Czy państwo żydowskie planuje powrót Judeopolonii?

żyd

Grzegorz Braun, bardzo mocno koncentruje się na kwestii żydowskiej. Uważa, że państwo żydowskie planuje zbudować swoje posiadłości w Europie środkowej, pomiędzy Odessą, a Szczecinem.

Czy to jest prawdziwa teza?

Czy na terenie Polski może istnieć państwo żydowskie?

Nietrudno nie zgodzić się z opinią mówiącą o hipotetycznej możliwości sprzedania Polski przez naszych sąsiadów i mocarstwo amerykańskie. Robili to wielokrotnie w historii świata. Zarówno Moskal, jak i Prusak z radością spostrzegaliby Polskę z roli zarządcy. Gdyby taka propozycja padła ze strony państwa żydowskiego, niewątpliwie mocno przyklasnęliby w podstępne łapki.

Z tego faktu muszą zdawać sobie sprawę politycy w dobie walki z obłędną polityką niemiecką. Póki na stołku premierzycy zasiadywała Ewa Kopacz, to poddaństwo niemieckie było widoczne w ciemnych okularach. Teraz akcenty powoli zmieniają się na korzyść budowania niezależnej Polski.

Jak bardzo niezależnej, to czas pokaże.

Ukraina została podzielona na wpływy rosyjskie i zachodnie. Tam gdzie istnieją rządy zachodnie, państwo żydowskie ma pełną kartę dań. Do wyboru do koloru. Jednak Judeopolonie przegrała przed pierwszą wojną światową. Pomimo dużych wpływów żydowskich na politykę polską, w mojej opinii ten etap jest zamknięty.

Nie dlatego, że mamy tak wspaniałych polityków. Zarówno prezydent Duda ze swoją żoną żydówką, jak i prożydowska partia PiS, mogą prawdopodobnie z przytupem oddać Polskę w ręce żydowskich wpływów. Nie jest to znęcanie się nad prawicowymi politykami i prawicowym elektoratem. Osobiście mam duże nadzieje na wiele dobrych zmian w wykonaniu partii rządzącej. Wiele działań krytykuję w BrzozaInfo, ale wiele pochwalam. Jedynie jest to normalna analiza geopolityczna i nie zakłamywanie faktów.

Kto zatem wygrał walkę o Judeopolonię?

Naród polski. Wypowiedzi i artykuły o zdradach żydowskich czytane są w rekordowych cyfrach. To oznacza, jak mocno orientują się Polacy w kłamstwach żydowskich. Pokazali swoją siłę odrzucając od władzy Komorowskiego, PO i lewicę. Do dzisiaj ich potomni w roli gazety wyborczej czy sfrustrowanego Tomasza Lisa, nie mogą dojść do siebie po nokautującym ciosie.

Jeżeli, któraś partia zafunduje nam rządy państwa żydowskiego w Polsce, to naród ich zlinczuje i wyrzuci poza otchłań polityczną.

Gdzie państwo żydowskie buduje swoje posiadłości?

Gołym okiem widać rękę żydowską w wojnie syryjskiej. Koalicja USA-Arabia Saudyjska-Turcja i bardzo aktywne państwo żydowskie, od 2014 roku nie może zniszczyć niewielką armię ISIS. Dopiero pojawienie się Rosji na tarczy geopolitycznej pokazało zabawę w ciuciubabkę zachodu z terrorystami.

Granice państwa żydowskiego zostały rozrysowane jakiś czas temu.

Mają duży apetyt na ziemię:

  • Syrii,
  • Iraku,
  • Arabii Saudyjskiej,
  • Egiptu.

państwo żydowskie

To jest ich kierunek przyszłych i obecnych podbojów. Na tych terenach należy spodziewać się eskalacji konfliktów.

Czy w takim rozdaniu geopolitycznym Polska jest bezpieczna?

Polska nigdy nie była i nie będzie bezpieczna przy takich sprzedajnych sąsiadach.

Zapraszam na bardzo ciekawy wywód Grzegorza Brauna.

[jwplayer player=”1″ mediaid=”1879″]

. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. W połowie grudnia rozpoczynamy czterodniową promocję na jedyne w Polsce szkolenie geopolityczno-inwestycyjne. Uruchamiamy na wideo „Inwestor-Trader II”. Zapraszam.

.

Chcesz otrzymać bezpłatne raporty i

 Geopolityczną Analizę Tygodnia?

.

Wpisz poniżej imię i email, a automatycznie dostaniesz bezpłatny dostęp do

12 ebooków i raportów. Poza tym w każdą sobotę dostaniesz na email, nigdzie

niepublikowaną analizę polityczną/geopolityczną/ekonomiczną – „BrzozaInfo”.

(Po wpisaniu emaila i imienia (wymagane do loginu), automatycznie zostanie otwarte konto na SzokWiedzy.pl) Photo credit: surrealuv / Foter.com / CC BY-SA

One Response to “Czy państwo żydowskie planuje powrót Judeopolonii?”

  • Iwona on 30 listopada 2015

    Należy rozgraniczyć dwie zasadnicze kwestie. Jedna, to taka, że satanistyczni Starsi Bracia wertając Biblię strona po stronie, trzymając w jednym ręku karabin a w drugim dolary, realizują proroczy kontekst Biblii- najświeższą ich agendą jest zniszczenie Damaszku. Druga kwestia, to ta, że realizacja Bożego planu na Ziemi nie odbywa się rękami najeźdźców Ziemi Obiecanej. Owszem, można znaleźć w Biblii odnośniki do nich, ale nie są oni Bożą rękojmią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *