USA: tarcza antyrakietowa służy do nuklearnego napadu na Rosję

Ameryka - Tarcza Antyrakietowa

Czy mamy wyobraźnie do czego służy instalowana tarcza antyrakietowa w Polsce i w Rumuni?

Amerykańscy dziennikarze od lat znają prawdę.

Już w 2006 roku amerykańscy dziennikarze z „Foreign affairs” bez ogródek pisali:

„Gdyby atomowa modernizacja Stanów Zjednoczonych faktycznie wymierzona była w bandyckie państwa lub terrorystów, krajowe siły nuklearne nie potrzebowałyby dodatkowego tysiąca głowic, jakie zyskają w ramach programu modernizacji W-76. Innymi słowy, dzisiejsze i przyszłe amerykańskie siły atomowe wydają się stworzone do przeprowadzenia uprzedzającego, rozbrajającego ataku na Rosję bądź Chiny”.

Prasa amerykańska znała plany Waszyngtonu

Ameryka nie potrzebowała dodatkowych punktów, miejsc do obrony swojego terytorium.

26 marca 2004 roku, czterdziestu dziewięciu amerykańskich generałów i admirałów sprzeciwili się budowie systemu antyrakietowego w Polsce i w Czechach.

W liście do prezydenta napisali:

„Obecna amerykańska technologia umożliwia namierzenie źródła wystrzelenia pocisku balistycznego. Jest tym samym bardzo mało prawdopodobne, aby jakiekolwiek państwo odważyło się zaatakować USA… Dlatego rekomendujemy, jako militarnie odpowiedzialny kierunek działań, aby zawiesił Pan wdrażanie drogiego i nieprzetestowanego systemu naziemnej obrony przeciwrakietowej…”.

44 generałów i admirałów uważało bezcelowe wysyłanie systemu antyrakietowego do Polski i Czech. Mało tego, było on „nieprzetestowany”.

Niesamowite, jak mocno głupi są nasi politycy. Nie wiedzą, jakie zagrożenia niosą na barki Polaków.

Przedtem, orędownikiem tarczy antyrakietowej był obywatel brytyjski, wyszkolony przez waszyngtońskich neokonserwatystów, Radosław Sikorski. Dzisiaj, twarzą tarczy antyrakietowej jest PiS i Antoni Macierewicz.

Co z tego, że zmieniła się lewica z prawicą, skoro priorytety wywołania wojny z Rosją na terenie Polski są takie same?

Pierwsze uderzenie tarczą antyrakietową

To co nie udało się dekadę temu z czerwonymi, realizowane jest z prawicą.

W książce „Absolutna Dominacja” – F. William Engdahl pisze:

„Ci doświadczeni oficerowie (którzy napisali list do prezydenta) nie powiedzieli natomiast, że plany Rumsfelda, Cheneya, Busha i spółki dotyczyły czegoś zupełnie innego, niż zagrożenia ze strony bandyckich państw i terroryzmu.

Ich celem była absolutna dominacja, nowy porządek świata oraz ostateczne wyeliminowanie Rosji jako potencjalnego konkurenta do władzy. Amerykański pęd do zbudowania tarczy antyrakietowej wymierzony był… w Rosję”.

Dziennikarze z „Foreign affairs” piszą dalej:

„Dziś, po raz pierwszy od niemal pięćdziesięciu lat, Stany Zjednoczone stoją u progu osiągnięcia nuklearnego prymatu. Prawdopodobnie uzyskają wkrótce zdolność zniszczenia arsenałów, pocisków nuklearnych dalekiego zasięgu Rosji i Chin poprzez pierwsze uderzenie”.

Proszę zwrócić uwagę, że już w 2006 roku dziennikarze uzyskali informacje o planach USA. Ich celem jest destrukcja Rosji i Chin „poprzez pierwsze uderzenie”.

Czy pierwsze uderzenie ma zrealizować się po wybudowaniu tarczy antyrakietowej w Polsce?

Tarcza będzie gotowa w przyszłym roku.

Donald Trump wydaje się być rozsądnym prezydentem, jednak warto samemu  ograniczać zagrożenia… 

F. William Engdahl dalej pisze:

„Pisząc o nowych agresywnych planach Pentagonu dotyczących rozmieszczenia obrony przeciwrakietowej, Lieber Press stwierdzili:

tego rodzaju systemy obrony przeciwrakietowej, jakie Stany Zjednoczone prawdopodobnie rozmieszczą, miałyby wartość przede wszystkim w kontekście ofensywnym, a nie defensywnym – jako uzupełnienie zdolności USA do zadania pierwszego uderzenia, nie jako samodzielna tarcza. Gdyby Stany Zjednoczone dokonały ataku jądrowego na Rosję lub Chiny, trafionemu państwu pozostanie jedynie mały arsenał – o ile wogóle coś pozostanie”.

Dziennikarze nie mają żadnych wątpliwości.

Tarcza antyrakietowa w Polsce służy do zadania pierwszego uderzenia, w celu zniszczenia Rosji.

źródło: „Absolutna Dominacja” – F. William Engdahl

 

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSLink: „The Dark Side Wins In United States Of A” (CC BY-NC 2.0) by Daniel Arrhakis

One Response to “USA: tarcza antyrakietowa służy do nuklearnego napadu na Rosję”

  • MAREK on 13 marca 2017

    JUZ DAWNO BYLO WIADOMO ZE PREZYDENT DUDA ZDRAJCA NARODU POLSKIEGO WYSTAWIA POLSKE W POPIOL JESTEM 100% PEWNY ZE ROSJA NIE LEKCOWAZY TEN WYCZYN BUDOWY TARCZY I Z PEWNOSCIA ROBI COS CO MOZE ZASKOCZYC SROMOTNIE NASZE PONSTWO I USA ABYM SIE MYLIL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *