlewa się na cały świat i jest łatwo dostępna przez internet wiele niecnych projektów satanistów zostało storpedowane. Jeżeli Pan Jezus Chrystus zamknie drzwi dla czyjegoś projektu, nikt nie jest w stanie ich otworzyć.

 • JAN1 on 10 września 2015

  jesli to sie stanie to [odpukac] bedzie to kara Boza ze to co robi usa, niestety najbardziej winni nie koniecznie poniosa kare. jak mowi kohalet czas i miejsce……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
  Według słów Caycego – USA i inne kraje czekają straszne naturalne kataklizmy i globalne ocieplenie:

  Odczyt 3976-15 z dnia 19.I.1934 roku:
  Ziemia rozpadnie się w zachodniej części Ameryki. Większa część Japonii pogrąży się w morzu. Większa część Europy zostanie zmieniona w mgnieniu oka. Będą zmiany w Arktyce i na Antarktydzie, co doprowadzi do zwiększenia ilości erupcji wulkanicznych z cieplejszych częściach świata. Poza tym nastąpi przemieszczenie się biegunów, tak że chłodny i subtropikalny klimat stanie się bardziej tropikalnym, i tam będą rosły mchy i paprotniki.

  Potem Cayce jeszcze sprecyzował tą przepowiednię:

  Odczyt 1152-11 z dnia 13.VIII.1941 roku:
  Znikną duże rejony wschodniego wybrzeża okolicy dzisiejszego Nowego Jorku albo nawet większa część samego Nowego Jorku. To będzie udziałem przyszłych pokoleń. Również przestaną istnieć południowe części stanów Karolina i Georgia. Wody jezior (Wielkich Jezior – przyp. aut) wleją się przede wszystkim do Zatoki Meksykańskiej. Rejon (Virginia Beach) będzie w liczbie bezpiecznych, takimi też będą niektóre rejony stanów Ohio, Indiana i Illinois, a także większa część wschodu i południa Kanady. W tym samym czasie, większa część zachodnich ziem podlegnie zniszczeniom, które oczywiście będą miały miejsca w innych krajach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *