Islamizacja jest efektem ubocznym większego planu

szachy geopolityczneChess” (CC BY 2.0) by  rockindave1 

Islamizacja Europy jest katastrofalną polityką realizowaną przez Stany Zjednoczone i ich sojuszników. Politycy niemieccy, a w szczególności Merkel jest klaunem zorganizowanego ataku na Europę. Jej rolą jest wymuszenie na Europie akceptacji przyjmowania islamskich uchodźców.

Muszą zablokować islamizacje

Za rządów Tuska i jego sługuski Kopacz, plan przyjmowania uchodźców wdrażany był na terenie Polski. Zabrakło im tylko czasu do fizycznego przyjęcia tysięcy wygnańców, a wśród nich przeszkolonych bandytów wojskowych. Na szczęście obecny rząd wraz z Grupą Wyszehradzką stopują zamysły destrukcji własnego narodu.

Działania te są nie tylko słuszne, ale również konieczne. Rozboje, kradzieże, gwałty na kobietach i dzieciach nie da się już ukryć w niemieckiej prasie. Za dużo tego jest, aby nawet ogłupione społeczeństwo niemieckie milczało.

Ogłupione nie oznacza głupie. Ogłupione czyli zmanipulowane polityką dobrobytu – „my Niemcy jesteśmy najlepsi, najbogatsi, naj… naj…naj. To wszystko jest zasługą rządu, dlatego ufajcie nam”.

I zaufali.

Niemcy za dekadę będą państwem islamskim. Chyba, że zmiotą „merkeli” z polityki i zablokują ekspansje islamizacji.

Bardzo łatwo to zrobić. Wystarczy wdrożyć prawo 500 euro na dziecko, żadnego innego socialu, darmowych noclegowni, darmowego internetu.

Chcesz mieć dobrobyt, to płać ceny komercyjne.

Chcesz mieć pieniądze?

To pracuj.

Chcesz mieć więcej pieniędzy?

To ucz się języka i zawodu.

Nie masz pieniędzy, nie chcesz pracować – deportacja.

Kolejną rzeczą, którą muszą wdrożyć, to 24 godzinne sądy dla islamistów. Za przestępstwo, gwałt, rozbój trafiasz natychmiast do więzienia.

Jeżeli Niemcy nie wprowadzą tych działań w przeciągu roku, to później może być za późno. Durna poprawność polityczna przejmie władzę nad rozsądkiem.

Ale wróćmy do początku islamizacji.

Przyznam, że plan był iście szatański. Zrujnowali Irak i Syrię do tego stopnia, że społeczeństwo nie mogło normalnie żyć. Następnie rozgłoszono po wszystkich biednych krajach informacje o niesamowitych, darmowych pieniądzach w Europie.

Biedni, niewykształceni ludzie kupili bajkę o białych niewolnicach, o darmowych mieszkaniach, o darmowych samochodach, o stałym wysokim dochodzie. Nietrudno przekonać permanentnie bite społeczeństwo do lepszego życia. Powiedzieli im, że jedynym warunkiem jest wsiąść na statek, łódź i dopłynąć do Europy.

Wiele wątków islamizacji Europy

Wiele osób źle ocenia, interpretuje prawdziwy obraz islamizacji Europy, ponieważ jest wiele wątków.

Pierwszym wątkiem, który należy rozpatrzyć, to geopolityka. Rękami wojsk amerykańskich i ich sojuszników (Polski) zrujnowano Irak. Następnie dopuszczono do rozwoju ISIS, który jest kontynuacją AlKaidy. Wszystkie te organizacje były i są sponsorowane przez USA o czym wielokrotnie wspominała Hillary Clinton.

Głównym celem tych działań jest zniszczenie Iranu, jednego z trzech wrogich państw: Rosji, Chin i Iranu jawnie występujących przeciwko nowemu systemowi gospodarczemu NWO. Liderem tej grupy jest Rosja, zaraz za nią Chiny. Iran w tym trójkącie pełni ważną rolę dostawcy surowców do Chin, dlatego muszą przejąć nad tym państwem władzę.

Drugim wątkiem jest wykorzystanie celów geopolitycznych do osłabienia i zrujnowania Europy. Ten wątek jest efektem ubocznym podstawowego celu: zniszczenia jawnych przeciwników NWO.

Dlaczego efektem ubocznym, a nie podstawowym?

Bo bezpośrednio nie uderza w największych wrogów obecnego systemu czyli: w Rosję, w Chiny i w Iran. Nie można tą drogą przerzucić oddziały ISIS, by od środka zniszczyły wymienione kraje, ponieważ państwa te w zarodku niszczą islamskich przestępców.

Podsumujmy akcję islamizacji Europy

Obecnym systemem gospodarczym nie zarządzają politycy amerykańscy tylko rodziny bankowe – międzynarodowa finansjera. To oni zamierzają wdrożyć NWO, ponieważ będzie to ostatni etap całkowitej kontroli społeczeństwa światowego. Wiąże się to z oddaniem wszelkiej centralnej władzy tzw. rządowi światowemu.

Mają nóż na gardle. Jeżeli nie wdrożą NWO, to ich system finansowo-kredytowy padnie. Dlatego gra toczy się o śmierć i życie.

W najbliższych miesiącach będziemy świadkami coraz większych ataków na państwa sprzeciwiające się wdrożeniu NWO. Może dojść do lokalnych wojen na terenie Europy. Głównie mam na myśli Rosję.

Fakt, że politycy PiS oddaliby życie za Amerykanów, powoduje potężne niebezpieczeństwo wybuchu wojny na terenie Polski. Tarcza antyrakietowa nie broni Polski przed Rosją, tylko jest pretekstem do wywołania wojny z przeciwnikiem NWO – Rosją.

Rosja ani Chiny nie są rycerzami na białym koniu. To dwa komunistyczne kraje. Gdyby byli na miejscu międzynarodowego bankiera, kolonizowaliby świat w ten sam sposób.

Jest to chichot historii.

Dwa bloki komunistyczne, socjalistyczne, kapitalistyczne walczą o panowanie nad światem. W wyniku obrony własnego podwórka Rosja i Chiny sprzeciwiają się systemowi międzynarodowego bankiera.

Ja stawiam na przegraną bankierów.

Niestety w tej wygranej są negatywy. Po wyeliminowaniu bankierów, wrośnie siła i znaczenie państwa żydowskiego…

 

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

P.S. Bezpłatne wideo – „Aktualna analiza geopolityczna” – LINK

Formularz z NeTeS


5 Responses to “Islamizacja jest efektem ubocznym większego planu”

 • Marceli on 22 sierpnia 2016

  Witam serdecznie,

  bardzo ciekawy artykuł.Panie Robercie ,dlaczego Pan sądzi że”Niestety w tej wygranej są negatywy. Po wyeliminowaniu bankierów, wrośnie siła i znaczenie państwa żydowskiego”?Przecież rodzina Rothschild,czy Rockefeller to przede wszystkim ,iluminaci i do tego syjoniści?Chodzi Panu o umocnienie się Judaistów?Wiadomo przecież ,że jest duża różnica chociażby między ortodoksyjnymi żydami ,którzy nie uznają Państwa Izrael(jak podobno nakazuje Tora) ,a syjonistami ,którzy są de facto „maszynką” do robienia pieniędzy?

 • Robert on 22 sierpnia 2016

  Dziękuję.
  Od dłuższego czasu, żydzi nie są jednoimienni.
  Istnieje umowny podział na Aszkenadów i żydów sefardyjskich.
  Jednak najlepszy i najprostszy podział to: żydzi wchodzący w skład obecnego państwa Izrael i żydowskie rodziny bankowe.
  To są dwa bloki, które czasami współpracowały, ale głównie zwalczały się.
  Do tej pory główną siłę/władzę prezentowali bankierzy, ze względu na kontrolę nad systemem finansowym.
  Po ich zniszczeniu tron przejmie Izrael…. nie jest to dobra informacja.

 • marek on 9 września 2016

  Wyrazy szacunku za artykuł. Tylko wiele razy pan pisze, że USA jest sterowane przez żydowskich bankierów co nie zaprzeczę, ale Izrael bym nie wrzucał do drugiego koszyka bo też jest utrzymywany z budżetu USA. Moim zdaniem projekt wielkiego Izraela sponsorowany przez żydów bankierów w obecnym miejscu padł. Obecny Izrael kończy się. Więc pomysł utworzenia na terenie Ukrainy panstwa Khazarów.

 • Robert on 9 września 2016

  Dziękuję.
  Tak, do Izraela z USA co roku płynie ok. 4-6 mld dolarów plus sprzęt wojskowy po niskich cenach.

  Jednak nie zgadzam się z poglądem, że projekt Izraela upada. On nie upada, Izrael cały czas się wzmacnia.
  Proszę nie patrzeć na granice, ale na wpływy żydów w US, w Polsce i na całym świecie.

 • Kriss on 12 lipca 2017

  Do wszystkich zainteresowanych – zeby zrozumiec schemat najazdu muzułmańskíego (usunięte admin)proszę przeczytać sobie jedną lekturę, czyli Pan Europa Plan autorstwa barona austriackiego von Kalergiego. Tak tam jest wszystko co dotyczy dlaczego i po co sprowadza się ten syf muzułmański do Europy. I nawet jest rzekomo tajna specjalna nagroda von Kalergiego dla co rzekomo lepszych politykow, a ostatnim laureatem byla wlasnie Makrela Angel vel Andżela Merkel. A kto chce przyjmować do siebie do kraju te kozie capie zwisy, to najpierw powinien wprowadzic do swoich przepisów prawa nowy przepis a bardziej zakaz dotyczący gwałcenia zwierzat zagrodowych, typu koń, koza, owca, cap, baran, itd. przez kogokolwiek z ludzi. No bo przeciez nie jest to zadna tajemnica, ze muzulmanskie (usunięte – admin) notorycznie uprawiają seks z tymi zwierzętami

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *