Co się stanie, gdy Putin odejdzie ?

putin

Wojna rosyjsko – amerykańska trwa.

Tym razem Rosja nie ukrywa swoich działań przeciwko amerykańskiej walucie. Sukcesywnie nagłaśnia proces pozbywania się dolara ze swoich rezerw oraz pracuje nad całkowitym przejściem rozliczania wszystkich transakcji handlowych na rubla i jena.

Ameryka nie jest gotowa na elektroniczny pieniądz

Cena ropy schodzi do 80 dolarów za baryłkę. Jest to tragiczna informacja dla gospodarki rosyjskiej. Chyba już nikt nie ma wątpliwości o całkowitej władzy amerykańskiej nad rynkiem ropy. OPEC to fikcyjna i marionetkowa organizacja. Poddaństwo Arabów jest aż nadto widoczne. Kłaniają się w pas padając na kolana przed międzynarodowymi bankierami.

Cena benzyny w USA spadła do 2,94 za galon. Nic tylko się cieszyć.

Do tego doszło kilka mniejszych chwytów, ale o wyraźnej sugestii:

  • śmierć De Margerie, prezesa francuskiego koncernu naftowego Total. Podpisywał kontrakty ze stroną rosyjską, zmierzające do wysyłania milionów baryłek do Chin z pominięciem dolara,
  • paplanina Sikorskiego bijąca w Putina, jako jedynego majdanowego najeźdźcę. Być może kontekstem jest Smoleńsk.
  • choroba Putina. Być może jest to prawda, która wyraźnie sugeruje szybką śmierć pułkownika KGB. Chcą zrobić z niego wariata, który u schyłku życia nie wie co czyni. Prawdopodobny rak trzustki –  zabija szybko.

Poza tym Amerykanie uruchamiają wszelkie siły i państwa do walki o utrzymanie petrodolara. NATO szkoli kilkudziesięciotysięczną armię do walki z terrorystami, ISIS stało się w krótkim czasie potężną organizacją terrorystyczną, Kurdowie jak i inne siły są nagminnie dozbrajane.

Moim zdaniem Ameryka wyciąga wszystko, co ma na powierzchnie, ponieważ nie jest gotowa na wdrożenie elektronicznego systemu walutowego. Nie może pozwolić na to, aby BRICS odrzucił dolara. Wtedy zacznie się proces destrukcji gospodarki amerykańskiej, czyli bezrobocie, wysoka inflacja, wzrost stóp procentowych, wyjście Amerykanów na ulice.

Co z tego, że bankierzy mają cały mechanizm nowej waluty gotowy, skoro wdrażanie nie jest procesem szybkim ? Nawet w tak zindoktrynowanej Ameryce potrzeba czasu.

W tej chwili są na etapie wdrażania aplikacji, dzięki której z jednego konta płacisz elektronicznie za wszystkie produkty. Już nie potrzebujesz mieć dziesiątek kart kredytowych, debetowych, kont internetowych. Wystarczy telefon z chipem (już są na rynku szeroko dostępne), konto w Google i płacisz wszędzie za pomocą chipa w telefonie. W tej chwili tę nowość używa wiele młodych ludzi, ale nie jest to jeszcze usługa popularna.

Mając takie konto, wystarczy wrzucić do niego wszystkie dane o sobie i nie potrzebujesz osobnych dokumentów, jak: prawo jazdy, social security, historii medycznej itd. Od jednego etapu do drugiego, droga błyskawiczna.

Wystarczy mieć jedno konto…

Międzynarodowi bankierzy działają na wielu płaszczyznach. Chyba sami nie wiedzą co zostanie szybciej spopularyzowane. „Wielcy” zaczynają reklamować Bitcoina… Teraz widać jego rolę.

Został opracowany na zlecenie finansjery międzynarodowej.

Odpowiedź Putina na niszczenie Rosji

Putin w swoim przemówieniu na sesji plenarnej międzynarodowego klubu dyskusyjnego „Wałdaj” w Soczi, dość precyzyjnie omówił sytuacje międzynarodową. Warto przeanalizować to wystąpienie. Link – przemówienie.

Oczywiście, skupił się na złej Ameryce, nie mówiąc nic o swoich mocarstwowych zapędach.

W całej analizie roli mocarstw, należy zawsze mieć pod uwagę fakt, że Rosja i USA to podobne twory z podobnymi zapędami kolonizacji świata. Trafić pod jakiekolwiek skrzydła oznacza totalne poddaństwo.

Jak Rosja porzuca dolara ?:

  • W listopadzie 2013 roku Ludowy Bank Chin oznajmił, że nie jest w ich interesie gromadzenie walut innych państw i należy porzucić dolara jako waluty transakcyjnej. Oba państwa (Chiny i Rosja) mają rozliczać się w swoich walutach.
  • Rosja w wyniku sankcji amerykańskich na Iran handluje z tym krajem pomijając dolara. Rozliczają się w postaci barteru. Iran od 2004 roku jest w trakcie procesu organizacji niezależnej od dolara giełdy naftowej.
  • Rosja przekupiła w marcu Indie dużymi kontraktami w sektorze ropy i gazu.
  • Od maja 2014 roku powstaje „Petersburska Międzynarodowa Giełda Towarowo-Surowcowa”. Jej celem jest odciągnięcie od dolara regionów Azji i Pacyfiku.
  • W maju został podpisany kontrakt gazowy Rosja – Chiny z pominięciem dolara. 
  • W marcu z rachunków Systemu Rezerw Federalnych wycofano ponad 100 miliardów dolarów. 
  • Szanghajska Giełda Złota chce przejąć władzę nad złotem. Centrum handlu tym kruszcem ma być nie na amerykańskim Comexie, a w Szanghaju. 

Co się stanie, gdy Putin odejdzie ?

Balon Putina został nadmuchany do granic możliwości. Nikt nie ukrywa, że jest pułkownikiem KGB, ponieważ fakt ten jest jego atrybutem w międzynarodowej rozgrywce.

Jedni go kochają inni nienawidzą. I o to chodzi. Nie jest miałki, byle-jaki.  

Rosja nie planuje zastąpienia Putina innym przywódcą. Gdyby taki był plan, to już musiałby być namaszczany nowy następca. 

Skoro nie ma następcy, to skąd tyle śmierci wokół Putina ?

Gdyby jednak odszedł bez kontrolowanego zabiegu, byłoby to kolejne zwycięstwo międzynarodowych bankierów.

. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. 11 raportów/ebooków do pobrania. Teraz 1 Poziom za 25 zł => za darmo  SzokWiedzy.pl.

 Darmowe Info na Twojego Maila !

  Wpisz w poniższy formularz swoje imię, e-mail i kliknij przycisk „Uzyskaj Dostęp”, a ja będę wysyłał Ci najświeższe info o kłamstwach historycznych, sprzedawczykach polskich, zakłamanej ekonomii i wiele więcej…

Twoje dane są bezpieczne

Zapraszam do komentowania...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *