„Politycy są prostytutkami i sługusami mocarzy”

Ameryka

„Po pierwsze, wszyscy z tych graczy, ci politycy są tylko marionetkami. Nie służą ludziom. Nie ma prawdziwej demokracji.

Tak naprawdę wysługują się bogatym i wpływowym ludziom, którzy rządzą światem, czyli bankierom. To oni kontrolują dostęp do pieniądza.

Oczywiście bankierzy zarabiają mnóstwo pieniędzy bez względu na to, czy dobrze czy źle zainwestowali. Wojny są dla nich wspaniałe i ostatecznie to oni kontrolują polityków.

Ludzie, którzy dostali stołki polityczne, nadużywają zaufanie społeczne i reprezentują agendę, o której nigdy nie mogliby mówić otwarcie, ponieważ są niczym więcej, jak prostytutkami i sługusami mocarzy.

W projekcie wielkiego Izraela, chodzi o destabilizację otaczających krajów od Eufratu do Nilu poprzez wschodnie wybrzeże Morza śródziemnego.

To marzenie tych psychopatów.

Destabilizacja rządów, stworzenie sekciarskich waśni jest częścią tego manu i częścią planu stworzenia wielkiego Izraela.

USA nigdy nie było zainteresowane niczym innym, niż wojną, są w ciągłym stanie wojny, ponieważ polityków kontrolują bankierzy. To ni wyznaczają scenariusze gry. Robią na tym wielkie pieniądze”. 

autor: Ken O’keefe – były amerykański żołnierz piechoty morskiej i weteran wojenny. 

źródło: poniższy film.

——————–

Proszę zwrócić uwagę na kogo wskazuje Ken jako głównego sprawce wojen na świecie. Są to bankierzy, międzynarodowa finansjera.

Mówimy, że wszystkiemu winni są Amerykanie. Tak naprawdę to Stany Zjednoczone są pod władaniem bankierów. Tak samo jak Polska i wiele innych krajów, potrzebują pomocy, uczciwych patriotów, ludzi z wiedzą, którzy rozumieją otaczającą rzeczywistość.

Obecnych polityków należy wykopać z publicznych stołków. Obrzydliwie sprzedali nas bankierom.

Ameryka potrzebuje nowych ludzi, nowych patriotów służących narodowi.

Na pierwszy rzut oka jest to misja nierealna.

Jednak wieki temu nikt nie spodziewał się, że Cesarstwo Rzymskie upadnie.

Teraz czas na Stany Zjednoczone.

Upadek obecnego mocarstwa, będzie upadkiem bankierów i zwycięstwem zwykłych, uczciwych ludzi.

.

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: „Corporate Threat to Liberty (Painting)” (CC BY 2.0) by DonkeyHotey

7 Responses to “„Politycy są prostytutkami i sługusami mocarzy””

 • Mirek on 30 maja 2017

  Stany tak po prostu nie upadną, w końcu mają najnowocześniejszą armię na świecie, na którą wydają 600 mld $ rocznie. Jeśli upadną to z wielkim hukiem i nie będzie wówczas wygranych. Na gruzach obecnego systemu zostanie zbudowany nowy być może bardziej sprawiedliwy, ale początkowo nikt z tego nie będzie się cieszył.

 • Robert on 30 maja 2017

  Ze Stanami stanie się podobnie, jak z Cesarstwem Rzymskim.
  Kiedy upadnie finansjera, nie będzie miał kto finansować potężnych projektów zbrojeniowych.
  Wiele firm upadnie, Ameryka straci mocarstwowość.
  Wywoła to wszystko krach finansowy.
  Kraj będzie istniał, ale na jego odbudowę potrzeba będzie uczciwych polityków.

 • sebek on 30 maja 2017

  Bylem ostatnio w stanach,taka liczbe bezdomnych i ludzi mieskzajacych w barakach bzerobotnych pobierajacych food stamps .NIGDY NIE WIDZIAŁEM …stany sa w stanie upadku,nawet sami amerykanie to mówią i wielu z nich ucieka do australii

 • mloo on 22 lipca 2017

  wnioski po przeczytaniu artykułu które mi się nasuwają:
  – nie chodzić na wybory (każdy kwiatek ma swego opiekuna)
  – opóźniać nadejście NWO (i tak jest nieuchronne bo głupota jest jak katar) np. poprzez używanie gotówki wszędzie gdzie można
  – naprawić świata nie damy rady ale walczyć jednak trzeba i należy poprawić własne relacje z sąsiadami i otaczającymi nas ludźmi (jeśli to możliwe) a nie ekscytować się rewelacjami polityków którzy i tak zrobią to co mają zrobić – my mamy się jednoczyć a nie dzielić przez polityków i media (im tylko oto chodzi- skłóconymi łatwiej się rządzi)

  „Upadek obecnego mocarstwa, będzie upadkiem bankierów i zwycięstwem zwykłych, uczciwych ludzi.”
  Scenariusz co do upadku USA jest już napisany i zwykłych ludzi nikt się nie będzie tu pytał o zdanie.
  Jedynie w czym możemy się wykazać to wzajemna edukacja np. w sprawach finansowych.

 • Michał on 12 listopada 2017

  10/10…jest to tzw. prostytucja intelektualna ( maja to tez dziennikarze)…ponieważ na wyższym poziomie, więc dużo gorsza od tej fizycznej…tak mówią Pisma mądre – PŚ m. in. – „Celnicy i nierządnice wchodzą przed wami do królestwa niebieskiego” i nie potępienie przez Jezusa jawnogrzesznicy a potępienie uczonych w piśmie i arcykapłanów (groby pobielane). Ku.restwo intelektualne jest wyceniane na dużo wyższy krąg piekła niż to pospolite, trywialne, fizyczne, cielesne. Zwykłą prostytucja to forma rozpaczy, gdzie za czynem idzie potępienie od razu, ale może to nie dotykać kręgosłupa wartości osoby, intelektualna to świadomy wybór i i gnicie kręgosłupa osobowości, tu osoba przestaje być w kręgu wartości życia. Dobro i zło jest na wielu poziomach…ważne żeby to widzieć i mieć właściwy dekalog-wzorzec do wartościowania a nie tęczowo-lewacko relatywizować to co jest nie dając żadnego spójnego systemu wartości, który z założenia, jeżeli zastępuje stary, jak NT po ST np., to powinien być lepszą, wyższą wersją systemu.

 • Alan on 21 kwietnia 2018

  Panie Robercie, pisze pan w swoich artykułach o jakichś ‚mocarzach’, bardzo proszę o doprecyzowanie tego sformułowania. Brzmi to niewątpliwie jakby dopatrywał się pan, albo idąc dalej już starał się wmówić czytelnikom, że istnieje jakaś wszechwładna grupa ludzi. Skoro tak pan uważa, to proszę to wyjaśnić – bez tego takie niczym niepoparte opinie odbierają powagi panu oraz temu portalowi.

  Pozdrawiam.

 • Robert on 22 kwietnia 2018

  Alan,
  cały czas o nich piszę, dlatego czasami stosuję skróty myśleniowe.
  Obecnie jest jeden podstawowy ośrodek władzy na świecie.
  Są to żydowscy bankierzy, którzy narzucili swój system finansowy USA w 1913 roku, a światu w 1944 roku.
  Zarządzają dwoma największymi walutami: dolarem i kredytem.
  Kredytem zniewolili cały świat.
  stąd ich władza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *