Znamy plan III wojny światowej

iiiwojna

Stany Zjednoczone przyjęły dokument obrazujący plany wojenne III wojny światowej na lata 2020 – 2040.

Nazywa się on – „The U.S. Army Operating Concept” i można go…ściągnąć z sieci – tradoc.army.mil 

Ameryka – plan III wojny światowej

Nie wiadomo, w jakim celu została opublikowana w internecie zajawka planów III wojny światowej. Skoro my wiemy po ruchach finansowych czy innych działaniach, co planuje Ameryka, to Rosja ma te elementy dokładniej i lepiej rozpracowane. Dlatego nie wiadomo, jaki jest cel ujawnionej zajawki. Być może zastraszenie reszty państw świata.

Co jest w dokumencie ?

To o czym piszę od dawna, czyli wojny, wojny i jeszcze raz wojny.

Ameryka ma tak zepsutą ekonomie, że rozpoczęcie sprzedaży obligacji amerykańskich czy dolarów ze strony państw BRICS, powoduje wykolejenie gospodarki USA. Cały świat doskonale o tym wie. Wszelkie zastraszanie dyplomatyczne czy polityczne przeciwników jest dziecinną zabawą. Chiny i Rosja śmieją się w twarz politykom amerykańskim, gdy mówią o wielkości Ameryki. Dlatego Amerykanie przyjęli ostatnią z możliwych linii obrony utrzymania obecnego stanu mocarstwowości. Tym elementem jest punktowanie militarne przeciwników, czyli III wojna światowa.

Ameryka ma najpotężniejszą armię świata i ten element będzie coraz mocnej wykorzystywała w najbliższych latach. Planuje rozpocząć rewolucje i potyczki wojenne w tych regionach świata, w których będzie istnieć „zagrożenie demokracji”. Takie zagrożenie może istnieć w Syrii, ale również w Polsce.

Jest to jawne zastraszanie świata, w celu podporządkowania się polityce rządzącym tym państwem.

Mobilne armie III wojny światowej

Plan III wojny światowej przewiduje mobilną armię USA szybko przemieszczającą się po całym świecie. To nie są puste słowa. W telewizjach amerykańskich od kilku miesięcy prowadzona jest na dużą skalę kampania namawiająca młodych ludzi do wstąpienia do armii. Traktowani są jak bohaterowie walczący w obronie ojczyzny. Rodziny amerykańskie są dumne ze swoich synów i córek poświęcających się w walce z wrogiem.

Piszę o tym z dużym sarkazmem, ponieważ Amerykanie nie zdają sobie sprawy, jaką mieszankę propagandową przyjęli za oczywistą prawdę. Młodzi chłopcy i dziewczyny wstępując do armii, mordują niewinnych cywilów na całym świecie. Nie są żadnymi bohaterami tylko pożytecznymi idiotami. Występują w roli nieświadomych morderców.

Mobilna armia Ameryki ma specjalizować się w tym, co robiła dokładnie w latach 1950-60, czyli przejmowanie władzy lokalnej. Będzie to trudniejsze, niż dawniej, ponieważ przeciwnik, jakim jest Rosja perfekcyjnie opanował wojny hybrydowe.

Na czym polegają wojny hybrydowe ?

Na wykorzystaniu wszystkich służb i elementów wojennych w III wojnie światowej, czyli:

 • tworzenie sztucznego chaosu informacyjnego,
 • ataki hakerskie i wojny w cyberprzestrzeni,
 • kontrolowany terroryzm,
 • dywersja tajnych armii,
 • intensyfikacja działań służb specjalnych,
 • zwiększenie mobilnych armii w różnych zakątkach świata.

W jakim celu wdrażany jest plan III wojny światowej ?

Na pewno nie do zastraszania mnie czy ciebie. Nas mają jak na widelcu.

Chcą okrążyć ze wszystkich stron Rosję i Chiny. Te dwa państwa również mają potężne armie, dlatego nie wchodzi w grę bezpośredni konflikt.

Międzynarodowi bankierzy i ich cała świta, chcą dalej wylegiwać się na plażach całego świata. Nie chcą żyć w bunkrach, dlatego prawdopodobieństwo wybuchu globalnej III wojny światowej jest nikłe.

III wojna światowa to punktowanie przeciwników. Będzie polegać na zjednaniu sobie zwolenników (takich krajów jak Polska) następnie niszczenie państw sojuszniczych dwóch przeciwnych mocarstw. Zaczęło się to wszystko od Ukrainy i Palestyny.

Dalszy scenariusz to opanowanie Syrii, wymiana Baszszar al-Asada na marionetkowy rząd i przejęcie władzy w Iranie.

Druga armia, która w dalszym ciągu będzie mordować i zdobywać tereny, to armia Izraela. Wraz z armią amerykańską będzie punktować, mordować bez jakiegokolwiek sprzeciwu rządów zachodu. Jak zwykle usłyszymy kłamliwe stwierdzenia o terrorystach zagrażających ludzkości.

W tak prowadzonej polityce możliwy jest każdy scenariusz wojenny. Żadne państwo nie może być pewne swojej wolności. I o to w tym wszystkim chodzi.

Straszyć i podbijać, podbijać i straszyć.

Pytania, na które będziemy szukać odpowiedzi w najbliższej przyszłości to:

 • jak na to wszystko odpowie Rosja i Chiny ? Militarnie, obronnie czy ekonomicznie.
 • Arabia Saudyjska deklaruje, że tania ropa będzie utrzymywana przez 2 lata. Dla nas super, ale, jak zareaguje na to rosyjska gospodarka ?
 • jaki kierunek wybiorą Niemcy ? Do tej pory mocny sojusznik USA. Od jakiegoś czasu ujawnia się sympatia do Rosji.
 • jak zachowa się Polska w III wojnie światowej ? Dalej będzie mocnym, sprzedającym własne interesy sojusznikiem USA, czy powalczymy o niezależność, czyli o odbudowę gospodarki wdrażając NIDPI, PSB, PSM ? 

 

. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. 11 raportów/ebooków do pobrania. Teraz 1 Poziom za 25 zł => za darmo  SzokWiedzy.pl.

 Darmowe Info na Twojego Maila !

  Wpisz w poniższy formularz swoje imię, e-mail i kliknij przycisk „Uzyskaj Dostęp”, a ja będę wysyłał Ci najświeższe info o kłamstwach historycznych, sprzedawczykach polskich, zakłamanej ekonomii i wiele więcej…

Twoje dane są bezpieczne

 

40 Responses to “Znamy plan III wojny światowej”

 • tomasz on 20 października 2014

  witam!!! polecem przeczytanie tego https://abelikain.blogspot.co.uk/2014/03/na-drodze-do-ustanowienia-nowego.html w tym dokumencie mozna zobaczyc kiedy zaplanowano wszystkie wojny swiatowe i jakie byly ich cele.

 • gargamel on 21 października 2014

  wydaje mi sie że wojny nie bedzie bo wszyscy wiedzą że to straszny czas. Dlaczego Niemcy wywołały II sw? Dlatego że panował tam duży kryzys, głód, bezrobocie nawet wśród inżynierów. Desperacja i chęć zdobycia surowców rosyjskich skłoniły Niemców do utworzenia pond 2 milionowej armii. Obecnie na szeroką skalę armie może zorganizować tylko Chiny. Amerykańscy latynosi i afroamerykanie nie będą mieli motywacji żeby walczyć w dużej wojnie. Co najwyżej najemnicy których zebrać można będzie w liczbie paru tysięcy. Chiny nie cierpią głodu czy bezrobocia więc na pewno nie chcą nigdzie walczyć. Jedyna opcja to mała wojenka z udziałem bezzalogowych dronow. Jeśli Ameryka ogłosi bankructwo to nie będzie to nic wielkiego. To dla nich będzie ulga i zaciskanie pasa jak każdy zaciska.

 • Prestidigitator on 22 października 2014

  Wszystko pasuje do planu Alberta Pike z 1871 roku. Do ktorego Tomasz dał link, my według tej wizji (europa) mamy walczyć z mniejszościami etnicznymi (od homoseksualistów po islamistów) szykujcie się na wojne nwo i antychrystao

 • Ron on 22 października 2014

  wywołanie chaosu, głodu i ogólnego kryzysu to drobnostka.
  Wszędzie!

 • robert on 23 października 2014

  żadnej wojny nie będzie,nie słuchajcie idiotów którzy w wojsku nie byli ani pojecia o tym nie mają ,jesli wojna to w usa,bo tam kręcą syf sobie nawzajem ,u nas conajwyżej wojna z ciapatymi islamistami będzie.żaden stratego wam nie powie

 • gargamel on 23 października 2014

  Ameryka, Chiny i Rosja mają równo krew na rękach. Amerykanie żeby utrzymać status mocarstwa i zaspokoić rozhulany konsumpcjonizm (Amerykanin zjada 9 razy więcej niz Afrykanczyk i 4 razy wiecej niż Chińczyk) muszą terroryzowac świat. Ameryka pomogła stanąć na nogi takim krajom jak Korea Pld czy Finlandia, także mają dobre intencje ale w zamian cisna Afryke i Bliski Wschód.

 • Lidia, Joanna on 26 października 2014

  Jeśli to wszystko co przeczytałam jest prawdą, to świat, który wiem, że jest zakłamany strasznie – zmierza do samozagłady… Nie jestem w stanie wyobrazić sobie III wojny światowej, ale widzę, że skłócenie ludzi w poszczególnych państwach -z bardzo różnych powodów – dokonuje się! U nas w Polsce idzie to łatwiej, bo mamy historycznie uzasadnione uprzedzenia do Rosji, a Kościół robi też swoje….wszystko to wygląda niezbyt ciekawie…….a przecież wiemy, jest 69 lat po IIwojnie światowej…..

 • Michał on 6 stycznia 2015

  Z Pana wczesniejszych postow by wynikalo, ze polityka Izraela i Stanow zaczyna sie rozdzielac….

 • Maciej on 6 stycznia 2015

  „Stany Zjednoczone przyjęły dokument obrazujący plany wojenne III wojny światowej na lata 2020 – 2040.”
  Błędne założenie. Doktryna wojenna i ogólne plany ma KAŻDY kraj, zarówno wojny obronnej, jak i wojny zaczepnej, czy też wojny ofensywnej.
  To, że Rosja planuje ataki nuklearne na Polskę, NATO, UE i Stany nie znaczy, że planuje je wykorzystać. Na miłość Boską, myśmy też mieli plany wojny z Niemcami w ’39, nawet ofensywnej.
  Rzetelniej proszę, nie budujmy sensacji na czymś, co sensacyjne nie jest. :)

 • Maciej on 6 stycznia 2015

  Kolego, poszukaj, ten list nigdy nie istniał, został sfalsyfikowany. :) List Pike’a to oszustwo, grubymi nićmi szyte. :)

 • Maciej on 6 stycznia 2015

  Od siebie dodam, że to jest nakręcanie społeczeństw, aby łatwiej było im po prostu przełknąć kolejne sprawy. Jestem daleki od twierdzenia, że WTC to była prowokacja, ale gdyby nie WTC Amerykanie nigdy nie oddaliby tak łatwo swoich swobód.
  Tym bardziej żenujące jest nazywanie kryzysem spadków PKB o 2-3%, czy też wahań walut o kilka procent, a spadków wartości walut o 2-3% inflacją. To tak jak mówienie na zwykłego plaskacza per „morderstwo”. 😉
  Bezrobocie to będzie jak będzie 30-40%, inflacja jak będziemy mieli 5.000%, a kryzys wtedy, gdy będą spadki o 20-30%. 😉
  Nazywajmy rzeczy po imieniu, katar to nie jest zapalenie płuc. 😛

 • Robert on 6 stycznia 2015

  To co podałeś to nie katar tylko katastrofa.
  5.000% to nie inflacja, tylko bankructwa i kradzież wszystkich oszczędności społeczeństwu.

 • Robert on 6 stycznia 2015

  Maciej, a skąd to wiesz?
  Daj mi dowód na to, że to fałsz?

 • Robert on 6 stycznia 2015

  Tak, w tej chwili Izrael działa na dwa fronty. Wspiera BRICS i USA.
  Tony złota wysyłane są do Chin.
  Kto to robi?
  Będą na złocie opierać nowy system monetarny.
  Na pewno nie robi to finansjera, ponieważ oni muszą wdrożyć elektroniczny pieniądz.
  Gdyby zbudowali kolejny system oparty na papierze, to zniszczenie go wymaga kilkudziesięciu lat. Oni nie mają tyle czasu. Społeczeństwo budzi się.

 • Robert on 6 stycznia 2015

  Nie ma tu sensacji, ale bardzo dobry dokument, który ukazuje jak będzie wyglądała III wojna światowa.
  Wiele z tych rzeczy już zaczęli robić.

 • Damian on 29 stycznia 2015

  Witam,

  Pozwolę Sobie przytoczyć ostatni punkt.

  ” jak zachowa się Polska w III wojnie światowej ? Dalej będzie mocnym, sprzedającym własne interesy sojusznikiem USA, czy powalczymy o niezależność, czyli o odbudowę gospodarki wdrażając NIDPI, PSB, PSM ? ”

  Moje zdanie jest takie, że Rząd w polsce to poplecznicy żydo-masonerii i będą robić wszystko żeby wydać Polskę i Polaków w łapy szatana ( USA ). Jedynie lud ( oświecony lud) może zmienić bieg działań Państwa Polskiego względem USA.

 • Romek on 13 lutego 2015

  Albert Pike pracował na zlecenie Rothschildów, więc zdaje się, że to oni pociągają za sznurki.
  Obecny system finansowy musi upaść, albo wszyscy będziemy bankrutami, oto całe odkrycie. Wiadomo, że Rothschild i inni nie oddadzą władzy po dobroci. Trzeba im ją odebrać. W Internecie jest do przeczytania publikacja pt. „The house of the Rothschilds”. Myślę, że warto to przeczytać, a nawet przetłumaczyć na inne języki.. Protokoły mędrców Syjonu też miałby być bzdurą, szkoda tylko, że tak wiele z tego co jest tam napisane to prawda. Nie ma złudzeń co do tego, że obecne „elity” dążą do władzy absolutnej nad całym światem. Rothschildowie chcieli ustalić rząd światowy już jakieś 150 lat temu, ale wtedy Rosja powiedziała nie.. Kiedyś gospodarki poszczególnych krajów nie były aż tak rozwinięte jak obecnie, oczywista sprawa, ale w gospodarce nie było też takiego wysokiego poziomu zależności pomiędzy poszczególnymi jej gałęziami. Dziś w gospodarce wystarczy „uszkodzić” jedną gałąź, by pozostałe to odczuwały. Uważam, że kraje celowo zostały uzależnione od siebie nawzajem, by w ten sposób mieć nad nimi lepszą kontrolę.

 • Romek on 13 lutego 2015

  Z WTC i odbieraniem ludziom przywilejów i wolności. Sprawa jest trywialna. Jako przywódcy, a właściwie to przedstawiciele władzy cieni nie wyjdziemy na mównicę i nie powiemy ludziom, słuchajcie, odbieramy wam wasze przywileje i trochę wolności. Mielibyśmy rewolucję z dnia na dzień.

  Żeby odebrać ludziom coś, co chcemy, tworzy się sztuczny problem, który wywoła określoną, z góry do przewidzenia reakcję społeczną, a później w odpowiedzi na tą reakcję zaproponujemy rozwiązanie, rozwiązanie, które de facto będzie tym, co chcieliśmy zrobić na początku, tyle tylko, że ludzie teraz sami poproszą o odebranie im wolności. A my jako przywódcy chętnie to zrobimy, przecież taki był nasz cel!

  Prawda, że sprytne?

 • sceptyk on 13 lutego 2015

  @Romek teraz też chyba Rosja powiedziała NIE i za to ją tak teraz skłócili z Ukrainą, aby móc wprowadzić sankcje i wykończyć ja gospodarczo. Tyle że Rosja też ma świetnych strategów i szachistów którzy idą na układy z Chinami i Koreą. Chociaż jedna z przepowiedni powiada że Chiny zdradzą Rosję i się od niej odwrócą i tak powstanie 3 Wojna Światowa. Tunele i schrony już od lat bankierzy maja naszykowane, a te wszystkie ostatnie kataklizmy i masowe wymieranie ssaków wodnych i lądowych to efekt testów broni, gdzie poprzez różne pola mikrofal będą zabijać wodne ssaki i pozyskiwać z nich pokarm, gdy góra będzie skażona przez jakiś czas.
  Tak planują Nowy Porządek Świata, gdy motłoch zostanie wybitny i tylko ich rasa zostanie by odrodzić się na planecie po 3WŚ, oczywiście zachowają różne odmiany rasy czarnej żółtej dla swoich potrzeb, może nawet zrobią z nich od razu niewolników. Jeżeli ktoś jest w stanie wybić tyle miliardów ludzi, to kto tam wie co mu siedzi w głowie.

 • sceptyk on 13 lutego 2015

  W Londynie jak chcieli wprowadzić inwigilację monitoringu miasta, to pozwolili jakiemuś muzułmaninowi po zarzynać kilka gardeł i to sprawiło że ludzie sami ich prosili by powstał monitoring miasta w Londynie. Teraz na jednego mieszkańca Londynu przypada 1,5 kamery – sprytnie czyż nie?
  Najpierw trzeba wywołać problem, a potem zaproponować własne rozwiązanie, taktyka ich znana od lat, tych morderców niewinnych ludzi.

 • Tomasz on 14 marca 2015

  Wiecie co jak czytam tw Wasze komentarze śmiać mi się chce. Sprzedawani byliśmy jesteśmy i będziemy, bez względu na to która partia, lub ugrupowanie będzie rządziło. A poza tym sami siebie zabijamy, Polak Polaka, jak tak może być, i to ma być dobrze?

 • hallusforte.pl on 4 sierpnia 2015

  Właśnie w tej kwestii autor otworzył mi
  oczy, teraz muszę sobie na nowo przemyśleć temat

 • MaĆ KoICU on 3 września 2015

  Kurde Robert ( Jeśli tak moge sobie pozwolić) super strona, wreszcie ktoś kto patrzy szerzej na świat, analizuje doglebnie, nie mowie ze 100% co tu czytam odrazu biore sobie do serca, ale tez duzo analizuje (kierunek studiow mam zblizony do tematyki oraz zainteresowania) i masz duzo racji, rob to dalej bardzo Ci kibicuje i bede obserwował. Pozdrawiam

 • Robert on 3 września 2015

  @MaĆ KoICU

  Wielkie dzięki za miłe słowa :)

 • Adam on 21 stycznia 2016

  musicie zrozumieć pierwszą sprawę, nie opierajcie się na dokumentach, można je brać pod uwagę, to oczywiste, opierajcie swoją wiedzę na tym, co widzicie, na tym co się dzieje. A dzieje się to, że HAARP rządzi światem, że ludzie kłócą się bo są nastrajani częstotliwościami, osoby które tematu nie znają, nie mają możliwości nawet zweryfikowania co jest co, wszystkie katastrofy naturalne tworzone są HAARP-em, i robią to jankesi, u siebie dla niepoznaki i wzmocnienia ekonomi również, bo wtedy rynek budowlany rusza, może mogą wtedy dodrukować kasę na fundusz pomocy, niszczą cały świat, oni chcą wojny i prą do niej od lat, spójrzcie w niebo czym nas co dzień opryskują, na całym niebie widać tylko mgłę, słońce świeci, nie grzeje, wszystrkie nasze choroby powodowane są metalowym opryskiem, myślicie, że oficiele o tym nie wiedzą? Boją się, że się im rodzinę wymorduje, w amerykańskim stylu

 • KDLEE on 26 stycznia 2016

  Wojna tak USA vs Chiny z tym, że atakującym tutaj będą USA, które nie będą chciały stracić swojego prymatu bycia hegemonem na świecie. Jeżeli Chiny zaczną sprzedawać swoje produkty w chińskim pieniądzu lub wymuszą zakup ropy/innych surowców w innej walucie niż $ to wówczas zacznie się wojna. Amerykanie wciągnęli do rynku Iran, tak aby odciągnąć spadek dolara. Zobaczymy na jak długo.

 • dfdf on 28 stycznia 2016

  Oczywiście że tylko i wyłącznie USA może zaatakować gdyż Chiny jako-tako na razie mają dobre tylko i wyłącznie możliwości defensywne. Nie mają kompletnie zaplecza które by im pozwoliło ofensywnie atakować USA. Mogą się tylko pochwalić tym że „może” by im się udało „obronić”. Oczywiście że taką wojnę takimi lub innymi sposobami zacznie raczej USA gdyż im się będzie ona bardziej opłacała. Różne mogą być warianty wojny ale tu proponuje obejrzeć sobie takiego gościa na Youtube jak Jacek Bartosiak on to dość dobrze wyjaśnia (choć trochę nie docenia USA i przecenia Chiny). Tak czy inaczej w ostatecznym rozrachunku USA jest w stanie dosłownie zmasakrować Chiny gdyż Chiny mają 300 głowic nuklearnych a USA ma ich 5000 z czego 2000 gotowe do natychmiastowego wystrzelenia. Oj debatowania na ten temat jest dużo.

 • Jan on 21 marca 2016

  „zajawka” ???
  A co to takiego ???
  Języka polskiego – nie znasz ?
  Może ty „russkij towariszcz” ?

 • POLAK on 30 marca 2016

  Romek pewne prawa zmienia czasem za plecami, ludzi, to jest to co czasem media nam nie ujawnią.

 • Artur on 26 kwietnia 2016

  Polecam wysłuchania wywiadu Aleksandra Jabłonowskiego. Facet prezentujący niesamowitą wiedze, którą umiejętnie łączy z faktami.
  https://www.youtube.com/watch?v=rZqBHfUDPKw

  Polecam !!!

 • Jacek on 27 maja 2016

  to jak w tym wszystkim ma sie prawdopodobny wybor Trumpa na prezydenta USA ktory jest podobno antysytemowy czy to tylko iluzja?

 • wiesław on 27 maja 2016

  czy wy ludzie nie widzicie zadnego ratunku a przecież jest ,To Modlitwa do Stwórcy ,On potrafi wszystko odmienic nawet plany tych co nam szykują zniszczenie ale jesli to nastąpi bedziemy sami sobie winni bo nie skorzystaliśmy z mocy jaką posiada Bóg

 • Robert on 27 maja 2016

  Raczej iluzja.
  Trump to dziwny gość.
  Wiele rzeczy mówi słusznych, inne, jak lizanie butów Chazarom – katastrofalne.

 • Marek on 29 czerwca 2016

  Wiele z wcześniejszych tekstów obecnych w internecie uznawanych za teorie spiskowe to fakty, które dzieją się na naszych oczach… Internet stał się ostrzem obosiecznym ujawniającym prawdę w nieobliczalnym tempie… W obliczu zagrożenia gatunku ludzkiego można wyobrazić sobie sytuację w której mafia rządząca nie będzie miała wojska – chyba, że sami pójdą walczyć ale to tchórze i słabeusze żerujący na niewiedzy i chciwości ludzkiej… Twórzmy nowe energie za pośrednictwem internetu – czas podjąć walke w obronie własnej…

 • Jacek on 17 kwietnia 2017

  w sumie z Trumpem sie potwierdzilo, po ataku na Syrie nie ma watpliwosci kto pociaga za sznurki…..i opokoju na swiecie nalezy raczej zapomniec.

 • Robert on 17 kwietnia 2017

  Jacek,

  dokładnie, o pokoju na świecie należy zapomnieć…

 • Andrzej on 11 kwietnia 2019

  Robercie, mam pytanie czym jest link oznaczony PSM, ponieważ nie prowadzi mnie donikąd.

  Znalazłem dwa artykuły w wyszukiwarkach, ale nie mogę się do nich dostać.

  https://robertbrzoza.pl/waluty-komplementarne

  https://robertbrzoza.pl/ekonomia/polski-system-monetarny/

  Czy mógłbyś pokrótce przedstawić ich sedno albo odesłać mnie do źródła informacji zawartych w tych artykułach, bądź do artykułów do podobnej treści?

 • Robert on 25 czerwca 2019

  Andrzeju, tu zapraszam: https://nidpi.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *