Zamiast judaizmu wdrażają nam islam

Judaizm

Obserwując geopolitykę widzę, jak odgórnie wydawane są polecenia rządom państw. Nagle w wielu krajach, w tym samym czasie szantażują nas słowem „miłość” do islamu i islamistów, następuje walka o multi-kulti, o ideę globalizmu, o budowę armii europejskiej, o budowę jednego rządu światowego, w tym samym czasie w różnych regionach świata występuje smog w powietrzu. Ni stąd ni zowąd państwa mają nową technologię w postaci broni skierowanej energii. Za pozwoleniem struktur rządowych testują ją na ludziach. 

Natomiast głównym tematem wdrażanym we wszystkich krajach świata jest eliminacja gotówki. Sprzedajni politycy mówią, że jest to walka z korupcją. Usunięcie gotówki z obiegu, to podstawowy cel NWO – Nowego porządku świata. Gotówkę trudno jest kontrolować, pieniądz elektroniczny w 100 procentach.

Tych przypadków, podobnych zdarzeń, działań przeciwko narodom jest za dużo, aby cały czas je usprawiedliwiać. To nie są pomysły poszczególnych polityków z danego kraju. To jest realizacja z góry narzuconego programu. Lewicowi politycy wszystko, jak jeden mąż wdrażają. Prawicowi mają pewne zastrzeżenia tylko do niektórych nakazów.

Dlatego moja teza, którą chcę obronić jest następująca:

judaizm nie sprawdził się w przejęciu władzy nad światem,

dlatego uruchamiamy radykalną część judaizmu, czyli islamizm.

Judaizm nie odniósł sukcesu

Przed wojną judaizm chciał przejąć Polskę i zamienić ją w Judeopolonię. Polacy mieli być drugą kategorią w hierarchii społecznej. Plan okazał się klęską, jednak nie całkowitą. Do dzisiaj na wielu ważnych stołkach pracują Polacy pochodzenia żydowskiego, którzy prezentują to, co nazywam grupę czerwonych.

Jest to w najpodlejszym wykonaniu idea lewicowa, czyli nie ma wartości liczy się ten kto płaci. 

Przez wieki żydzi chazarscy tułali się po świecie, podburzali narody, rządy, dwory. Ich celem było przejęcie władzy we wszystkich państwach w których przebywali. Nie odnosili większych sukcesów, ale byli perfekcyjni w szybkim dojściu do rządów, dworów i narzucaniu własnej, egoistycznej polityki. W wyniku czego następowały zwady, zamachy, podboje narodów.

Wędrówka judaizmu skończyła się ostatecznie pod panowaniem nazizmu niemieckiego. Sam Hitler pozwalał na wywóz wybranej grupy żydów na ziemie palestyńskie. Ci, którzy mocniej zasymilowali się z narodem polskim, byli wywożeni do obozów.

Nie wiem czy był to z góry ukartowany plan w celu powstania religii holocaustu, czy idea holocaustu powstała później.

Islamizm przejmuje rolę judaizmu

Judaizm nie jest religią przyjacielską, a raczej odosobnioną enklawą, zamknięta w swoich gettach. Jednak porównać żydów do islamistów nie można. Typowy islamista to nieuk, analfabeta. Nie można z nim porozmawiać na żadne przyziemne tematy.

Typowy żyd to człowiek inteligentny, edukowany w szkołach żydowskich.

Dlatego nie ma mowy o tym, że judaizm zanika, a w ramach żydowskiej religii pojawia się islamizm.

Islamizm nie ma prawa bytu bez międzynarodowego pozwolenia. Dzisiaj i Francja i Niemcy i Szwecja w rok poradziliby sobie z islamizacją, gdyby do władzy doszli patrioci walczący o swój naród.

Powoli redukowaliby social, natychmiast karali zbrodnie islamskie i błyskawicznie dokonywali deportacji tych, którzy nie są w stanie utrzymać swoich rodzin.

Zauważ, jak mało dzisiaj mówi się o żydach, o judaizmie

To jest niebezpieczny kierunek.

Wszyscy zajmują się zarządzanym przez globalną władzę islamem, a judaizm reprezentowany choćby w międzynarodowej finansjerze nie zanikł, on dalej istnieje.

Mało tego, uważam że to judaizm odpowiedzialny jest za islamizację Europy.

Islam powstał z judaizmu. To żydzi przyczynili się do powstania tego totalitarnego systemu. Przypomnę, że islam to nie jest religia, tylko system, w którym religia to tylko jeden z elementów organizacji islamskiej.

Skoro rodziny żydowskie tworzą międzynarodową finansjerę, a pod panowaniem Cesarstwa Rzymskiego, to żydzi osądzili i zamordowali Chrystusa, to dzisiaj myślisz, że role ukrytej władzy zmieniły się?

Wystarczy przekonwertować na nasze czasy, kim byli mordercy Chrystusa, aby dowiedzieć się kto stanowi ukrytą władzę.

Chrystus oskarżał ich o mordowanie proroków Bożych, wyraźnie wskazywał na nich jako na grupę rządzącą.

Chrystusa zamordowali: arcykapłanie, faryzeusze, starszyzna ludu, uczeni w Piśmie, sanhedryn. To oni przesłuchiwali Chrystusa i podjęli decyzje o Jego zamordowaniu.

Rzymianie pełniący rolę Cesarstwa, spełniali polecenia żydów.

Walcząc z islamizacją, nie możemy zapominać, kto naprawdę stanowi rząd światowy. Skoro rzucili nam islamistów na Europę, to znaczy, że mamy się tym zajmować przez kilka lat.

Co w między czasie planują?

 

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

P.S. 1 – Mimo wszystko, że w Nowym Testamencie nie występuje słowo „żyd” tylko „Judejczyk”, to używam słowo „żyd” pod którym kryją się Chazary, czyli ród nie związany z biblijnym Izraelem. Obecni żydzi, to głównie Chazarowie, którzy podszyli się pod biblijny Izrael. Dlatego świadome używanie słowa „żyd” do Chazarów, przebierańców jest moim zdaniem prawidłowe.

P.S. 2 – W artykule używam słowo „judaizm”. Dotyczy religii zbudowanej przez odstępczy, chazarski Izrael. Nie ma on nic wspólnego z wybranym narodem biblijnym przez Boga. Proszę nie utożsamiać religii żydowskiej – judaizm z Izraelem biblijnym. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Obecni żydzi ukradli nazwy i niektóre wierzenia od biblijnego Izraela.

Formularz z NeTeSLink: „EMPTY TOMB …” (CC BY 2.0) by mrbill78636/Robert. B

One Response to “Zamiast judaizmu wdrażają nam islam”

 • Luka on 25 kwietnia 2017

  Bardzo dobry komentarz Panie Robercie – brawo!
  Zwłaszcza w PS1 i PS2.
  Słowo „żyd” zostało po raz pierwszy użyte dopiero w XVII wieku bodajże.
  Na internecie można przeczytać również o pewnej tezie, która mówi o tym, że narodem wybranym są …Słowianie. Polecam.
  Niech Pana Bóg błogosławi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *