Panie Macierewicz, znowu Pan siejesz propagandę

war

Świat geopolityki jest bardzo pokręcony i zakłamany. Trzeba mieć wysokich klasą specjalistów geopolitycznych i bardzo dobrze funkcjonujące służby specjalne, aby obronić się przed przeciwnikami. Największy z nich to międzynarodowa finansjera. Rozbraja i niszczy narody przy pomocy wielu państw, organizacji i narzędzi ekonomicznych.

Aby to wszystko prawidłowo rozpoznać, potrzeba tęgich umysłów.

W Polsce mamy albo kiepskich fachowców albo klakierów bezmyślnie odgrywających swoją rolę.

Z jednej strony Antoni Macierewicz wygłasza tyrady o Rosji, jako największym zagrożeniu dla świata (LINK), z drugiej strony Izrael z Rosją planują ćwiczenia wojskowe (LINK).

Wypowiedź Macierewicza nie ma kompletnie sensu w obrębie dochodzących nas faktów.

Jeżeli Rosja jest największym zagrożeniem świata, to dlaczego Niemcy robią intratne biznesy z Rosją?

Obecnie są największym pośrednikiem sprzedaży gazu w Europie (LINK). Niemcy przenoszą swoje fabryki do Rosji w celu obejścia sankcji. Wtedy ich towary nie są liczone jako eksportowe.

Jak to możliwe, że najbliższy amerykański sojusznik, Izrael, planuje ćwiczenia wojskowe z Rosją?

Skoro Rosja walczy na śmierć i życie z USA, to dlaczego ich żydowski sojusznik, układa się z ruskimi?

Oj panie Macierewicz, tak jak ze Smoleńskiem, tak samo w geopolityce siejesz pan kłamstwa. Z jednej strony należą się pochwały, budujesz pan i zbroisz polską armię. To jest bardzo ważny krok strategiczny czyli odstraszanie przeciwnika. Z drugiej strony gadasz pan głupoty o wiecznym zagrożeniu ze strony Putina.

Dla Rosji największym zagrożeniem nie jest Polska, ani nawet USA, tylko międzynarodowa finansjera, której twarzą jest USA. W styczniu 2015 roku próbowano zrównać Rosję z ziemią poprzez atak na rubla i cenę ropy.

Nie mają żadnej potrzeby ataku na Polskę, chyba że wybudujemy odnogę tarczy antyrakietowej w Redzikowie. 

Na dowód zakłamania ministra Macierewicza, przytaczam tekst jednego z wybitniejszych ekonomistów i specjalistów od geopolityki: Paula Craig Robertsa.

==============================

III Wojna Światowa jest już prowadzona. Ile pozostało czasu zanim przejdzie w gorącą formę?

Waszyngton prowadzi obecnie ekonomiczną i propagandową wojnę przeciw czterem członkom bloku BRICS, bloku pięciu państw – Brazylii, Rosji, Indii, Chin i Południowej Afryki. 

Brazylia i południowa Afryka są destabilizowane przy pomocy sfabrykowanych politycznych skandali. 

Oba te kraje pełne są finansowanych przez Waszyngton „organizacji pozarządowych”. Sfabrykowawszy polityczny skandal, Waszyngton wysyła swych politycznych agentów na ulice miast tych państw z antyrządowymi żądaniami.

Bez powodzenia, podobną taktykę próbowano zastosować przeciw Chinom przy pomocy sprowokowanego „protestu studentów” w Hong Kongu. Waszyngton miał nadzieję, że protesty rozszerzą się na cały kraj.  Oczekiwania te spaliły na panewce. Przeciw Rosji próbowano tej samej taktyki z protestami przeciw reelekcji Putina. 

Ta akcja również nie powiodła się.

Aby zdestabilizować Rosję, Waszyngton potrzebuje zwiększenia swych wpływów wewnątrz kraju. W celu osiągnięcia tego celu konspirował on z wielkimi bankami nowojorskimi i Saudyjczykami doprowadzając do obniżenia cen ropy naftowej z $100 za baryłkę do $30.

Spowodowało to kryzys finansowy w Rosji i osłabienie rubla. 

Korzystając z tego sojusznicy Waszyngtonu wewnątrz Rosji usiłują zmusić prezydenta Putina do prywatyzacji ważnych sektorów gospodarki w celu pokrycia deficytu budżetowego i wzmocnienia rubla. Jeśli Putin ugnie się, to ważne rosyjskie aktywa przejdą z rosyjskich rąk pod kontrolę Waszyngtonu.

W mojej ocenie, ci którzy propagują wspomnianą prywatyzację są zdrajcami lub kompletnymi głupcami. Kimkolwiek by nie byli, stanowią oni zagrożenie dla rosyjskiej niepodległości.

Jak wielokrotnie podkreślałem, rządzący Stanami, „neokonserwatyści” ( tłum.: trockiści) są niepoczytalni w swej arogancji i bezczelności. W pędzie do globalnej hegemonii, ignorują oni jakąkolwiek ostrożność, darząc do destabilizacji Rosji i Chin.

Wprowadzając  neoliberalne koncepcje w gospodarce przy pomocy wyszkolonych na zachodzie ekonomistów, rządy Rosji i Chin same wpadają w pułapkę Waszyngtonu.  Połykając tabletkę „globalizmu”, poprzez używanie dolara i  zachodniego systemu opłat, oddanie kontroli przepływów kapitałowych i własności jednostek gospodarczych, umożliwiają destabilizację własnych państw.

Jeśli Rosja i Chiny nie odseparują się od zachodnich systemów i nie porzucą neoliberalnej koncepcji gospodarczej, będą zmuszone bronić swej niepodległości przy pomocy środków militarnych.

źródło: drnowopolskiblog.neon24.pl

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

P.S. Zapraszam na wideo – „Zostaliśmy zniewoleni ekonomicznie, czyli jak ograć międzynarodowego bankiera?” – LINK

Formularz z NeTeSFoto: flickr.com

2 Responses to “Panie Macierewicz, znowu Pan siejesz propagandę”

  • Mathew24 on 19 czerwca 2016

    Jeżeli chodzi o Macierewicza i Smoleńsk ja kłamstwa tu nie widze, ale walke o prawde. Zostały nagrane trzy filmy zaraz po katastrofie w sposób spontaniczny przez dwóch rosjan i polaka, na pierwszym filmie zaraz po katastrofie widać że dobijano ludzi. Istnieje także na internecie zdjęcie zrobione w dniu katastrofy ok 14.30 w wysokiej rozdzielczości na którym widać członka katastrofy z czaszką przestrzeloną na wylot pociskiem karabinu. Jeżeli autor artykuły będzie zainteresowany prześlę zdjęcie.

  • Robert on 19 czerwca 2016

    Tych delikatnie mówiąc nieprawidłowości przy śledztwie smoleńskim jest sporo.
    Za niedługo napiszę coś na ten temat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *