Bankster, gangster, to ten sam agent bankiera

bank

Podoba mi się działanie Witolda Kieżuna. Pomimo pracy dla SB i agentury amerykańskiej, odkupuje grzechy przeszłości. Na światło dzienne, ciemną przeszłość pana Kieżuna, wyrzucił Sławomir Cenckiewicz. Podłamał jego legendę, uciszył na kilka miesięcy.

Czy słusznie?

Prawda jest prawdą, a Witold Kieżun przyznał się tylko do działania na rzecz USA, za donoszenie SB nie przeprosił słowem, ale w moim mniemaniu czyni to czynem. Mówi naprawdę odważne rzeczy.

Do głów narodu musimy wbić agenturalną działalność Leszka Balcerowicza. Wiem, jest to nowy termin, jednak ważne jest, aby zadomowił się w głowach narodu. Oprócz agentury rosyjskiej, żydowskiej, amerykańskiej istnieje agentura dla międzynarodowej finansjery.

I takim agentem, sprzedawczykiem był Leszek Balcerowicz, Aleksander Kwaśniewski, Jerzy Buzek, Marcinkiewicz i wiele innych politycznych jelit.

Termin „agent międzynarodowej finansjery” musimy wdrożyć do dyskusji społecznej. Bo to jest sedno sprzedania Polski w Teheranie, Jałcie i po 1988 roku przez amerykańskie mocarstwo. Dopiero zrozumienie kim jest prawdziwy kolonizator Polski, powoduje odbicie się od dna gospodarczego, ekonomicznego.

Te wszystkie dane naszej gospodarki o wysokim wzroście gospodarczym, malejącym bezrobociu, małej inflacji to pięknie wykonane pudełko, złote świecidełko pod którym kryje się napis „kolonializm”.

Warto pamiętać, że państwo kolonialne można zbankrutować w przeciągu kilku miesięcy, a często jednego dnia.

I to jest prawdziwy obraz Polski. 

” Ależ sprawa jest bardzo prosta. Leszek Balcerowicz był wysłannikiem Sorosa, który u zarania III RP przysłał do Polski Sachsa, którego program na polskiej ziemi realizował Balcerowicz. Głównym założeniem tego programu było opanowanie gospodarki przez kapitał światowy. Pyta Pan o przyczyny krytyki – sprawa jest zupełnie jasna – są w tej chwili dwie podstawowe decyzje rządu dotyczące opodatkowania supermarketów i banków, co uderza w światowy kapitał.

Sam Leszek Balcerowicz – którego finansów i tego, na jakich zasadach funkcjonuje FOR nigdy nie prześwietlono – pojechał na Ukrainę, bo tam sytuacja jest taka, że parę miejscowych osób przejęło możliwość dorobienia się. I w tej chwili uznano tam, że sami nie dadzą rady i chcą, by wszedł tam kapitał zagraniczny. Zaproszono Balcerowicza, choć mam wrażenie, że to zaproszenie było sugerowane na zasadzie: przyjmijcie go, on wam pokaże, w jaki sposób to zrobić.

Ta cała akcja, która jest u nas – demonstracje KOD, manifestacje i pikiety – musi przecież kolosalnie kosztować. Proszę zwrócić uwagę na prostą sprawę: ich sztandary są nowiusieńkie, świetnie przygotowane. Nie jest to robione metodą chałupniczą – to wszystko musi kosztować duże pieniądze.

Soros jest jednym z najbogatszych ludzi świata i choć działa przez współpracowników, a nie osobiście, to budowa trwa i oddziałuje także w Polsce. Polska dziś usiłuje się uwolnić z tego strasznego wyzysku i chce nacjonalizować gospodarkę. To w tym kierunku idziemy wyraźnie – w związku z tym jest olbrzymi atak. Muszę powiedzieć, że przewidywałem taki atak – byłem pewny, że on będzie.

Chodzi o to, by odpowiednio się przeciwstawić i nie robić głupstw. Tutaj cały szereg posunięć nowego rządu był niewłaściwy, można było to wszystko trochę inaczej zrobić. Nie zmienia to jednak faktu, że cała akcja KOD jest finansowana i przygotowywana, a ludzie są ogłupiani. Inna rzecz, że wciąż jest olbrzymia masa ludzi, która rządziła i była tak czy inaczej związana z Platformą Obywatelską” – mówi Prof. Witold Kieżun na łamach wPolityce.pl.

źródło: wpolityce.pl

 

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

P.S. Zapraszam na wideo: „5 Elementów Planu Brzezińskiego budowy nowego ładu światowego NWO” – LINK

Formularz z NeTeSPhoto credit: LightsMakerStudio via Foter.com / CC BY-ND

3 Responses to “Bankster, gangster, to ten sam agent bankiera”

 • Bon Ton on 22 maja 2016

  Perełka dla Pana Panie Robercie,
  Z odpowiedzi Narodowego Banku Polskiego wynika że… NBP nie ma właściciela! NBP jest NICZYJ!
  info ze strony:
  https://akademiapolityczna.wordpress.com/2016/05/22/czy-narodowy-bank-polski-jest-niczyj/

  „Czy jest to możliwe żeby Narodowy Bank Polski był NICZYJ??! W drugim zdaniu jest to dokładnie napisane: “NBP nie jest spółką Akcyjną i nie posiada prywatnego akcjonariatu – nie wskazuje żadnego podmiotu, któremu można by przypisać uprawnienia właściciela.” Z tego wynika że ci którzy sądzili że właścicielem Narodowego Banku Polskiego jest Naród Polski, będą rozczarowani. A może należałoby to zmienić?? Może należałoby uchwalić ustawę o tym że NBP jest własnością narodu??? Bo teraz to MY jako naród i suweren na terenie Polski, nie mamy nad tym Narodowym Bankiem Polskim żadnej władzy ani praw do decydowania o nim, skoro jest on NICZYJ…. To jest według mnie sedno sprawy!!! Trzeba jak najszybciej uchwalić ustawę w której byłby zapis że właścicielem Narodowego Banku Polskiego jest Naród Polski!!”

 • Robert on 22 maja 2016

  Pismo urzędnika jest dwuznaczne, omijające prawdę.

  Z jednej strony nie ma właściciela, z drugiej strony należy do podmiotów,które nie posiadają kapitału.
  Należałoby wysłać kolejne pismo z prośbą o doprecyzowanie o jakich podmiotach pisze urzędnik.

  Bardzo ciekawe zagadnienie.

 • Kacper Krakow on 23 maja 2016

  Co mamy zrobic z ta platformą obywatelską,moze czas ich wreszcie powystrzelać? Jakiś wojskowy pluton egzekucyjny czy moze inne pomysły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *