Jak Banksterzy zawłaszczyli Świat

Bankster

„Banki zostały poczęte w niegodziwej nierówności i zrodzone zostały w grzechu. Bankierzy są właścicielami Ziemi. Zabrać im wszystko, a zostawić im tylko prawo i zdolność emisji pieniądza, a jednym pociągnięciem pióra stworzą z niczego tyle pieniędzy i depozytów, że odkupią to, co im właśnie odebraliście – natychmiast.

Ale…

jeżeli pozbawi się ich prawa i zdolności robienia pieniędzy, to wszystkie wielkie fortuny i majątki takie jak mój, znikną natychmiast i powinny zniknąć. Bo wtedy świat będzie dopiero miejscem, na którym będzie można i lepiej i szczęśliwiej żyć.

Ale…

jeżeli waszą wolą będzie pozostać niewolnikami bankierów i do tego sami będziecie opłacać koszty waszego zniewolenia, to proszę… pozwólcie im nadal kreować pieniądze” – Josiah Stamp.

Pomyśl nad tymi absurdami banksterki

Tzw. Pakiet Finansowej Regulacji dla Grecji jest dokładnie tym samym i tak samo przydatny, jak taśma samoprzylepna do ochrony przed zgwałceniem.

Po prostu jeszcze jeden fikuśny akademicki zwrot dla zamaskowania prawdziwego horroru, jaki spotkał Grecję, a który już wkrótce może powtórzy się u nas.

Tak samo, jak inny bzdurny zwrot: QE czyli quantitative easing.

To inna przykrywka na nazwanie ładnie prawdziwego, wstrętnego, obżydliwego (nie poprawiać) oszustwa!

Pamiętajmy, że zawsze  w historii fałszowanie pieniędzy było karane śmiercią.

Tzw. financial austerity, jak nazywają ten nowy zespół regulacji narzucony Grecji, to nic bardziej prymitywnego – bardzo prosta zasada: więcej dla banków i mniej bądź nic dla reszty!

W pierwszej kolejności z pieniędzy pomocowych, Grecja spłaca długi do banków niemieckich i francuskich. To co im zostaje, to nawet przysłowiowych wacików nie można kupić.

Portfolia elit muszą być napakowane i są o wiele ważniejsze niż wszelkie inne potrzeby ludzkie.

Okres Wielkich Żniw Lichwy

Ta masowa wyprzedaż majątków narodowych, kosztuje straszliwie, szczególnie te państwa, które same poprzez własne rządy poddały się temu gwałtowi… finansowych gwałcicieli!

Państwowe nieruchomości, ziemia, fabryki, całe sektory wyprzedają ich rządy, aby pokryć długi, jakie skreowano z cienkiego powietrza.

Życie normalnych ludzi niszczy się tylko po to, aby płacić sztucznie wykreowane długi.

To, co dzieje się dziś, to jest oczywiście Okres Wielkich Żniw Lichwy i ich politycznych pomagierów, dzięki którym złodziejstwo stało się możliwe, którzy wybrani i obdarzeni mandatem publicznego zaufania, sprzedają swoich współobywateli, jak stada baranów!

Wielu ludzi jest przekonanych, że bankierzy zarabiają pieniądze, poprzez pożyczanie swoich pieniędzy – ale tak nie jest.

Ich prawdziwym celem jest posiąść wszystko, a dzieje się to w momencie, kiedy konfiskują realne dobra i majątki za pieniądze, których tak naprawdę nigdy nie mieli.

Mało tego, których naprawdę nigdy nie było!

Nigdzie!

Gdyż w naszym obecnym systemie monetarnym, naszymi pieniądzami jest tylko i wyłącznie – Dług!

Kiedy tworzą dług – tworzą pieniądze!

Kiedy dług jest spłacony, niszczą wykreowane sztucznie pieniądze w systemie komputerowym i zastępują je realnymi, które wpłacił za ratę dłużnik.

To bowiem na czym, tak naprawdę zależy bankierom to… KONTROLA~!

Kontrola rządów, przedsiębiorstw, państw, miast i przede wszystkim CIEBIE!

Oni chcą mieć was wszystkich zaprzęgniętych do swego kierata, żebyście harowali i produkowali prawdziwe dobra, realne dobra, namacalne, fizyczne… takie, żeby stałym strumieniem płynęły i zasilały ich portfolia~!

Sztuczką i pułapką w tej grze jest to, że większość ludzi nie ma z tej drogi wyjścia…

 

Roman Kafel 

www.polishclub.org

 

 

Formularz z NeTeSFoto: elements – Envanto

2 Responses to “Jak Banksterzy zawłaszczyli Świat”

  • Krzysztof on 8 grudnia 2017

    Na to co robią politycy większego wpływu nie mamy, ale sami powinniśmy unikać kredytów. Chociaż tyle i aż tyle.

  • Piotr5678u on 16 grudnia 2017

    Nawet jak nie zaciągniesz kredytu to państwo zaciągnie.
    Następnie państwo musi zgarnąć podatek, by spłacić długi.
    Rozwiązaniem jest nie płacić podatku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *