Czy Izrael przejmuje Ukrainę?

israel750

Senat w USA przyjął akt prawny, pozwalający dofinansować szybko tworzącą się armie ukraińską.                   250 tysięcy żołnierzy ma bronić wolności ukraińskiej. Tylko przed kim, albo przed czym? Przecież, już dokonano podziału kraju, a rząd skutecznie dobija społeczeństwo zabierając im resztki pieniędzy.

Co obecnie dzieje się na Ukrainie?

Przewrót „majdanowy”

Do tej pory za działania na Ukrainie obwinialiśmy Putina i Amerykę. Nie kto inny, jak Soros w jednym z wywiadów, powiedział o 5 mld dolarów, które przeznaczyli na wspomożenie demokracji na Ukrainie.

Okazuje się, że mamy trzeciego, najważniejszego gracza.

Jak wygląda obecna sytuacja na Ukrainie?

Przeprowadzają dokładnie to, co zrobili w Polsce w latach 90-tych. U nas musieli zbudować cały aparat szpiegów pracujących dla Rosji i zniszczyć pierwszą Solidarność posługując się takimi ludźmi, jak Lech Wałęsa, natomiast na Ukrainie zainwestowali kasę, którą mają pod dostatkiem. Wystarczy dodać więcej węgla do ognia, aby drukarnia wypluwała miliardy dolarów.

„Plan Balcerowicza” była tak skutecznym mordercą polskiej gospodarki, że postanowili skopiować go i użyć na Ukrainie.

Kolonizacje Polski opisałem w bezpłatnym raporcie – „W jaki sposób skolonizowali Polskę?”

Wiesz, jaki program gospodarczy opracował marionetkowy rząd na Ukrainie?

Wymienię tylko kilka „dobrodziejstw”:

 • Czas nauki szkolnej ma być skrócony z 11 do 9 lat. Szkolnictwo będzie sprywatyzowane – lud ma być prosty, niemyślący.
 • Nie będzie obiadów dla dzieci w szkołach i dla pacjentów w szpitalach. Ochrona zdrowia będzie częściowo sprywatyzowana – szerzenie chorób, czyli władza korporacji farmaceutycznych. 
 • Ulgi dla emerytów będą odebrane. Kobiety mają pracować 10, a mężczyźni 5 lat dłużej. Wszystkie emerytury mają zostać ‚zamrożone’ – upadlanie i odbieranie pieniędzy społeczeństwu. W jakim celu? Aby brali kredyty. Nie ma to jak zadłużony obywatel. Wtedy nie wystawi nosa z domu, nie będzie protestował.

To jest pierwszy etap kolonizacji Ukrainy. Upodlenie społeczeństwa i sprowadzenie ich do roli zwierząt. Mają działać instynktownie, prawidłowo reagować na reklamy korporacji i słuchać wszystkowiedzących „ekspertów”. Bądźcie pewni, że po takim wstrząsie, czyli obniżka podatków i cięcie wydatków bez dodatkowego źródła finansowania, na dekady unormują zarobki. Będą jeszcze niższe niż w Polsce.

Drugi etap, to uspokojenie działań wojennych, zaprowadzenie pokoju (będzie to odtrąbiony sukces rządu) i wjazd korporacyjnych buldożerów. Innymi słowy zacznie się prywatyzacja gospodarki i kolejne sukcesy rządu. Ot taka druga Polska tylko z jeszcze mniejszymi zarobkami.

Po co Ukraina potrzebuje tak dużą armie?

250 tysięcy żołnierzy, to jest duża armia, jak na obecne czasy. Polska w czasach zimnej wojny miała ponad 400 tys. żołnierzy.

Główne media będą opowiadać bajki o zagrożeniu rosyjskim. Nie bądźmy naiwni. Aby ukraińska armia mogła być zagrożeniem dla Rosjan, to potrzebowałaby miliardy dolarów, najnowocześniejszego sprzętu i strategów wojskowych, czyli kasy i wielu lat pracy.

Przecież oni dostaną od USA sprzęt drugiej lub trzeciej kategorii. Tak samo, jak Polska dostała w ramach offsetu złom i przestarzałe, niedoposażone F-16. Idealne do zrobienia sobie fajnych fotek, u boku których dumnie prezentowali się politycy. Ot takie ładne opakowanie polskiej armii, a w środku dziurawe buty.

Nie ma mowy, aby 250 tys. żołnierzy miało zwyciężyć wyszkoloną, doświadczoną i dozbrojoną armie rosyjską. Natomiast idealnie nadają się do zaprowadzenia porządku w kraju i ochronę nowo-starych mieszkańców mongolskich, zwanych obecnie żydami.

Izrael ósmym królem świata

Z głównych serwisów możemy dowiedzieć się bardzo ciekawych rzeczy. Są one przedstawione w formie suchej treści, ale gdy połączymy fakty, to wychodzi z tego wyraźny obraz.

Jeżeli czytasz artykuły, które podaję na RobertBrzoza.pl, to orientujesz się, że coraz wyraźniej widzimy działania izraelskie na Ukrainie.

Podano na przykład, że na terytorium Ukrainy przebywa ponad 400 „pomagaczy” z Mosadu czy około pół tysiąca weteranów z prywatnej firmy ochroniarskiej Xe Service. Innymi słowy Izrael zaprowadza porządek na Ukrainie.

W jakim celu?

Realizują dokładnie program, który chcieli wdrożyć przed wojną w Polsce – Judeopolonie. U nas ponieśli porażkę, dlatego wybrali Ukrainę.

Kiedy sytuacja uspokoi się, to za kilkanaście miesięcy będą ewakuować żydów z Izraela i z reszty świata. Izraelczycy dostaną tam ziemię i biznesy przygotowane przez korporacje. Lud ukraiński będzie drugą kategorią, użytkowaną do najgorszych i najtańszych prac.

Czy to oznacza koniec Izraela?

W żadnym wypadku. Jeżeli pamiętasz ich dyskusje, to od lat wadzili się między sobą czy wybrać kierunek syjonistyczny czy autonomiczny. W końcu realizują obie opcje, czyli mają swoje państwo, struktury, wojsko i władzę, oraz dla autonomistów, ziemie, które kiedyś użytkowali.

Izrael jako struktura państwowa jest konieczna do wyjścia z cienia USA.

Co stanie się z Arabami?

Albo odejdą z Palestyny, albo zostaną wymordowani.

Konkluzja

Zwróć uwagę na najważniejszy aspekt przewrotu majdanowego. Jeżeli sprawdzi się to co piszę, to oznacza, że Ukraina jest robotą Izraela, przeprowadzoną rękami USA. I teraz najważniejsze. Jest to dowód na to, że Rosja i USA są marionetkami w rękach Chazarów. Zrobili wszystko i ustawili cały proces według wytycznych Izraela.

Przerażające?

Nie. Z tym trzeba się pogodzić. Najważniejsze pytanie brzmi: jak Polska ma lawirować w tych warunkach, aby jak najwięcej ugrać dla siebie?

A co stanie się z Putinem i Rosją?

Moim zdaniem Putin chce być niezależny. On i jego mocarze nie chcą słuchać Izraela. Dlatego tak mocna obniżka ceny ropy, dewaluacja rubla i destrukcja gospodarki. Wyjście z tej sytuacji jest tylko jedno. Albo Putin się podporządkuje i ceny ropy/gazu/rubla wrócą do normy, albo będzie musiał odejść. Jeżeli za Putinem stoi większa grupa, to może dojść do małej rewolucji.

Jaki jest cel Izraela?

Izrael, a raczej Sanhedryn potrzebuje Rosji, Chin i krajów BRICS do obalenia swoich braci, czyli żydowskich rodzin bankowych.

Izrael urósł do takiej potęgi, że nie potrzebuje więcej starszych braci.

Wbrew pozorom te wydarzenia, które relacjonuję w artykułach, układają się bardzo zgrabnie w całość. Opisałem je w kilku raportach.

Koniecznie przeczytaj – „Kto pokona międzynarodowych bankowców?„, a sam/sama zrozumiesz strategiczną układankę.

 

. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. 11 raportów/ebooków do pobrania. Teraz 1 Poziom za 25 zł => za darmo  SzokWiedzy.pl.

 Darmowe Info na Twojego Maila !

  Wpisz w poniższy formularz swoje imię, e-mail i kliknij przycisk „Uzyskaj Dostęp”, a ja będę wysyłał Ci najświeższe info o kłamstwach historycznych, sprzedawczykach polskich, zakłamanej ekonomii i wiele więcej…

Twoje dane są bezpieczne

 

17 Responses to “Czy Izrael przejmuje Ukrainę?”

 • Krzysztof on 18 grudnia 2014

  Ukraina jest już od dawna w rękach żydowskich, problem mieli tylko z demokracją, bo ludzie glosowali na niekorzyść Izraelowi, więc trzeba było obalić demokrację i siłowo zadbać o interesy chciwych „braci”. W Polsce siły żydowskie są bardzo silne, ale równoważą je agenci rosyjscy i niemieccy tylko z tego powodu nie mamy scenariusza ukraińskiego. Niestety Polskie siły w Polsce nie istnieją są natychmiast rozbijane, skłócane i marginalizowane, więc dopóki istnieje względna równowaga między różnymi agenturami to mamy spokój. Na Ukrainie obecnie trwa fizyczna likwidacja agentów obcych krajów a zwłaszcza agentów Rosji.

 • Arturo on 18 grudnia 2014

  Ciekawe wnioski jednak nieprawdziwe bo bazujące na nieprawdziwych założeniach.
  Izrael jest potężny tylko swoja diasporą i będącymi jej częścią bankierami.
  Izrael dostaje co roku od USA 5-6 miliardów dolarów bezzwrotnej pożyczki. Ile idzie bokami to można sobie tylko wyobrazić. Izrael bez wsparcia amerykańskiej armii byłby już dawno dziura w ziemi.
  Izrael to ludność napływowa żyjąca w ogromnej większości z podatków narzuconych w różnych formach na inne narody (holoszwindel).

  Sam wiec Izrael nic nie znaczy.

  Co do BRICS zaś zgadzam się – BRICS to kreacja syjonistów aby doprowadzić do upadku dolara i przewrotu gospodarczego na świecie.

  Dwa zastrzeżenia:

  1- brak konsekwencji w tym co pan pisze. Z jednej strony „BRICS utworzyli…po to aby…” z drugiej strony zaś „Putin chce być niezależny.” Z tym, że Putin to…min BRICS. Skoro utworzyli to Putina pióro przy powoływaniu BRICS prowadziła inna ręka.

  2- skoro bankierzy to system, a system zawsze przewiduje swoje ruchy (tak wynika z pana tekstu. z czym sie zgadzam) to i tym razem zmieni po prostu tylko narzędzia.

  Pozdrawiam

 • Robert on 18 grudnia 2014

  1 – Nie bierzesz pod uwagę podstawowej sprawy dotyczącej Izraela.
  Pisał o tym były członek rządu amerykańskiego Craig Roberts.
  W rządzie USA jest usadowione od lat silne lobby Izraelskie. Dlatego międzynarodowa polityka izraelska i amerykańska jest identyczna.

  Nie ważne jakie pieniądze dostali oficjalnie.
  Z przeprowadzonego audytu w 2010 roku wiemy, że FED wydał na tanie pożyczki dla firm i korporacji 16 bln dol.

  Z tego wynika, że FED bez kontroli przeznacza każdą sumę dla wybranych celów.

  Niedokładnie przeanalizowałeś rolę choćby żydowskiej rodziny Rothschild.
  Opisałem to w tym poradniku – https://szokwiedzy.pl/historia-najwiekszej-rodziny-bankowej-rothschild

  Rothschild już w XVIII wieku mieli najlepszą sieć przepływu informacji w Europie.
  Nie doceniasz Izraela, ponieważ patrzysz z punktu widzenia geograficznego.
  Polecam przeanalizować rolę żydów w odniesieniu do historii i ekonomii. Wtedy dopiero realnie spojrzysz na ten kraj.

  2 – BRICS to nie kreacja syjonistów. Oni są uzależnieni od Izraela, który jeszcze dzisiaj powiązany jest z rodzinami bankowymi. Z kolei rodziny bankowe są właścicielami jedynego systemu finansowo-kredytowego.
  Nie ten rządzi kto jest na świeczniku, ale ten kto rozdaje pieniądze. żydzi poprzez system kredytowy, decydują o polityce danego państwa.
  Np. Polska, która w tym roku potrzebuje 110 mld kredytu jest uzależniona od rodzin bankowych. Jeżeli nie dostanie go czy to w formie obligacji czy linii kredytowej, to zabraknie na wojsko, inwestycje itd.
  Opozycja to rozdmucha i słupki wyborcze spadają.
  Dlatego mamy dziwne ustawy w Polsce i wyprzedaż majątku. żadna partia nie będzie walczyła o to co społeczeństwo nie dostrzega, kosztem własnej pozycji.

  3 – Co do braku konsekwencji Putina to opisz dokładnie, co masz na myśli.

 • Arturo on 18 grudnia 2014

  Miesza pan pojecia i robi się papka z tego.

  Nie ma rozgraniczenia na syjonizm i Izraela gdyż jedno wynika z drugiego.
  Syjonizm to ruch polityczny którego najważniejszym celem jest stworzenie państwa Izrael.
  Skoro Rothschild jest syjonistą to nie ma tutaj konfliktu interesów miedzy nim a Izraelem.

  Cały rząd Izraela, łącznie z Bibi siedzi w kieszeni syjonistycznych rodzin.

  Izrael ma lobby w kongresie na takiej samej zasadzie zalezności. Lobbują na rzecz Izraela, tak, ale syjoniści. To tez jest spójne i oczywiste.

  Co do BRICS i jego roli w tym przedsięwzięciu proponuję poczytac coś o sekcie Chabad Lubawicz w Rosji.

 • Arturo on 18 grudnia 2014

  Zapomniałem dodać, że oczywiście to co widać to aktualne i potrzebne na tym etapie cele syjonizmu. Kiedy zmieni sie etap, zmienią sie cele.

 • Robert on 18 grudnia 2014

  Arturo jest wiele sygnałów w świecie ekonomii i biznesu, gdzie lobby Izraela działa przeciwko rodzinom bankowym.
  Opisałem to w raportach.
  Podam tylko jeden przykład.

  USA nie jest zdolne oddać Niemcom ich złota, dlatego rozłożyli dostawę 300 ton na 7 lat.
  W tym okresie transportuje się 1000-2000 ton złota do Chin.
  Czytałem kilka wypowiedzi niezależnych ekonomistów i sami zachodzą w głowę jak to możliwe, strzelać sobie w kolano.

  Dostarczone złoto do Chin będzie przeznaczone na zbudowanie systemu monetarnego. System monetarny zniszczy dolara i mechanizm finansowy rodzin bankowych.
  Jeżeli popatrzymy na to z drugiej strony, to problem się rozwiązuje.
  Lobby Izraela działa za plecami rodzin bankowych.

  Arturo, jeżeli chcesz dyskutować to polecam Ci taką kolejność: przedstaw swoje zdanie, poczekaj na moje, a dopiero później pisz o „papkach” i zostaw sekty kościołom.
  Pochyl się bardziej nad ekonomią.
  Tam jest rozwiązanie.

 • sceptyk on 18 grudnia 2014

  Dwa linki, nie trzeba chyba więcej tłumaczyć.
  https://zmianynaziemi.pl/wideo/zydzi-twierdza-ze-maja-historyczne-prawo-kolonizowania-krymu

  https://abelikain.blogspot.ie/2014/10/synagoga-szatana-wedug-andrew.html

  Dlaczego strona robertbrzoza.pl działa tak wolno i wolno się ładuje w porównaniu do szybkiej zastopujczas.pl?

 • Arturo on 18 grudnia 2014

  Gdyby w książkach do ekonomii były rozwiązania to ekonomiści mający je w małych palcach nie zachodziliby w głowy dlaczego „dzieje sie to co się dzieje i wiadomo, że najprostszym sposobem na x jest y a oni robią odwrotnie!

  To w kwestii pochylania się nad ekonomią.

  W kwestii złota niemieckiego. Znajdź Robercie coś o tajnych zapisach ustanowionych po wojnie między okupowanymi Niemcami a Amerykańskim okupantem.
  Niemcy do 2099r są zamorskim terytorium USA (tak w skrócie). Wasal zaś nie będzie dyktowała panu co ten ma robić.
  Złoto nie niemieckie leżało w USA jako depozyt gwarancyjny dla tych zapisów.

  Co do BRICS zdanie ostatnie. Skoro BRICS ma położyć dolara a, NWO też ma na celu wymianę waluty to…

 • Robert on 18 grudnia 2014

  W książkach ekonomicznych jest wiedza korporacyjna.
  Po takich szkołach jesteś świetnym pracownikiem korporacji.

  Jeżeli chcesz znać wiedzę praktyczną i prawdziwą, to w książkach ekonomicznych ich nie znajdziesz.

  Na resztę sobie sam odpowiedziałeś, tylko wyciągaj logiczne wnioski.

 • Arturo on 18 grudnia 2014

  coś z edycja kulawo…

  „Złoto nie niemieckie leżało w USA jako depozyt ” oczywiście bez „nie” przed wyrazem „niemieckie”.

 • Arturo on 18 grudnia 2014

  Pokrętny jesteś. Najpierw odsyłasz mnie do ekonomii…po czym okazuje się, że nie do tej się odnoszę co trzeba.
  Wyjaśniam ci mechanizmy, a Ty przyjmujesz to co piszę jako swoje, tylko karzesz mi wyciągać z tego co piszę „prawdziwe” wnioski.
  Ocierasz się o wiedzę ale nie do końca wiesz o co tak naprawdę chodzi.

  Piszesz tak jak Kolonko (syndrom amerykocentrycznej polonii amerykańskiej).

  Pozdro.

 • Arturo on 18 grudnia 2014

  A, i żeby nie było. Konkluzja artykułu jest trafna.
  Rosja też jest sterowana przez Chazarów (lubawiczerów).
  Skoro Rosja to i Putin.

 • Robert on 18 grudnia 2014

  Za dużo wymagasz.
  Chcesz żebym wyjaśniał często łatwe ale zawiłe rzeczy w komentarzach.

  Tutaj możemy wymienić tylko opinie.

  Po to napisałem raporty, aby iść całą argumentacją od początku do końca, prowadząc czytelnika do pełnej wiedzy.
  Tego nie da się zrobić tutaj.

  Pozdrawiam:)

 • Robert on 20 grudnia 2014

  Jest na innym serwerze, ale to zmieniam.

 • Lana on 28 kwietnia 2015

  Wiedziałam o tym jako o walce między Rockefellerami i Rotshildami. Putin stanął na stronę Rotshildów.

 • Putinek on 16 grudnia 2016

  Ile „pomarańczowych” rewolucji potrzebuje kraj do normalności?? W przypadku Ukrainy to nawet trzecia będzie zamało…

  Czy można zamieścić datę do każdego artykułu??

 • Bartlomiej on 19 marca 2017

  Anonymous z Ukrainy wysyłają Polsce ostrzeżenie.
  Posted by Marucha w dniu 2014-03-02 (niedziela)

  Aktualne wydarzenia na Ukrainie roznoszą się również szerokim echem w Sieci. Jednak akcja anonimowych hakerów różni się od większości internetowych inicjatyw związanych z tym krajem. Dzisiejszej nocy haktywiści, włamując się na ok. 30 polskich witryn zostawili tam… ostrzeżenie dla Polaków. Oficjalne oświadczenie Anonymous Ukraine brzmi następująco:

  Witajcie Jesteśmy Anonymous Ukraine Na Ukrainie odbył się zamach, dzięki któremu do władzy doszli naziści. Tak, naziści doszli do władzy w jednym z europejskich krajów w 21 wieku! Europa ucierpiała już na skutek nazistowskiego terroru w przeszłości. To może się powtórzyć. Chcemy ostrzec Polaków, że ich kraj znajduje się w ogromnym niebezpieczeństwie. Polska będzie następnym krajem, który zostanie rozerwany na strzępy przez faszystowską plagę, tak samo jak miało to miejsce na Ukrainie. Szturmowcy z ukraińskiego, neo-nazistowskiego ruchu “Prawy Sektor”, którzy są odpowiedzialni za wszystkie akty przemocy na Ukrainie planują przejąć wschodnie tereny Polski, o których myślą, że należą do nich. Polska zapomniała o swojej historii, więc wymazaliśmy treści niektórych polskich stron internetowych. Chcemy aby Polska zrozumiała, że tragedia jaką była rzeź wołyńska może się powtórzyć, jeśli Polacy nie przestaną wspierać ukraińskich nazistów.

  https://marucha.wordpress.com/2014/03/02/anonymous-z-ukrainy-wysylaja-polsce-ostrzezenie/

  Na stronach, które padły ofiarami ataku ostrzegawczego anonimowych znajduje się odnośnik do krótkiego wideo w serwisie YouTube. Normalnie staramy się zamieszczać wszystkie materiały multimedialne na naszej stronie, tak aby oszczędzić Wam szukania i klikania, jednak w tym przypadku nagranie jest za bardzo drastyczne. Jeśli ktoś jednak chciałby je obejrzeć, jak na razie dostępne jest pod tym adresem:

  https://www.youtube.com/watch?v=Kz2-QmTBnb4

  Odcinek „Szerokich torów” o współczesnej żydowskiej Odessie. To ukraińskie miasto nad Morzem Czarnym. jeszcze do niedawna nazywano „maleńkim Izraelem”. Bo Żydzi stanowili tu aż jedną trzecią mieszkańców. Tak było do połowy lat 70-tych, kiedy to zaczęli masowo emigrować do Ameryki, Izraela i Niemiec. Dziś jest ich zaledwie kilka procent, ale żydowski humor, który rozsławił Odessę w świecie, funkcjonuje nadal. A tradycje judaizmu przeżywają odrodzenie…

  https://www.tvp.pl/filmoteka/aktualnosci/szerokie-tory-opowiesc-o-zydowskiej-odessie/4189224

  Aleksander Zacharczenko (lider Donieckiej Republik i Ludowej) i Igor Płotnicki (lider Ługańskiej Repu bliki Ludowej) o tym, że pomajdanową Ukrainą rządz ą Żydzi (2.II.2015)

  https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/walki-na-ukrainie-separatysci-nie-chcemy-rozlewu-krwi,511560.html

  Ukraiński generał: Ukrainą rządzą syjonistyczni żydzi i masoneria! „Oświadczam tym, którzy będą to oglądać, że Turczynow, Jaceniuk, Tiahnybok i inni im podobni, oświadczam otwarcie i wiem, że to jest fakt. Że są oni sponsorowanymi agentami CIA z USA. Co więcej, Jaceniuk jest pierwszym zastępcą szefa masonerii na Ukrainie. A głową masonerii jest, jeśli o tym nie wiecie, Pinczuk. Kuzyn Kuczmy. I wszystkie te kłamstwa jakie miały tu miejsce, i te wszystkie rozkazy, Janukowycz był tylko marionetką w rękach Pinczuka, Kuczmy i Krawczuka. To oni go sprzedali. To oni dali mu rozkaz użyć czy nie użyć Berkutu, dać im pozwolenie na atak czy też nie. I w końcu gdy ludziom pozwolono wziąć broń do ręki, zostali pogardliwie sprzedani.”

  https://www.monitor-polski.pl/ukrainski-general-ukraina-rzadza-syjonistyczni-zydzi-i-masoneria/

  Khazaria to imperium wymazane z historii. W filmie przewija się wiele wątków dotyczących Syjonizmu. Oglądając ten film musimy pamiętać że Syjoniści to nie Żydzi tylko dawni Khazarowe – „Ludzie Węże” jak siebie nazywali, bardzo eufemistyczne określenie. Khazarowie pochodzą z prostej linii Sumeru skąd linie rodowe „wężowych ludzi” rozlały się po całym świecie siejąc terror i zamęt aż po dzień dzisiejszy. W filmie nie ma może zbyt wiele o historii, jednak stanowi on połączenie dzisiejszej sytuacji na świecie z realizacją założeń Syjonizmu zawartych w „Protokołach Mędrców Syjonu”

  https://www.youtube.com/watch?v=tE7S4uYAEAs
  https://www.youtube.com/watch?v=Y9f0bLip1cU
  https://www.youtube.com/watch?v=A7m-4W6z388

  Chazaria -Polska w połączeniu z Ukrainą tworzy nowe państwo żydowskie!
  https://www.facebook.com/NowaSilnaPolska/photos/a.418201674981460.1073741827.418150938319867/898630300271926/?type=3&theater

  ŻYDZI PROTOKOŁY MEDRCÓW SYONU KSIĘGA STRASZLIWA Ż YDOWSKI DOKUMENT Z 1920 ROKU PRZECIWKO WSZYSTKIM NARODOM https://www.radioislam.org/protocols/index-polish.htm

  Banderowcy w Polskiej Policji! https://www.facebook.com/NowaSilnaPolska/photos/a.418201674981460.1073741827.418150938319867/673114849490140/?type=3&theater

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *