Finansjera pokonała Szwajcarię. Nie dali rady żydowskim bankierom, odebrać władzy nad frankiem

Frank szwajcarski

Złotówka, dolar, frank i dziesiątki innych walut na świecie jest pod kontrolą finansjery, czyli żydowskich bankierów. 

Dzięki referendum w Szwajcarii, dostaliśmy kolejne argumenty i dowody, na przejęcie władzy nad światowym systemem finansowym przez finansjerę.

Wiele osób podaje Szwajcarię, jako przykład super państwa.

Pod względem niewolnictwa ekonomicznego, niewiele różni się od Polski.

Nowy pieniądz w Polsce dostarczany jest w około 90% przez system bankowy w postaci kredytów. Podobnie jest w Szwajcarii i w większości krajów świata.

To bankierzy, poprzez sieć banków komercyjnych, obsługujących ich narzędzie/walutę, jaką jest kredyt, decydują o najważniejszym narzędziu w finansach każdego państwa.

Tym narzędziem jest podaż pieniądza, czyli ilość pieniądza w gospodarce.

Jeżeli jest go za dużo, to powstaje hiperinflacja, czyli krach gospodarczy, jeżeli jest go za mało, to również powstaje regulowana zapaść finansowa. Może być w formie całkowitego upadku ekonomii, jak w Wenezueli lub stałego braku pieniądza, jak w Polsce i na Ukrainie. 

Polska, każdego roku z tytułu wzrostu gospodarczego, inflacji, odsetkowości potrzebuje zasilić gospodarkę sumą ponad 100 mld złotych. Te pieniądze nie mogą pochodzić z kredytów, ponieważ każdy spłacony odsetek, wyciąga pieniądz z koła gospodarki.

Muszą pochodzić z emisji pieniądza dokonanej przez NBP lub NIDPI.

Szwajcarzy o tym wiedzą, dlatego postanowili wydrzeć franka szwajcarskiego z rąk bankierów:

„72 proc. głosujących wypowiedziało się przeciwko odebraniu bankom komercyjnym prawa do kreowania elektronicznego pieniądza przez udzielanie kredytów. Pieniądze klientów banki musiałyby – zgodnie z koncepcją suwerennego pieniądza – oddać pod kontrolę Szwajcarskiego Banku Narodowego (SNB)” pisze gazetaprawna.pl

Co ciekawe, Szwajcarski Bank Narodowy (Swiss National Bank – SNB) zdecydowanie sprzeciwiał się tej propozycji. Innymi słowy, nie chciał, aby frank był własnością narodu, tylko dalej był pod kontrolą finansjery.

Przecież to jest zdrada narodu szwajcarskiego.

To tak samo, jakbyś oddał swoje pieniądze, swoje wynagrodzenie w ręce sąsiada/obcego człowieka lub jakieś prywatnej firmy. A on pobierał za swoje usługi odsetki, które zadłużają i rujnują twoje życie. Po kilku latach takiej współpracy jesteś jego niewolnikiem finansowym. Za cenę wyrzucenia cię z domu, utraty pracy, może robić, co tylko chce z tobą i twoją rodziną.

Czy wyrażasz zgodę na takie niewolnictwo?

Chyba nie, a Szwajcarski Bank Narodowy mówi: TAK.

Reuters pisze otwarcie:

„Reuters zwraca uwagę, że „wbrew powszechnemu przekonaniu większość pieniądza na świecie nie jest emitowana przez banki centralne, lecz jest kreowana przez komercyjnych kredytodawców, gdy udzielane przez nich pożyczki są większe niż depozyty ich klientów” – pisze gazetaprawna.pl

Reuters potwierdza to, o czym piszemy od kilku lat.

Narodowymi walutami na całym świecie zarządza żydowski bankier. Władzę zdobył poprzez swoje narzędzie/walutę – kredyt. To przez kredyt dostarczane są do obiegu światowego nowe pieniądze.

Jeżeli dołączymy do tego wiedzę ekonomiczną, która mówi, że najważniejszym narzędziem w gospodarce jest podaż pieniądza, to oznacza, że żydowscy bankierzy rządzą światem.

Kiedy banki nie dostarczą nowych pieniędzy do gospodarki danego państwa, to następuje krach gospodarczy.

Która partia polityczna, który rząd będzie walczył z bankierami, kiedy mogą stracić władzę przez powstały krach ekonomiczny?

Te informacje, które podaje Reuters, trzeba tylko połączyć z wiedzą ekonomiczną. Wtedy rysuje się prawdziwy obraz świata, świata sprzedanego, poddanego władzy żydowskiego bankiera, czyli międzynarodowej finansjery.

Jan w Objawieniu nazywa ich: nierządnica, wielki babilon, niewiasta.

Szwajcaria przegrała w referendum. Nie jest to niespodzianka. Póki bankierski żyd ma władzę, nikt nie jest w stanie mu się sprzeciwić. Ani pojedyncza rodzina, ani pojedyncze państwo.

Może zrobić to tylko koalicja państw.

Jednak Szwajcarzy dostarczyli nam kolejnej wiedzy, kolejne argumenty, kolejne dowody na to, kto rządzi walutami na świecie, kto rządzi podażą pieniądza, kto steruje światową gospodarką.

Nawet tak bogata Szwajcaria jest pod kontrolą żydowskich bankierów. 

 

Robert Brzoza RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSLink: Envato Elements By mkos83

One Response to “Finansjera pokonała Szwajcarię. Nie dali rady żydowskim bankierom, odebrać władzy nad frankiem”

  • Lech on 16 czerwca 2018

    Wszystko to podziwiam i boję się, że może być tylko gorzej. Starajmy się tym mówić i pisać, chociaż przez internet. Dzięki Bogu rok 1984 nie dotarł jeszcze do Polski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *