Bankier Morawiecki drugi raz zdradza Polskę

Morawiecki

Tak, być może ostro zareagowałem nazywając Mateusza Morawieckiego „bankierem=banksterem”. Wrzuciłem go do jednego wora z Rothschildami, Rockefellerami, Shiffami itd.

Gdzie mu tam do jelity banksterskiej…

Jednak po głębszej analizie przychodzi mi do głowy tylko jedna myśl. Mateusz Morawiecki jest kimś gorszym od jelity banksterskiej. Tamci działają jawnie, praktycznie wszystko wiemy o nich, często sami przekazują swoje plany w wywiadach, książkach, artykułach.

Wystarczy połączyć wiedzę w całość.

Mateusz Morawiecki działa z ukrycia. Omamia prawicę zmianami w gospodarce, miłością do ojczyzny, polonizacją strategicznych branż. Opracował a przynajmniej autoryzuje plan inwestycji jednego biliona w gospodarkę. Jest on nie realny przy dostępnych narzędziach, jednak robi to wszystko wrażenie.

99% prawicy będzie go nosić na rękach, oklaskiwać, krzyczeć „zbawca narodu”.

Kim jest Mateusz Morawiecki?

Nie lubię takich ludzi, jak Mateusz Morawiecki, ponieważ jawnie, z premedytacją zabija nadzieję Polaków na lepsze życie.

Identyfikuję jego działania z Lechem Wałęsą.

Prosty robotnik był nadzieją milionów Polaków. Okazało się, że od lat siedemdziesiątych współpracował z czerwonymi. Od samego początku oszukiwał, kradł nadzieję narodu.

Z frontu prezentował uśmiech i piękne słowa, z tyłu wbijał nóż w solidarnościową rzeszę narodu. Nie po to by zabić, ale ubezwłasnowolnić, ponieważ Polską miał rządzić układ rosyjsko – peerelowski.

Dzisiaj może zameldować Kiszczakom i Jaruzelskim: „zadanie wykonałem”.

Tę samą rolę pełni Mateusz Morawiecki.

Wrzucono go na stołek propagandystów. Wybór był oczywisty. Jego ojciec, Kornel Morawiecki ma przeszłość opozycjonisty solidarnościowego. Dziwny człowiek, ale niektóre kierunki ma prawidłowe.

Dwa dowody na zdradę Polski przez Morawieckiego

Pierwsza rzecz, to głośna deklaracja Mateusza Morawieckiego o całkowitym poparciu traktatu TTIP.

Jeżeli jakikolwiek polityk, osoba pracująca w strukturach władzy popiera TTIP, to należy rozpatrywać to w skali zdrady Polski. Natychmiast należy usunąć takiego delikwenta ze stołka państwowego i sądownie zabronić pełnienia funkcji państwowych.

Przypominam, że po wdrożeniu traktatu TTIP, będziemy mogli znieść parlament i władzę ustawodawczą. Kontrola prawna narodu polskiego przejdzie w ręce korporacji międzynarodowych. Nie będziemy mogli wprowadzić żadnej ustawy, która spowoduje zmniejszenie zysków korporacji.

Scenariusz może być bardzo prosty. Przez 2-5 lat będą stosować zaniżone ceny na swoje produkty. W tym czasie polscy producenci zbankrutują, ponieważ odpowiedniki zagraniczne będą tańsze. Po wyczyszczeniu rynku z konkurencji na półkach sklepowych będzie dostępna tylko żywność GMO i rakotwórcze produkty Monsanto.

Czy to nie jest zdrada Polski?

Drugim dowodem na działanie banksterskie, a raczej uniżonego sługi finansjery jest walka z gotówką.

„Wicepremier i minister rozwoju Mateusz Morawiecki zapowiedział w TVP Info, że rząd postara się wprowadzić takie zmiany, aby ograniczyć obrót gotówki.

Będziemy pokazywali razem z minister Streżyńską zmiany w zakresie projektów tzw. cashless i paperless czyli bez papieru i jak najmniej gotówki, jak najwięcej elektronicznego obrotu – zapowiedział minister rozwoju.

Ministerstwo Finansów już wprowadziło ograniczenia w obrocie gotówką poprzez obniżenie limitu transakcji gotówkowych między firmami z obecnych 15 tysięcy euro do 15 tysięcy złotych” – źródło.

Należy o tym głośno trąbić: likwidacja gotówki, to najważniejszy krok w planach międzynarodowej finansjery. Po jej likwidacji mogą śmiało ogłosić proces wdrażania systemu finansowo-gospodarczego – NWO: nowy porządek świata, czyli jeden globalny rząd kieruje wszystkimi narodami, a raczej masą ludzką, ponieważ dążą do likwidacji narodów, do mieszania ras, do skłócenia społeczeństwa światowego.

I tego chce Mateusz Morawiecki.

Nie mam tutaj miejsca na przedstawienie pełnego planu międzynarodowej finansjery. Odsyłam do wideo w Akademii Geopolityki. Przedstawię jedno z wielu możliwości bankierów.

Banki postanowią wprowadzić opłatę za trzymanie pieniędzy w banku. Powiedzmy co miesiąc będą pobierać z twojego konta 10%. Możesz to nazwać jak chcesz: podatek, opłata, haracz. Dzisiaj, kiedy masz gotówkę, możesz ominąć system bankowy. Jeżeli jest taka możliwość, pobierasz wynagrodzenie w formie gotówki, przetrzymujesz w banku tylko minimalną kwotę.

Kiedy nie będzie gotówki tylko pieniądz elektroniczny, nie masz żadnych możliwości manewru. Nie możesz ochronić ani złotówki przed haraczem bankowym.

Innymi słowy, system bankowy zarządzany przez międzynarodowego bankiera, robi z twoimi finansami, co tylko chce.

Musisz sobie uzmysłowić ważną rzecz: nie ma czegoś takiego, jak polski system bankowy. Nie ma czegoś takiego jak ochrona państwa przed bankierami. Istnieje na świecie tylko jeden system globalny, obsługujący finanse i przepływy finansowe. Każde państwo i Kowalski jest do niego podpięty.

Kiedy nie będzie gotówki, nic nie będzie stało na przeszkodzie, aby zablokować twoje elektroniczne konto bankowe.

Z jakiego powodu?

Bo na przykład szerzysz propagandę kłamstw czy mowę nienawiści na Facebooku. Napisałeś, że islamista zgwałcił dziesięcioletnią dziewczynkę…

Takich zmian w Polsce chce Mateusz Morawiecki, Beata Szydło, Jarosław Kaczyński, PiS…?

 

 Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

P.S. Zapraszam na wideo: „5 Elementów Planu Brzezińskiego budowy nowego ładu światowego NWO” – LINK

Formularz z NeTeSFoto: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Mateusz_Morawiecki.jpg

18 Responses to “Bankier Morawiecki drugi raz zdradza Polskę”

 • Stanisław on 14 czerwca 2016

  Problem Polski to problem zjednoczenia osób świadomych. Obecnie jest wiele osób świadomych, mających szersze spojrzenie na świat, otoczenie Polski i samą Polskę. Mają świadomość istnienia międzynarodowej banksterki, roli USA, roli Rosji, Chin, itd. Czasami próbują działać, lecz są to działania marginalne, rozproszone, tłumione i wyśmiewane.
  Mamy przecież szerokie grono osób świadomych, czytających Michalkiewicza, słuchających G. Brauna, Korwina-Mikke, Ruch Narodowy, ONR, wiele innych grup ludzi, niekoniecznie związanych z duchem bezpośrednio patriotycznym (są też ludzie związani z różnymi akcjami na rzecz zatrzymania patologi, czy to w przepisach prawnych, prawie drogowym, prawie leśnym, prawie rolniczym, itd.). To są grupy małe i samodzielnie nie dają rady.

  Brakuje Polsce położenia kresu wszelkiej pychy i wyższości w relacjach duży z małym, bowiem dzięki temu nie możemy sie zjednoczyć i wypierać patologie z życia publicznego. Ostatnie wybory pokazują, że wszyscy szli osobno, RN, Korwin, G.Braun, inni mniejsi.
  Czy jest to działanie przypadkowe czy celowe? Czy jest to wynik nieświadomego działania czy inżynierii społecznej? Czy jest to wynik słabości indywidualnej czy wyrachowanie i chciwość?
  Wszystko wygląda na to, że środowiska, które sa największym zagrożeniem dla układu władzy i finansjery zostały już odpowiednio podzielone, podburzone do indywidualizmu, do gry na ambicjach, do rozdrobnienia poparcia.
  Czy to przypadek czy celowy teatrzyk? Trudno powiedzieć jakie mamy tu intencje i na ile jest to reżyserowane. Trudno oprzeć się przeczuciu, że tajne służby posiadają jedynie wpływ i kontrolę nad partiami sejmowymi. Uważam, że poza sejmem działają grupy i indywidualności, które mają być ostoją i zabezpieczeniem interesów służb, grupy, które obecnie mądrze mówią, są antagonistą rządu i grup sejmowych, ale jednocześnie mają możliwości działania na ich interes. To skomplikowane do wyjaśnienia, ale zapewne czytelnicy czują o co chodzi. Wybory mają być za każdym razem wygrane, niezależnie kto będzie u sterów.

  Mieliśmy nadzieję w PiSie, że posprzątają i przegonią chołotę, ale jak widać – gra polityczna sprawia, że obie strony się szachują, że mają swoje ośrodki wpływu, propagandy i nacisku, a do tego oddają się w „promocji za 0 zł” dla amerykanów i… mamy teraz poligon militarny na naszym terenie.
  Co ma pan Morawiecki do tego wszystkiego? Niby jest z PiS, ale ten PiS przesiąknięty jest różnymi agentami, podatny jest na szantarz, podatny jest na manipulacje. A do tego jednostronność w działaniu = tylko zachód, tylko usa i ue. Czy to takie trudne do pojęcia, że mamy duży kraj, że mamy różnych sąsiadów, że mamy mądrych ludzi, że podejmując role ministra działa się na rzecz kraju a nie obcych instytucji?…
  Brakuje zjednoczenia, porzucenia pychy…
  Na razie traktowany jestem jak alien wśród wielu grup rozmówców. W jednej kwestii się zgadzam – nawet jeśli jakaś grupa patriotów wygra do sejmu pewną liczbę „stanowisk”, będzie liderem, to jak uzdrowić kraj z tak małą ławką rezerwową? Czy to ugrupowanie ma wystarczającą ilość zarządców i osób myślących, świadomych do decydowania i rządenia krajem? Czy mamy się czym pochwalić przed pozostałymi, mniej świadomymi grupami?
  Choćby z tego jednego powodu warto się zmobilizować i połączyć działania, aby ławka rezerwowych mogła przejmować role decyzyjne w miejscach, które wymagają zdecydowanej zmiany na lepsze. A że potrzeba wielu zmian, więc i potrzeba wielu ludzi. Nie wszystkich, ale część należy odsunąc od decydowania i wpływania na życie publiczne.
  Pozdrawiam z daleka

 • Aleksandra on 14 czerwca 2016

  Człowieku, jakaś frustracja cię zjada ! Morawiecki mówił ostatnio w TV, że czekamy na ustalenia UE co do TTIP (bo to oni rozmawiają z USA) i że nie damy zrobić sobie krzywdy – nie zgodzimy się na złe rozwiązania prawne.
  Co do ograniczenia obrotem gotówki, to mówił w tym samym programie, że to służy ograniczeniu szarej strefy w PL, która wynosi aż 24% ! Płacąc przez Internet firmy nie unikną już płacenia podatków.

 • Robert on 14 czerwca 2016

  @Aleksander

  Właśnie dlatego nie lubię Morawieckiego, bo takimi słowami okłamuje naród, coś jak kiedyś Wałęsa.
  Poczytaj trochę na temat TTIP.
  Polska w tej kwestii nie ma nic do gadania. NIC.
  Morawiecki nie ma kompetencji zgadzać się lub nie zgadzać na „złe rozwiązania”.
  Albo bierzemy wszystko, albo nic.
  Nikt Polski ani Morawieckiego nie pyta i nie będzie pytał o zdanie.
  Decyduje za nas Unia Europejska.

  Nie tak dawno pisałem o tym w BrzozaInfo: Morawiecki wyraźnie powiedział, że przyjmiemy TTIP.

  Co do gotówki, to również dałeś się złapać na piękne słowa banksterskie.
  Za taką propagandę kłamstw powinien trafić pod sąd.
  Pamiętasz aferę „Panama Papers”?
  To jest problem niepłacenia podatków.
  Firmy z całego świata uciekają w takie miejsca i przez to nie płacą podatków.
  Niskie wpływy z VAT to kolejna ściema nie tylko Morawieckiego, takich argumentów używa cały świat.
  Zawsze znajdzie się mafia, nieuczciwy przedsiębiorca.
  Problem jednak tkwi w systemie finansowym, który coraz mocniej dusi biznesy.
  Doszło do tego, że EBC – bank Unii Europejskiej będzie skupywał obligacji korporacyjne, aby one nie zbankrutowały.
  Tu jest problem, a nie w gotówce.
  Ten system międzynarodowej finansjery dusi firmy.

 • Stanisław on 14 czerwca 2016

  Zacznijmy od tego, że mamy dziś spore obciążenia fiskalne, rózne daniny na państwo i instytucje państwowe.
  Nikt nie mówi, że wszystko ma być darmowe, ale… dlaczego mamy dawać wszyscy po równo, skoro nie wszyscy równo korzystają z dobrodziejstw państwowych?

  Obrót gotówką to szara strefa, to sposób na obejście niesprawiedliwego prawa i niesprawiedliwych podatków.
  Likwidacja gotówki, to likwidacja miejsc pracy, to droga do większej biedy, bo jak ludzie będą sobie radzili? Od korporacji będzie zależało czy dana grupa ludzi będzie pracować i dostawac marne grosze (lub dobre wypłaty) lub czy będą w nędzy na losie państwa. I co z tego, że państwo zlikwiduje szarą strefę, jeśli będzie musiało jeszcze więcej wydac na rozwiązanie kwestii socjalnych, minimum egzystencji?…

  Nie tędy droga – nie w likwidacji gotówki, lecz w racjonalnym wydawaniu obecnych pieniędzy i zachęceniu ludzi do płacenia podatków. Bo podatki powinny być na tyle niskie, aby każdy mógł sobie na nie pozwolić, a jednocześnie tak wysokie, aby nie powodowały ucieczki w szarą strefę.

 • Iwona on 14 czerwca 2016

  Problemem Polski jest to, że dzisiaj decyzyjna osoba w państwie jaką jest Jarosław Kaczyński nie korzysta z internetu, skąd mógłby czerpać wiedzę i konfrontować ją z opiniami i sugestiami swoich doradców o tematyce zarówno ekonomicznej jak i geopolitycznej. A tak podstawili mu pana Macierewicza i mamy: „Antoni jest boski”, bo coś robi w sprawie Smoleńska i „Polsko powstań do wojny”. Kolejny zapowiedział, że będzie się szczepił przed kamerami, bo jakże by mógł paść dwumetrowy facet po zaszczepieniu się? Następny taki, jeżeli będzie jadł GMO przed kamerami, to też nic mu się nie stanie. Polacy, przecież wszyscy znamy jego ojca!

 • Mariusz on 14 czerwca 2016

  „Mateusz Morawiecki działa z ukrycia. Omamia prawicę” – PIS to nie jest żadna prawica, nazywanie tej partii prawicą jest niedorzeczne.

 • Robert on 14 czerwca 2016

  A jak się ją nazywa?

 • realista on 15 czerwca 2016

  Jak pisiory podpiszą to wtedy będę miały prawdziwe 250 tys ludzi na ulicach.
  Obstawiam ze to zrobią bo klęczą przed yankesami i izraelem

 • dfsdfsdf on 16 czerwca 2016

  Co to PIS?
  https://www.youtube.com/watch?v=XzQwn1-nfrI

  Trochę o przyszłym zniewoleniu:
  https://www.youtube.com/watch?v=kZjoqhhzlKY

  Władza NWO musi wywołać jakiś spory szok, żeby ludzie przeszli na elektroniczny pieniądz i globalny podatek.
  Będzie coś jak obecne opłaty za transakcje kartami płatniczymi, bitcoinami itp.

 • Katarzyna on 16 czerwca 2016

  A czy gdyby Polska wyszła z Unii to TTIP też by ją obowiązywała?

 • Robert on 16 czerwca 2016

  Nie, ponieważ TTIP to umowa pomiędzy Unią a USA.
  Polski rząd nie uczestniczy w pertraktacjach TTIP.

  Wyjście z Unii rozwiązuje sprawę.

 • Paweł on 16 czerwca 2016

  A czy nie czas juz przestac dzielic sie na lewicę i prawicę? Jaka to różnica czy u władzy jest PIS czy PO? Główny plan wprowadzany jest od lat. Owszem, PIS moze wprowadzic troche powierzchownych zmian, zabrać esbekom emerytury… ale wciąż odgrywamy rolę pachoła. wciąż wystawiamy dupe to w jedną to w druga stronę, szukamy kto nas przytuli, kto poprowadzi za rękę.

  Czas juz zrozumieć, że tak długo jak dajemy się dzielic na lewo|prawo, homo|hetero itd. nasi Panowie bedą robic to co robią a my bedziemy walczyć między sobą, grzęznąc w bagnie coraz głębiej.

 • Thotal on 17 czerwca 2016

  Dzisiaj tzw. „patriotyczna prawica” szykuje POLSKĄ krew na wojnę chazarskich amerykanów przeciwko Rosji, a „lewica” zagląda w majty, zamiast walczyć z biedą i wykluczeniem!
  Dawne schematy polityczne już nie działają, czas na zmiany…

 • st on 12 kwietnia 2017

  Kochani, Polacy już przyzwyczaili sie do hejtu i widzą co jest dla nich dobre a co złe, jeżeli ktoś próbuje wciskać kit madrym ludziom to albo jest niedouczony albo widzi zysk. Mateusz Morawiecki to jest szanowany człowiek, tak jak prezydent Duda i nie stać go na oszustwa a oszustami są Ci co tak mówią. Polacy postawili na jedną kartę i tego żaden hejt nie zmieni.

 • Robert on 12 kwietnia 2017

  st,

  proszę raczej konstruktywnie podchodzić do działań danego polityka, zamiast wygłaszać populistyczne mowy.
  Co według pana prezydent Duda zrobił mądrego w geopolityce?

 • Słowianin Sławo-mir on 15 lipca 2017

  Popieram sposób rozumowania Sz.P. Roberta…tylko powierzchownie wydaje się, że ktoś działa w interesie Polski i Polaków. Polska nadal jest w niewoli, ale aby to dostrzec trzeba sporo wnikliwości i wiedzy gospodarczej i politycznej. O oszuście Morawieckim wypowiadał się osobiście Pan Z. Kękuś, jak jeszcze z Panem Morawieckim pracował w Banku. Pan Morawiecki oszukał własnego pracownika na sporą kwotę. Więc jak taka nie moralna i oszukańcza osoba z tak brudnymi rękoma może piastować takie ważne stanowisko? Może poprzez przyzwolenie osób, którzy rządzą za kulisami naszej telewizyjnej polityki. Wprowadzenie TTIP to całkowita katastrofa dla naszej gospodarki i Państwa. Co do tego to nie ma cienia wątpliwości, że to będzie całkowity koniec prywatnej inicjatywy. Korporacje przejmą powoli cały rynek. Tak samo brak gotówki to koniec nie tylko szarej strefy, która też jest bardzo potrzebna … i to z wielu powodów. Przedsiębiorca w Polsce płaci od 50 do 78% podatków…i to jest zamordyzm mafii Państwowej, więc ludzie musieli uciec w szarą strefę …tak jak ja. Na Węgrzech obniżyli podatki i ten kraj wyszedł na prostą…spłacili cały dług do MFW. Ta samo było w Rumunii…obniżyli podatki i kraj ruszył bardzo do przodu. Podobnie jest w Rosji..Pan Putin zrównał podatek do 15% i te państwo zaczęło się szybciej rozwijać. A dlaczego nikt nie wprowadzi tu takich zmian? Myślicie że politycy o tym nie wiedzą? Oczywiście że wiedzą, ale tego nie zrobią!!! Bo służą obcym mocarstwom!!! Co do tego nie ma cienia wątpliwości. Jakby obudzić inicjatywę Polskiej Społeczności przez obniżenie haraczu dla Mafii Państwowej to to by zaowocowało milionami różnych drobnych inicjatyw w społeczeństwie. To pobudzi gospodarkę i uwolni wolny rynek, który już jest opanowany przez markety i korporacje. Polacy powili przestają być gospodarzami we własnym kraju, są zmuszani albo do wyjazdu albo do pracy na rzecz korporacji. Państwo bogate to takie w którym bogaci są obywatele, a nie budżet. Zobaczcie na najbogatsze państwo świata Szwajcarię…tam rządzi demokracja bezpośrednia, tam ludzie są najbogatsi na świecie przeliczając gotówką na jednego mieszkańca…i patrząc ile mają oszczędności na kontach bankowych. Ale ludzie mogą w każdej chwili odwołać polityka, jak nie będzie wspierał lokalnej polityki i gospodarki, tam też mogą w referendum obalić każdą ustawę …a u nas nie!!! Obywatele są pozbawieni jakiegokolwiek wpływu na politykę i finanse. W Polsce nie ma żadnej demokracji (osobiście nienawidzę tego słowa t takich demokratycznych rządów) tylko zamordyzm. Sprzedawanie Polskich dzieci z domów dziecka na organy i dla pedofilów, najbardziej drogi gaz ziemny w Unii Europejskiej, wprowadzanie tylnymi drzwiami GMO, wyparcie lokalnych zakładów farmaceutycznych na rzecz tabletek i medykamentów korporacyjnych, zamrożenie wolnej kwoty od podatku, która i tak jest żenująco niska, fiskalizm i nadmierne opodatkowanie Polaków, zabieranie dzieci rodzinom nie zamożnym, mafie sadownicze i prokuratorskie, policja współpracująca z politykami i mafiami gospodarczymi, tuszowanie afer gospodarczych, zabijanie niewygodnych polityków i ludzi mogących przeszkodzić w okradaniu państwa, afera na aferze, ja od lat pisze i trąbię że z Polskiego Budżetu co rocznie wyciekają miliardy złotych!!! Majątek narodowy ciągle jest rozkradany, a dług dla banksterów ciągle rośnie. Ustawa 1066 ciągle jest aktualna o bratniej pomocy, np. jak ludzie ruszą masą na rządzących, policjant z Niemiec z majestacie prawa będzie mógł do Was strzelać z broni ostrej, ustawa w konstytucji Kwaśniewskiego, o tym że Rząd nie może brać w razie potrzeby z własnego Centralnego Banku gotówki, ale musi ją pożyczać na procent z obcych banków…i setka innych ustaw, które całkowicie nie są zgodne z Polską Racją Stanu. Nie …Panowie i Panie…w Polsce nie Rządzi Polska Racja Stanu i nie rządzą Polacy…tylko korporacje i obce agendy…powiązane z obcymi mocarstwami. Polski bardzo się obawiają bo Polacy to bardzo przedsiębiorczy naród…np. Niemcy robią wszystko aby stłumić polski transport drogowy, chodzi o Tiry. Blokują wiele ustaw ..np. żeglugę śródlądową, niemieckie wiatraki w Polsce co roku przynoszą olbrzymie straty,…mógłbym tak w nieskończoność…zobaczcie jakie dziwne nazwiska pojawiają się w tzw. Lewicy…oni nawet już tego nie ukrywają…nie są to Polskie nazwiska!

 • Arcoiris250 on 14 listopada 2017

  Morawiecki to zdrajca na uslugach obcych. Tak samo Duda,Macierewicz,Kaczynski. Nalezaloby pogonic caly sejm i wszystkich bez wyjatku sedziow. Rowniez ministrow. Premier Szydlo rowniez jest zdrajczynia.

 • Neptun on 27 stycznia 2018

  Moi drodzy pragnę stwierdzić, że po 2 latach rządzenia przez Komitet Centralny Prawa i Sprawiedliwości mali przedsiębiorcy są na kolanach. Niech Bóg ma Polskę w swojej opiece.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *