Fałszywa flaga Izraela i służb specjalnych

Terroryzm

W żargonie tajnych służb specjalnych operacje „pod fałszywą flagą” to tajne operacje przeprowadzane tak, aby sprawić wrażenie, że były dziełem jakiegoś przeciwnika, terrorysty czy innego wroga. W rzeczywistości przeprowadzane są przez rządy, służby, korporacje lub inne organizacje.

Nazwę wzięto od fałszywych barw, jakimi malowano samoloty, chcąc zmylić przeciwnika.

Terroryzm pod fałszywą flagą

Termin ten oznacza złą świadomość prawdziwych terrorystów. Polega na wyszukiwaniu prawdziwych grup przestępczych, przejmowaniu w nich władzy w taki sposób, aby uważali, że samodzielnie załatwiają swoje sprawy terroryzując lub zabijając innych. 

Fałszywych flag namnożyło się bardzo dużo w ostatnich latach. Jedną z mniej znanych było porwanie włoskiego statku wycieczkowego Achille Lauro w 1985 roku.

Operację zlecił Mosad – izraelska agencja wywiadowcza i przeprowadził przy pomocy swoich agentów w organizacjach palestyńskich.

Akcja miała zdyskredytować Palestyńczyków w oczach opinii publicznej. Była prowokacją, oszustwem, pozwoleniem na dalsze pacyfikowanie Palestyńczyków.

Palestyna miała zniknąć z powierzchni ziemi

Szczegóły przygotowań ujawnił Ari Ben-Menasze powiązany z Mosadem. Był doradcą do spraw wywiadu premiera Izraela Icchaka Szamira. Relacje przedstawił w swojej książce: „Profits of War”.

Według Ben-Menasze atak na Achille Lauro był izraelską operacją czarnej propagandy, mającą pokazać, jaką zbójecką, bezwzględną zgrają są Palestyńczycy.

Mosad miał zapłacić człowiekowi o imieniu, Abu’l Abbas milion dolarów za pośrednictwo agentów udających „sycylijskich donów”. 

Ben-Menasze tak to opisuje:

„Następnie Abbas zebrał drużynę do przeprowadzenia ataku na statek wycieczkowy. Drużynie kazano działać brutalnie, aby pokazać światu, co czeka innych niewinnych obywateli, jeśli palestyńskie żądania nie zostaną spełnione. Grupa upatrzyła sobie poruszającego się na wózku starszego Amerykanina żydowskiego pochodzenia, Leona Klinghoffera. Zabiła go i wyrzuciła jego ciało za burtę. Przekazali swoją wiadomość. Jednak dla Izraela była to najlepsza anty-palestyńska propaganda”.

Proszę zwrócić uwagę, że dla służb nie ważne kim jesteś, możesz być nawet pochodzenia izraelskiego, byleby społeczeństwo połknęło haczyk i z litościwym wrzaskiem skrytykowało zasugerowanych zamachowców.

To jest kolejny przykład na manipulowanie opinią publiczną.

Od 1985 roku była cała masa fałszywych flag. Wszystkie ataki terrorystyczne, w których policja znajduje dokumenty zamachowców są fałszywą flagą. Były operacjami zleconymi przez służby, rząd czy inną organizację.

Zawsze w takich zamachach biorą udział służby, ponieważ tylko one wiedzą jak obejść prawo, policję czy inne jednostki antyterrorystyczne, które mogą nie wiedzieć o spreparowanej akcji białej flagi. Tylko służby mogą zablokować śledztwo, sfałszować dowody, podrzucić fałszywki.

Dlatego nie wolno wierzyć głównym mediom i ich ekspertom. Dziennikarze już dekady temu sprzedali wszelkie wartości, uczciwość czy patriotyzm. Kłamią i oszukują w większości redakcji na całym świecie.

Jeżeli słyszysz, że ktoś ze sprzedawczyków medialnych krzyczy: „to teoria spiskowa”, to zbadaj sprawę.

Im nawet nie chce się dopracować szczegółów. W dobie internetu jesteśmy w stanie w kilka minut przeanalizować zdjęcia, filmiki i sprawdzić czy był to prawdziwy atak terrorystyczny czy kolejna fałszywa flaga.

źródło: „Absolutna Dominacja” – F. William Engdahl

 

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSLink: „KILL TERRORISTS, KILL TERRORISM” (CC BY-NC-ND 2.0) by R E B E L ™®

One Response to “Fałszywa flaga Izraela i służb specjalnych”

  • Iwona on 29 marca 2017

    W serii niekończących się stłuczek rządowych limuzyn należy zadać sobie pytanie, jakich to zobowiązań poczynionych na arenie międzynarodowej nie dotrzymuje nasz rząd i czy uda mu się z tego wymigać?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *