Putin na pasku żydowskiej banksterki

Putin

„Co trzeci dłużnik nie może wyjechać poza granice Federacji Rosyjskiej — podała Federalna Służba Komornicza. Według danych na 1 września ten zakaz dotyczy 1,3 mln dłużników. Większość decyzji ograniczających wyjazd za granicę wydano w Kraju Krasnodarskim, Moskwie, Baszkirii, Tatarstanie i obwodzie moskiewskim.

Z dłużników ściąga się dochody oraz zajmuje majątek, ale tylko co czwarta osoba zadłużona w banku posiada zabezpieczenie swoich długów. Przez 8 miesięcy 2018 roku komornicy odzyskali 85,9 mld rubli. Czyli o 5,4 mld więcej niż w analogicznym okresie w 2017 roku” – pisze sputnik.

To jest właśnie Rosja i jego putinowska wielebność.

Ma największe możliwości wprowadzenia własnego pieniądza i finansowania gospodarki poprzez emisję pieniądza.

Te możliwości to silna armia, która może uchronić kraj przed napadem USA, zarządzanym przez żydowskich bankierów.

A co robi Putin?

Pozwala na wprowadzenie prawa, którego nie ma chyba nigdzie na świecie.

Z jednej strony Chiny wdrażają program punktów lojalnościowych wobec partii komunistycznej, czyli system NWO, z drugiej strony Putin pozwala na szelmowskie działanie żydowskiego bankiera.

1,3 mln dłużników nie może wyjechać za granicę, ponieważ ma dług bankowy. Nie dość, że nie mogą wyjechać, to jeszcze zajmują dłużnikom majątek.

To jest bandytyzm. 

Nawet za PRL-u tak nie było w Polsce. Paszport dostawali tylko nieliczni, ale nie z powodu długów bankowych.

Wstyd dla Putina. Jest kiepskim zarządcą swojego kraju, nie dba o rodaków. 

Co powinien zrobić Putin, mając wojsko, służby i moc polityczną na świecie?

Zapraszam na bardzo dobry artykuł pani Izy Litwin z jestesmyzmiana.pl

Latem 1974 roku pan „NN” zwołał do Bazylei szefów największych banków centralnych.

Na spotkaniu podjęto decyzję o tym, jak funkcjonować ma światowy system finansowy po likwidacji parytetu złota. Kolejne zmiany w składzie uprzywilejowanych banków centralnych doprowadziły do sytuacji obecnej, która w ujęciu popularnym wygląda następująco:

Pięć banków centralnych uzyskało dostęp (ograniczony jedynie przez pana „NN”) do drukarek (emisji pieniądza papierowego i elektronicznego).

Są to banki centralne krajów posiadających następujące waluty: dolar amerykański, euro, juan chiński, funt brytyjski i jen japoński. Waluty te tworzą tzw. koszyk walut. Dodatkowo, uprawnienia do drukowania uzyskał bank centralny Szwajcarii.

Pozostałe państwa, które chcą korzystać z dobrodziejstw wymiany walutowej, tzn. uczestniczyć w globalnym rynku, muszą zgodzić się na wymienialność. Oznacza to obowiązek posiadania przez banki centralne tych krajów rezerw walutowych.

Obecnie złoty nie jest pieniądzem suwerennym. Naszych dążeń do odzyskania suwerenności złotego nie można zrealizować, dopóki obecny system finansowy trwał będzie w niezmienionym kształcie.

Od 2008 roku drukarki pracują bezustannie, realizując politykę tzw. luzowania monetarnego. Na rynkach finansowych pojawił się nowy pieniądz. FED zwiększył ilość pieniądza rezerwowego pięciokrotnie i skupił od banków komercyjnych aktywa o wartości ok. 3 bilionów dolarów.

EBC nie pozostał w tyle i zwiększył swoje rezerwy dwuipółkrotnie. Cały ten pieniądz trafił na rynki finansowe. Jak wiemy, transfer pieniądza z rynków finansowych na rynki realnej gospodarki może być prawie natychmiastowy.

W tej chwili rekiny finansowe szukają możliwości zamiany tych nadmiernych środków na majątek realny.

Jest zatem zrozumiałe, że przed siłą tego kapitału żadna gospodarka nie potrafi się skutecznie bronić.

Niemożliwe stało się konkurowanie z podmiotami mającymi nieograniczony dostęp do środków finansowych.

Stabilność finansowa państw spoza wielkiej szóstki jest bardzo krucha. Kraje te narażone są na ataki spekulacyjne, mogące wywołać drastyczne uszczuplenie rezerw walutowych i gwałtowną zmianę kursu własnych walut.

Międzynarodowy Fundusz Walutowy zasilany jest ze składek „drukarzy”. Ten nowy pieniądz jest pożyczany na procent przede wszystkim krajom rozwijającym się. Skutki tych rujnujących pożyczek są powszechnie znane.

Czy jesteśmy w sytuacji bez wyjścia?

Oczywiście, nie.

Mamy trzy wyjścia: dwa pierwsze – bezkonfliktowe, a trzecie – rodzące określone reperkusje. Pierwszym bezkonfliktowym rozwiązaniem jest wprowadzenie pieniądza równoległego (https://jestesmyzmiana.pl/wp-content/uploads/2018/04/Pieni%C4%85dz-r%C3%B3wnoleg%C5%82y-1.pdf).

Drugim byłoby wykorzystanie projektu amerykańskiego ekonomisty – prof. Ruginy, zgłoszonego polskim władzom w 1990 roku. Projekt przewidywał emisję złotego w oparciu o zasoby srebra. Może być on zrealizowany tylko w sytuacji zaniechania pomysłu o sprzedaży naszych zasobów miedzi i srebra, tzn. KGHM.

Trzecim rozwiązaniem byłoby nierespektowanie istniejących reguł. Oznacza to wyemitowanie takiej ilości PLN, która zaspokajałaby potrzeby polskiej gospodarki, określone rozmiarem tzw. głodu monetarnego. Ten buntowniczy krok mógłby zachęcić innych, by poszli w nasze ślady, co wymusi zmiany w funkcjonowaniu światowego systemu finansowego.

W opisanej sytuacji reakcją rynków finansowych byłby przede wszystkim gwałtowny spadek kursu złotego.

Jeśli w kraju największego „drukarza” ludzie wciąż sypiają pod mostem, to tzw. suwerenny pieniądz nie jest ostatecznym rozwiązaniem. Prawdziwe rozwiązanie powinno przebiegać na drodze likwidacji odsetka, w następstwie – likwidacji pieniądza dłużnego, a w ostateczności – likwidacji rynków finansowych

Ostatnim etapem powinno być pozbawienie pana „NN” funkcji nadzorcy.

P.S. „NN” jest skrótem od słów „Nazwisko Nieznane”.

Co powinien zrobić Putin?

Polska nie ma takich możliwości, ale Rosja, jak najbardziej.

Putin powinien wdrożyć drugą, narodową walutę i zakazać drukowania pieniędzy przez banki komercyjne w postaci kredytu.

To rząd, państwo może drukować walutę i przeznaczać na pożyczki.

Dzisiaj robią to banki komercyjne, działające na licencji żydowskiego bankiera.

Drukują pieniądze i pożyczają je w postaci kredytu. Są bardzo drogie, nawet przy procencie 4.

Jakim prawem bankierzy, co roku naliczają odsetki?

Opłata od pożyczki powinna być naliczona tylko jeden raz i może to uczynić tylko jeden podmiot: państwo, a nie prywatna instytucja.

Czy pan Putin tego nie rozumie?

Dlaczego ulega żydowskiemu bankierowi?

 

Robert Brzoza RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSLink: „Vladimir Putin – Caricature” (CC BY 2.0) by DonkeyHotey

6 Responses to “Putin na pasku żydowskiej banksterki”

 • Robert on 31 października 2018

  Ile czasu musi jeszcze upłynąć aby ludzie zrozumieli ,że wszyscy bez wyjątku ludzie u władzy grają w jednej drużynie…czy naprawdę teatrzyk który odgrywa się w mediach jest aż tak bardzo realistyczny aby przesłaniał ten FAKT…O ile jestem w stanie zrozumieć media ,bo one są również po stronie władzy…są ich tworem…o tyle nie mogę zrozumieć ludzi którzy zajmują się geopolityką…oczywiście z boku wygląda to jak poszukiwanie prawdy czy rzetelna informacja itd . ale to również fikcja…po co ludziom przekazywać wiadomości geopolityczne ? skoro nie ma w nich prawdy…prawda jest jedna…ludzie u władzy to jedna rodzina…i ludzie podwładni to druga rodzina…nie ma innych zależności…nie ma lepszego prezydenta…nie ma mocarstw…Asad,Putin Trump ,Merkelowa czy nawet miernoty z naszego rządu to jedna rodzina ,nie ma konfliktów między państwami…nie ma kryzysów,ocieplenia,braku wody,zanieczuszczenia czy przeludnienia…to oni generują te wszystkie wydażenia sztucznie…TYLKO OFIARY ,BÓL I CIERPIENIE wynikające z ich działalności są prawdziwe…ale ofiary są tylko po stronie naszej rodziny czyli ludzi poddanych…to fikcja…film akcji po to żebyś nie zobaczył w sobie że jesteś ich więżniem …na nich pracujesz,im się oddajesz,dla nich żyjesz…a tak na marginesie z całym szacunkiem do właściciela tej strony Roberta Brzozy…jesteś na tyle inteligentnym człowiekiem że niemożliwe byłoby abyś tego nie wiedział…dlaczego więc zamieszczasz te szopki reklamując je w ten sposób…czy nie jest to trochę tak jak z wymiarem sprawiedliwości ? walczą z przestępczością i z przestępcami ale codziennie rano modlą się żeby było ich coraz więcej ponieważ gdyby ludzie nagle przestali łamać prawo oni znależli by się na ulicy bez pracy…czy nie tak sprawa ma się z ludzmi pokazującymi nam ten cyrk niejednokrotnie wiedząc że to cyrk…człowiekowi wierzącemu nie przystoi nie głosić prawdy…z poważaniem

 • Robert on 31 października 2018

  Robert

  piszesz: „…dlaczego więc zamieszczasz te szopki reklamując je w ten sposób…”.
  O co ci dokładnie chodzi?

 • Robert on 31 października 2018

  Szanowny Robercie…dokładnie chodzi mi o to dlaczego na twojej stronie jest 90 procent geopolitycznego teatru jaki serwują nam satanistyczni władcy świata,a tak mało wskazówek dotyczących np. jak żyć wśród tych kłamstw i manipulacji…jak je demaskować…jak je ignorować…jak przechodzić nad tym cyrkiem do pożądku dziennego aby nie odbierał nam on cennych minut naszego życia dla Boga…ale przedewszystkim jak odebrać tym co nam to geopolityczne przedstawienie serwują naszą uwagę czyli ich pożywkę…

 • Robert on 31 października 2018

  Robert

  o wierze piszemy na https://zastopujczas.pl
  na temat zdrowia na https://martabrzoza.pl
  są tam i porady i informacja.
  Klucz żeby cokolwiek zrobić, to upowszechniać wiedzę narodowi.
  To jest podstawa.
  Wnioski są tak proste, że każdy je sam wyciągnie: nie brać kredytów, używać naturalnych terapii, popierać prawdę, pisać i mówić prawdę.
  Tyle i aż tyle.

 • Tomasz on 1 listopada 2018

  I tak dobrze Robercie , że dostrzegłeś dominujący wpływ jednego z gangów żydowskich , mianowicie Kaganatu Moskiewskiego na politykę Putina . Większość komentatorów , tych „ostrych” jak Michalkiewicz czy Gryguć dalej opowiadają koszałki – opałki o stronnictwach pruskim , ruskim i żydowsko – amerykańskim .

  Jednak nie miej złudzeń , o ile gangi żydowskie coś tam się kąsają po kostkach , to w sprawie Putina wiele wyjaśniło się podczas nacjonalizacji Banku Rosji . Został zastrzelony szef ochrony gen Zołotow , Putin zniknął na 10 dni , a po powrocie temat nacjonalizacji rozpłynął się we mgle .

  Jednak pocieszajmy się , że nic na Ziemi nie dzieje się bez woli Najwyższego . Jesli postanowił wydać nas (za nasze grzechy) w rękę talmudystów i unicestwić , to żadna siła nie jest w stanie Mu sie oprzeć . Stąd w narodzie takie ogłupienie i bezwola .

 • sceptyk on 30 listopada 2018

  Uważajcie na ruskich trolli, jest ich od groma na youtube pod filmikami Polskiej prawicy. Mają puste konta, nadużywają trzech kropek i tony wykrzykników!!! Jak nagonka na żydów i na ukraińców bardzo możliwe, że to jeden z nich. Niby robią za nas dobrą robotę bo ujawniają icków, ale trzeba pamiętać że Rosja ma dobrych strategów i jest jakiś w tym plan. Prawdopodobnie aby podzielić Polaków i aby naród wybrany myślał, że to Polacy po nich jadą. Pastor Chojecki z IPP ma trochę racji z tymi ruskimi trollami, ja już ich zauważam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *