NWO: Jedli, pili… aż bombę zrzucili…

New world order

NWO jako system bezgranicznej kontroli nad każdą sferą życia, najmocniej został wdrożony w USA.

Medycyna w 100% została przejęta przez koncerny farmaceutyczne.

Gospodarką i ekonomią zarządza FED, którego udziałowcami są prywatne koncerny finansowe.

Szkolnictwo jest na żenująco niskim poziomie. Jeżeli rodzice nie będą inwestować w dzieci, to dzieciaki/młodzież nie są w stanie odgadnąć dla kogo w rzeczywistości pracują. 

Politycy to najniższa klasa decyzyjna i najmocniej skorumpowana. Kongresmeni i senatorowie stoczyli się do poziomu zezwierzęcenia. Są najbliżej narodu, powinni reprezentować Amerykanów, a tak naprawdę, od dawna są skorumpowani przez wielkie koncerny.  

Nie ma czegoś takiego, jak samodzielna klasa polityczna. Wszystko jest do kości przeżarte pieniędzmi bankierów.

Bez ich dolarów nic nie zostanie kupione, sprzedane, zbudowane.

Media są przeżarte prostytucją informacyjną, skierowali plagę kłamstw i oszustw w stronę narodu.

W każdym programie, w każdym show musi być piękna płeć, wszelkiego rodzaju, ponieważ treść wydobywana z ust prostytucji dziennikarskiej jest niemożliwa do przełknięcia.

Lud nie buntuje się, bo ma zapewniony raz w tygodniu czek z pracy. Większości starcza z tygodnia na tydzień. Mniejszość zadowolona jest kartkami żywnościowymi, jak w Polsce za komuny.

Klasa średnia ma się bardzo dobrze, zarabia przyzwoite pieniądze, podróżuje po całym świecie.

O jednym procencie najbogatszej, finansowej degrengolady nie wspominam, ponieważ trwa ich pięć minut wynaturzenia globalnego.

W tym najbardziej zbliżonym do Orwella świecie jest wesoło, hucznie, chyba że dotknie cię ręka wielkiego brata. Zachorujesz na nowotwór, zabiorą ci dom, wyrzucą cię na margines bezdomności.

Czujesz się wtedy jak w Las Vegas, kiedy przegrywasz fortunę życia. Trafiasz na wysypisko podobnych do ciebie istot, które zbudowały drugie miasto. Żyją w podziemnych tunelach Las Vegas.

Urządzili sobie pokoje za darmo. Nie płacą za nic. Jedynie muszą być czujni przed potopowym zalewem.

Taki los czeka wielu Amerykanów, którzy z braku logicznego myślenia wcześniej czy później trafią na bezdroża życia.

Zostaną im wspomnienia z lat beztroskiej wegetacji.

Nikt nie walczy o ten naród.

Raz na jakiś czas trafi się jakiś narwaniec, który chce powiedzieć prawdę. Im wyżej siedzi, tym niżej spada.

Nie ma w Stanach takich zrywów, jak w Polsce 11 listopada, kiedy 100 tys patriotów maszeruje dumnie z polską narodowością.

Amerykanów nie stać nawet na taki pokaz sił.

Wystarczy, że w szkołach i na imprezach sportowych modlą się do flagi. To im daje poczucie bycia prawdziwym Amerykaninem, pępkiem świata, osobnikiem największej mocarstwowości świata.

Już teraz smutnie to wszystko wygląda, kiedy nawet NWO jako bezlitosny system gospodarczy, nie został całkowicie wdrożony do wesołego życia, beztrosko żyjących Amerykanów.

Jedli, pili… aż bombę zrzucili…

Najgorsze jest to, że ta bomba pochodzi z wewnątrz, z głównego ośrodka władzy, który jeszcze rządzi i dzieli. 

 

Robert Brzoza RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSLink: Envanto Elements By gargantiopa

4 Responses to “NWO: Jedli, pili… aż bombę zrzucili…”

 • Andrzej on 21 lutego 2018

  Senatorowie się zezwierzęcili,to ubliżanie zwierzętom one nie zabijają dla pieniędzy,nie są sprzedajne,zabijają w poczuciu zagrożenia lub żeby zaspokoić głód,nie można opętanych bestii,potworów wypełzłych z kloak tego świata porównywać ze zwierzętami.

 • Adam on 22 lutego 2018

  Ludzie sprzedali swoją wolność za na pozór wygodne i bezpieczne życie. To jest nieprawdopodobne zjawisko.

 • adam on 22 lutego 2018

  ale tak ma być! Jezus powiedział że w dniach ostatnich tak będzie jak za dni Noego, nic ich nie interesowało i było im dobrze aż………szkoda że tylko nieliczni o tym wiedzą ale również tak ma być bo Jezus powiedział że wąska jest droga którą podąża niewielu a szeroka którą idzie wielu Jedynie Pan i modlitwa może nas ocalić !

 • franek kimono on 22 lutego 2018

  Swietny artykuł ja jeszcze dodam że w USA corporation jest najwiecej szczepionek na swicie dla dzieci tym samym najwiecej chorób porażeniowych,slepoty,autyzmu itd. W pierwszej 10 W USA jest 9 najwiekszych firma zbrojeniowych na swiecie to teraz wydedukujcie komu najbardziej na swicie opłaca sie wojna,jakakolwiek,gdziekolwiek. USA jest własnoscią city of london corporation które jest zarzadzane przez konsorcjum rotszilda natomiast faktycznymi włascicileami teg konsorcjum są rody dynastyczne dawnej europy ukrywajace sie w szwajcarii,bawarii,luxemburgu,monaco. Te same rody kontorluja Korproacje Watykan

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *