Socjalizm dla bogatych, kapitalizm dla biedaków…

banks700

„Banki zostały poczęte w niegodziwej nierówności i zrodzone zostały w grzechu, bankierzy są właścicielami  Planety Ziemi. Jeśli udałoby się komuś zabrać im wszystko co mają… ale  zostawić im tylko prawo i zdolność emisji pieniądza, to jednym pociągnięciem pióra stworzą z niczego tyle pieniędzy i depozytów, że natychmiast odkupią – to…. co im właśnie odebraliście!
Ale…jeżeli pozbawi się ich prawa i zdolności robienia pieniędzy- to wszystkie wielkie fortuny i majątki takie jak mój….znikną natychmiast….. i powinny zniknąć. Bo wtedy świat będzie dopiero miejscem, na którym będzie można i lepiej i szczęśliwiej… żyć i pracować!
Ale…jeśli waszą wolą, będzie pozostać niewolnikami bankierów i do tego samym opłacać koszty własnego zniewolenia, to proszę… pozwólcie im nadal kreować pieniądze”.
– Josiah Stamp

Tzw. Pakiet Finansowej Regulacji  dla Grecji jest dokładnie tym samym i tak samo przydatnym, jak taśma samoprzylepna do ochrony przed zgwałceniem.
Po prostu jeszcze jeden fikuśny akademicki zwrot dla zamaskowania prawdziwego horroru – jaki spotkał Grecję, a który  już wkrótce powtórzy się tu…tzn wszędzie!  Tak samo, jak inny bzdurny zwrot : QE..czyli Quantitative Easing” – druk pieniądza, to inna przykrywka na nazwanie rzeczywistego, prawdziwego oszustwa!
Pamiętajmy, że zawsze fałszowanie pieniędzy było karane śmiercią.

Tzw. Financial austerity – jak nazywają nowy zespół regulacji – jaki narzucono Grecji, to nic bardziej prymitywnego. Więcej dla banków  i mniej bądź nic dla całej reszty!
Portfolia elit muszą być napakowane, bo wg estabilishmentu  są o wiele ważniejsze, niż wszelkie inne potrzeby ludzkie. Ta masowa wyprzedaż majątków narodowych, kosztuje straszliwie, szczególnie te państwa, które same poprzez własne rządy  poddały się temu gwałtowi…finansowych gwałcicieli!

Tzw. Państwowe nieruchomości (które wcale nie są państwowe ale narodowe), ziemia, fabryki, całe sektory wyprzedają tzw narodowe rządy, aby pokryć długi, jakie przy ich świadomym i aktywnym udziale wykreowano z powietrza..tak!~!!! tak!!!!!~! … Z NICZEGO!!!!
Życie normalnych ludzi niszczy się tylko po to, aby płacić długi tworzone z powietrza.

,,To co dzieje się dziś to jest oczywiście czas Żniw Lichwy i ich politycznych pomagierów. Sprzedają i ich i nas, czyli swoich współobywateli, jak stada baranów!

Wielu ludzi jest przekonanych, że bankierzy zarabiają pieniądze, pożyczając pieniądze, ale tak nie jest. Ich prawdziwym celem jest posiąść wszystko, kiedy konfiskują realne dobra i majątki za pieniądz, których tak naprawdę nigdy nie mieli. Gdyż w naszym obecnym systemie monetarnym, naszymi pieniędzmi jest – Dług!

Kiedy tworzą dług – tworzą pieniądze! Kiedy dług jest spłacony, niszczy się pieniądze.
Bankier wcale nie musi tego robić, żeby zarabiać,  było nie było zupełnie darmo rozdają pieniądze na różne cele.

To bowiem na czym tak naprawdę zależy bankierom to…… KONTROLA!

Kontrola rządów, przedsiębiorstw, państw, miast i przede wszystkim CIEBIE! NAS!!!!!!
Oni chcą mieć nas wszystkich zaprzęgniętych do swego pługa, żebyśmy harowali i produkowali prawdziwe dobra, realne dobra, namacalne fizyczne…. takie, żeby stałym strumieniem płynęły i zasilały ich portfele!

Sztuczką i pułapką w tej grze jest to, że nie ma z niej wyjścia!

Ten proceder działa już wiele lat i będzie działał tak długo, jak długo ludzie są dostatecznie młodzi i dostatecznie otumanieni. 
To summa summarum doprowadza do końca tzw epoki konsumeryzmu, który powoduje spowolnienie wzrostu produkcji, gospodarki i potrzeb na nowe kredyty i długi. To pozostawia w grze ostatniego z wydających pieniądze, czyli rządy – jako karmicieli  systemu! Jeśli ludzie przestają wydawać pieniądze, ich państwo wydaje je za nich, w ich imieniu i na ich własną odpowiedzialność! A bankierzy uwielbiają zadłużone państwa, bo mogą użyć siły do wymuszenia spłat długów i przejąć wydawałoby się nienaruszalne dobra ogólnonarodowe.

TO i tylko TO jest właśnie długoterminowym celem gry bankierów!

Uwielbiają swoje miliardy wypłacanych im bonusów, piękne pałacyki w najlepszych dzielnicach świata.
W czasie upadku Związku Sowieckiego i Demoludów, kilku oligarchów zajęło więcej, niż połowę całego majątku sowieckiego supermocarstwa. Kupowali przedsiębiorstwa większe niż Exxon Mobill za parę milionów dolarów. Kupowali przeogromne przestrzenie ziemi, wycinali nieskończenie ogromne lasy, pompowali ropę, kopaliny i gaz….za darmo!!!!

Przejęli media i konglomeraty medialne, całe dziedziny przemysłu w tym samochodowego, maszynowego, lotniczego za centy ich wartości. Miał wtedy miejsce transfer majątku – jakiego nigdy wcześniej w historii ludzkości nie widział świat!
Poczekajcie zanim pomyślicie, że ci faceci sami zrobili  się miliarderami, tylko i wyłącznie dzięki swoim niezwykłym zdolnościom…  bo to wcale tak nie było!
Oni byli tylko fasadą, pacynkami w wielkiej i brudnej grze Rothschildów.

Dokładnie tak samo zrobiono w Polsce! I tak robią w Grecji. Najpiękniejsze miejsca i starożytne zabytki wystawiono na sprzedaż dla ELITARYSTÓW za przysłowiowy grosz.

Co za chory i śmierdzący trupią zgnilizną system finansowy!

Wiemy, że dług jest pieniądzem i  że nie ma wystarczająco dużo pieniędzy, żeby spłacić zaciągnięte kredyty (gdybyśmy spłacili część światowego długu to zabrakłoby pieniędzy) i dalej mielibyśmy niespłacone odsetki za te długi!
Kluczem do tak diabelskiej  kontroli bankierskiej jest prosty fakt, że jeśli zadłużą wszystkich, wtedy maja prawo do zastawu jaki pożyczający dali pod kredyty. 

Plan w sumie jest prosty. Należy wyposażyć ludzi we właściwe narzędzia bankowe, wprowadzić system ułamkowej bankowości, lichwę i prywatne banki centralne.
Na początku, jak handlarz narkotyków, należy dać społeczeństwu to, co potrzebuje i poczekać, aż popadnie w długi.

To naprawdę bardzo łatwe przy tak dużej ilości kart kredytowych, szybkich płatności. Potem należy wypracować nałóg… „kup dziś – płać jutro”…wkrótce nie będą nawet myśleć co to jest prawdziwy majątek, co to są oszczędności – będą uzależnieni!

Kiedy bankierzy widzą, że zadłużyli odpowiednią ilość społeczeństwa, zaciskają politykę pożyczania i powodują pękniecie bańki, którą tak spokojnie nadmuchali odpowiednio sterując ludźmi.
Potem użyją rządów, jako gwaranta pożyczek pod pieniądze publiczne.

Prościutkie – socjalizm dla bogatych, kapitalizm dla biedaków…

Następnym krokiem jest ścisnąć rynek, żeby spowodować masową niewypłacalność. Po wywołaniu kryzysu, ludzie nie są zdolni do spłaty zadłużenia. Jest to idealna sytuacja dla banków, które przejmują zastawy/hipoteki pod zaciągnięte długi.

Kolejny krok, to wycisnąć fundusze publiczne w celu pokrycia tzw ”strat bankierów”!  Dzieje się to za pomocą wybranych przez was złodziei, na których z taką nadzieją głosowaliście. Następnie należy zwiększyć naciski tak, aby rządy państw ogłosiły niewypłacalność… i wtedy można użyć skumulowane kapitały, do wykupu zadłużonych państw w czasie superinflacyjnego upadku ich gospodarek.
Kiedy już wszystkie walory znajdą się pod banksterską kontrolą, ONI jako zbawcy wprowadzą nowy system monetarny.
I znowu wykreują nowy dług …w nowym pieniądzu, kreując nowy system bankierski, który znowu zawali się…pokolenie później…

To jest Wasza i Nasza przyszłość!

Poza rewolucją nie ma żadnej innej możliwości zatrzymania tego na poziomie narodowym. Nie ma również żadnej innej możliwości na poziomie globalnym.
To jest matematyczny model upadku i katastrofy gospodarczej wyliczonej od początku do końca i od początku do końca kontrolowanej….niestety nie przez żadnego  z nas.
Nie robiąc nic..możemy tylko poprzez zrozumienie tego paradygmatu przygotować się na to mentalnie, psychicznie, fizycznie i co niektórzy finansowo, ale zapobiec temu…biernie…. niestety nie możemy.

.

. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. „Inwestor – Trader”. Jeszcze tylko dwa dni 50% TANIEJ  – MonitorowanieRynku.pl/inwestor

 Chcesz otrzymywać informacje o nowych artykułach !

  Wpisz w poniższy formularz swoje imię, e-mail i kliknij przycisk „Uzyskaj Dostęp”, a ja będę wysyłała Ci info o wielu ciekawych rzeczach.

Twoje dane są bezpieczne


Photo credit: Mark Turnauckas / Foter / CC BY

4 Responses to “Socjalizm dla bogatych, kapitalizm dla biedaków…”

 • Roman on 13 maja 2015

  Zgadzam się z tym co napisałeś, jednak nie piszesz o sednie problemu którym jest odwrócenie się ludzi od Bożego Prawa, i przyjęcie prawa wprost od samego Szatana.

  Znając Pismo Święte a przynajmniej pięć pierwszych ksiąg, (Torę) sami możemy do tego dojść bez żadnej pomocy religii.

  Jeśli nie zaczniemy się nawracać s powrotem do Bożego Prawa, to nie mamy co liczyć na poprawę, wszystko jest tam napisane tak wyraźnie gdybyśmy tylko zechcieli sięgnąć do Biblii.

  To przykre że większość osób to czytających powie sobie to jakiś oszołom pisze, najgorsze w tym jest ta ich totalna niewiedza i brak chęci zgłębiania Prawdy czyli Prawa Bożego.

  To proste bo jeśli mówisz że wierzysz w Boga Stworzyciela to powinieneś przestrzegać jego prawa, a my w ogóle dzięki naszym religiom nie znamy tego prawa i stosujemy się do jakichś dziwnych rytuałów i zwyczajów, tradycji.

  Niestety albo stety wszystko ostatecznie sprowadza się do przestrzegania Prawa Bożego, albo prawa wypaczonego szatańskiego z którym teraz mamy do czynienia.

 • nadia on 13 maja 2015

  Amen.

 • exlux on 13 maja 2015

  Genialny artykuł,wszystko jasno i czytelnie.

 • Przemyslaw Mach on 13 maja 2015

  Bardzo dobrze Romanie napisałeś że powinniśmy przestrzegać Prawa Bożego i iść za zbawcą ku prawdziwemu życiu

  bez wiary w żywego Boga i przestrzegania Bożego prawa nie mamy co myśleć o zmianie systemu gospodarczo społecznego na tej śmiesznej planecie

  prawda jest tak też że mamy księgę Jana która wyraźnie mówi o tym że koniec tego świata nastąpi więc co my tutaj jesteśmy w stanie zmienić świat idzie do upadku a my musimy się trzymać Jezusa Chrystusa bo bez niego razem z tym światem pójdziemy na wielki jego upadek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *