Politycy prostytuują się z międzynarodową finansjerą

slave700

Polska nie może być niezależnym krajem dopóki nie zbuduje własnego systemu finansowania gospodarki. To można zrobić przy świadomości polityków i części społeczeństwa. Bardzo ważne jest odrzucenie od władzy PO, SLD i PSL, ponieważ politycy tych partii jawnie i często nie zacierając śladów zbrodni, prostytuują się z międzynarodową finansjerą. 

Społeczeństwo musi mieć podstawową wiedzę na temat systemu, aby nie wierzyć kolejnym nieudacznikom z tzw. prawicowych partii.

Jak powstał system finansjery?

Obecny system finansowo-kredytowy działa oficjalnie od 1913 roku, kiedy finansjera przegłosowała ustawę utworzenia „Federal Reserve Act”. Do tego wydarzenia przygotowywała się od wielu lat. Początek skoordynowanego działania finansjery to XVII wiek, kiedy Rothschildowie przejęli władzę nad Europą. Zorganizowali sieć agentów, dzięki czemu dokładnie wiedzieli, co dzieje się w danej części Europy. Dzięki swobodnemu dojściu do każdej ilości pieniędzy (własne banki), wprowadzali swoich ludzi do rządów państw. Wykorzystywali głupotę i ciemnogród ekonomiczny królów i całych dworów. Dlatego mogli swobodnie manipulować politykami, wiedząc jak działa system, jak go zepsuć i jak naprawić.

W Polsce system finansjery został wdrożony po 1990 roku. „Plan Balcerowicza” miał za zadanie przygnieść gospodarkę do dna, następnie ograniczyć wzrost majętności państwa i społeczeństwa wszelkimi instytucjami i prawami jak: Unia Europejska, MFW, Bank światowy, zapis Kwaśniewskiego w konstytucji itd.

W systemie wszystkie państwa potrzebują kolejnych kredytów na dopięcie budżetu. Instytucje sposobne do ich udzielania należą do finansjery. Są to MFW i Bank światowy. Te dwa twory odpowiedzialne są za wiele zbrodni ekonomicznych na Polsce, jak i na wielu narodach. Dlatego Orban zamknął biuro i wyrzucił z kraju MFW (Międzynarodowy Fundusz Walutowy).

Jak działa system finansjery?

System finansjery został tak zbudowany, aby każdy kto w nim się znajduje skazany był na niewolnictwo. Kwestia tylko czy niewolnik zarobi 500 dolarów (Polska) czy 2000-3000 dolarów (USA).

Obrazowo system bankowców to kula. Jest on szczelnie zamknięty. Na zewnątrz znajdują się służby specjalne, wojsko, wszelkiej maści agenci, którzy pilnują, aby nikt z niego nie wydostał się i nie zbudował własnego systemu, opartego na uczciwej ekonomii.

W obronie władzy bankowców dokonano wiele zabójstw na tle ekonomicznym. John F. Kennedy zginął za próbę zbudowania narodowego systemu. Zdążył wdrożyć jego cząstkę i wrzucić do gospodarki dwa banknoty 2 i 5 dolarowe, których własnością był naród amerykański.

Przywódca Iraku Saddam Husajn zginął za próbę wdrożenia własnej waluty i za brak współpracy z ropo-mafią. Przez ostatni wiek dokonano licznych zabójstw za próbę obalenia systemu. Dość łatwo można zweryfikować tak zwane „samobójstwa” czy ataki na rządy państw, jak morderstwo smoleńskie, po sposobie prowadzenia śledztwa i wypowiedzi/działań ofiar.

Co znajduje się wewnątrz systemu?

W środku znajdują się banki komercyjne, banki centralne, zadłużone państwa, zadłużone społeczeństwo, zadłużone firmy, korporacje.

W każdej chwili bankowcy jako właściciel systemu może odciąć bank, instytucję, państwo, firmę, Kowalskiego od pieniędzy. Wystarczy, że zażądają zwrotu pożyczonej kwoty. Dłużnicy nie posiadają sumy kredytu, między innymi dlatego, że dług przewyższył ilość dostępnych pieniędzy na rynku. W takich przypadkach skazani są na bankructwo i utratę majątku, a państwa na permanentną biedę, jak w Afryce, Grecji czy na Ukrainie. 

Innymi słowy, jeżeli znajdujesz się w tym kole czyli w systemie finansjery, jesteś uzależniony(a) od kaprysów bankowców.

Traktują Cię, jak niewolnika, który ma przynieść do kasy okienka bankowego sumę raty kredytu. Wtedy oni zamieniają fikcyjnie wytworzony kredyt na prawdziwy zapis, dzięki realnym pieniądzom, które im dostarczyłeś/dostarczyłaś.

Mało tego. Pieniądza na rynku jest za mało dla wszystkich osób i firm, dlatego, aby jedna osoba mogła spłacić kredyt, to dla drugiej musi zabraknąć pieniędzy. Wtedy albo bankrutuje albo zaciąga kolejny kredyt na spłatę starego.

System finansjery służy do zniewolenia narodów

Wystarczy niewielki impuls, aby Twoje prywatne lub zawodowe życie (firma) zamieniło się w koszmar. 

Jeżeli finansjera autokratycznie zarządza systemem, to w żadnym wypadku bank czy państwo nie upadnie. Nawet gdyby miało długi na sumę 1000% PKB czy 1000% aktywów. Japonia ma obecnie dług na sumę ok. 500% PKB.

Przecież to są długi umowne, powstały jako zapis w systemie kredytowym. Wystarczy, że finansjera zdecyduje: „to państwo, ten bank nigdy nie upadnie” i tak się stanie. Anuluje długi zerowym kosztem, ponieważ straty kapitału spekulacyjnego może pokryć kolejną transzą z dodruku. Oczywiście, takie akcje nagłaśniane są jako stratę banków i inwestorów. 

Próbuję Ci wytłumaczyć, że system finansjery nie zostanie zniszczony przez bankowców, ani przez żadne narzędzie, które kontrolują.

Jeżeli będzie grozić inflacja, to wymyślą kolejne derywaty czyli kontrakty terminowe, wchłaniające nadmiar pieniądza na rynku.

To dlatego tak wielu ekonomistów błędnie przewidziało upadek dolara czy systemu finansjery, ponieważ nie rozumiało, że NBP czy Bank Japonii należą do zamkniętego kręgu. Jeżeli FED przestanie drukować pieniądze, to zacznie Bank Japonii.

Po co potrzebny jest stały, zwiększający się dodruk waluty ?

Aby sztucznie podtrzymywać rynek giełdy, akcji, obligacji i kontraktów terminowych. Gdyby nie było chętnych na nie, ceny i oprocentowania mogłyby szybko wzrosnąć. Jeżeli oprocentowanie  w Japonii wzrośnie, to rząd skróciłby własną żywotność, ponieważ nie nadążyłby z drukowaniem jenów. 

Gdy bankowcy potrzebują korekty czyli pozbycia się długów, to wywołują kryzys internetowy (2000 rok), kryzys w nieruchomościach (2007 rok).

Zauważyłem, że finansjera, zawsze ma wyjście z sytuacji, ponieważ to ona zarządza całym systemem. Niezależni ekonomiści drapią się po głowie i są zdumieni, jak jeszcze długo system może być utrzymywany. 

Aby wypracować taki system, potrzebne było wdrożenie globalizmu, swobodnego przepływu kapitału z kraju do kraju i powstanie szeregu instytucji, które pilnują mechanizmu i podmiotów w nim uczestniczących.

Czy możliwe jest pokonanie finansjery ?

Jak najbardziej.

Aby ktokolwiek mógł pokonać finansjerę, musi funkcjonować poza systemem finansjery. Musi mieć własne finansowanie gospodarki, aby niezależnie bez kontroli bankowców inwestować w wojsko, przedsiębiorstwa.

Dlatego rozpoczęto III wojnę światową, która nie może być globalną wojną na miarę II wojny światowej. Istnieje za duże ryzyko, możliwości fizycznego zniszczenia bankierów i ich klanów. Będą toczone wojny regionalne i ciągłe inwestowanie w terroryzm – AlKaida, ISIS w celu zastraszenia społeczeństwa i likwidacji przeciwników – Syria, Iran rękoma terrorystów.

Głównym zagrożeniem systemu finansjery są Rosja, Chiny, kraje BRICS i coraz odważniejsze Węgry, Czechy.

A Polska?

Polska zanurzona jest po sam czubek głowy w bagnie niewolnictwa. Ostatnie elementy niezależności, jak polski węgiel wydzierany jest z rąk narodu.

źródło:”Kto pokona międzynarodowych bankowców?

.

. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. 11 raportów/ebooków do pobrania. Teraz „Pakiet Srebrny” w cenie 25 zł => ZA DARMO  SzokWiedzy.pl

.

Photo credit: Ira Gelb / Foter / CC BY-ND

 Darmowe Info na Twojego Maila !

  Wpisz w poniższy formularz swoje imię, e-mail i kliknij przycisk „Uzyskaj Dostęp”, a ja będę wysyłał Ci najświeższe info o kłamstwach historycznych, sprzedawczykach polskich, zakłamanej ekonomii i wiele więcej…

Twoje dane są bezpieczne

6 Responses to “Politycy prostytuują się z międzynarodową finansjerą”

 • Przemyslaw Mach on 19 stycznia 2015

  Robercie co do wrogów finansjery czyli Chin Rosji Węgier i innych to powiem ci szczerze że jak to wszystko obserwuje to widzę że oni grają w jednej drużynie np kto stworzył Chiny w takim modelu jak dzisiaj Zbigniew Brzeziński polak który dzisiaj może pojechać do Chin i bez zgody prezydenta może spać w pałacu prezydenckim ile czasu tylko chcę

  to zobacz jak to wszystko zostało zaprojektowane my jesteśmy za mali żeby cokolwiek zmienić w tym świecie jesteśmy szarańczą którą trzeba zlikwidować bo zaczynamy być dla nich nieobliczalni prawda wychodzi na jaw pomału ale wychodzi więc teraz przygotowują kolejną wojnę moim zdaniem globalną lokalnej nie bo szkoda na to czasu i pieniędzy a co do ich likwidacji to kto by miał to zrobić ser goj Putin

 • Robert on 19 stycznia 2015

  Całkowicie inaczej patrzymy na sprawy geopolityczne.
  W żadnym wątku nie mogę zgodzić się z Tobą.

 • Arni on 19 stycznia 2015

  „Czy możliwe jest pokonanie finansjery ?”
  Tak, jest to możliwe, choć z każdym dniem trudniejsze. Najpierw trzeba zakazać działalności wszelkim partiom politycznym, będących głównym beneficjentem i ochroniarzem prawnym bankierów. Bez tego obecny system bankowo-lichwiarski nie jest do pokonania.

 • Arni on 19 stycznia 2015

  Oczywiście, że praktycznie wszyscy grają w jednej drużynie. Gdyby tak nie było, kolejny kraj nie próbował by lukrować obecny system bankierski a zaczął go zmieniać o 180%. No ale kto to zrobi? Lepiej przecierz żyć na piedestale a nie stać się kolejnym seryjnym samobójcą.

 • RobertG on 20 stycznia 2015

  Jako, że wiem, iż parę osób tutaj również mnie czyta to informuję: Już parę lat temu próbowano tych numerów: policja, opieka socjalna, szkoła. Pod pozorami różnymi. Wtedy mogło się jeszcze upiec, głównie dzięki sfałszowaniu kilku podpisów i tego, że prowadzący byli skończonymi kretynami i dawali się wodzić za nosy niczym dzieci. Po latach zatem powracają problemy, tym razem nielegalne wyczyszczenie konta bankowego z niemałej sumy pieniędzy miało być „błędem”. Uwierzyłbym w to, gdyby dyrekcja szkoły nie dołożyła swoich wywodów. W związku z tym zmotywowany zapewniam, że reaktywuję swojego bloga już wkrótce, po tym jak podejmę parę kroków zabezpieczających. A autora, swego imiennika ostrzegam, by również uważał co pisze. Nie poddawać się, lecz uważać mimo wszystko.

 • Gutek on 21 stycznia 2015

  Naprawde szkoda mi was MLODZI za wasza wszelka naiwność .
  Za młodych uważam ludzi do 50-tki czyli niczym przekroczą pol setki .
  Kiedy w powojennej Polsce w knajpie można było zamowic sete lu piedziesiatke ( gramy czysciochy z niebieska lub czerwona kartka) to ludzie to czyniący „u zyda” wiedzieli ,ze tzw .”trzy szybkie” jednych zwalaly z nog (dajmy na to sety) a innych 3×50 dopiero rozgrzewaly .
  Co chce przez to napisac ,ano to,ze dziś MLODZI INACZEJ SIE TRUJA i TO NA ROZNE SPOSOBY .
  DZISIAJ MLODYM CO INNEGO SIE SERWUJE !
  Dzis tak powszechne PIWSKO z ukryta w nim trucizna zniewala WASZ MOZG nie tylko do wytrzezwienia ale robi niewyobrażalne szkody w waszym „mózgowym PC”.
  Czy nie zauważacie jak wam się reklamuje piwsko i jak ono wszędzie jest dostępne ?
  I tu zaczyna się EKONOMIA MOZGOWA i POSTRZEGANIA LUDZI,SWIATA,USTROJOW !
  A z niej wynika to do czego doprowadzono GOJOW czyli nie-Zyzdow !
  A ze temat o prostytutkach politycznych to na początek jeszcze dodam,ze tych już CALKIEM ZAMULONO i to na rozne sposoby – tych już nie da się odwirusowac,bowiem ich ma w opiece bozek MAMON !!!
  Gdy ktoś chce z was podjąć dyskusje (ze mna z dziadkiem,ktory nie jeden ustroj przezyl i z nie jednego pieca jadl chleb) to chętnie doradze jak zmienić wokół siebie SWIAT i najbliższe otoczenie .
  Zgadzam się z tym co pisze „Arni” ,nie zgadzam sie z tymi co „ratunek” OJCZYZNY,siebie,SWIATA widza w partiach politycznych,
  Ja PARTIE UWAZAM za ZLOBY dla swoich i wszędzie pisze – PARTIE WON OD ZARZADZANIA PANSTWEM .
  JAK MOZE MNIEJSZOC PARTYJNA RZADZIC WIEKSZOSCIA BEZPARTYJNA ???
  JAKIM PRAWEM (?) i ustalać jeszcze progi partyjne – WON z tymi paso-zytami !
  Jeżeli maja istnieć i mieć swoje zachcianki, to tylko na zasadach działalności kolek różańcowych i niech się w swoim gronie zbierają, modla i kloca a nie mieszac się do RZADZENIA NARODEM i PANSTWEM !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *