Jak miałby wyglądać scenariusz rozbioru Polski?

 Polska godło

Istnieje duże prawdopodobieństwo, iż nastąpi nowy rozbiór Polski, który nie będzie terytorialny, lecz będzie przebiegać według innych kryteriów.

Za najbardziej prawdopodobne było przyznanie Niemcom prawa do przejęcia większości polskiej gospodarki i polskich bogactw naturalnych ( w tym np. PKP. LOTu, kopalń, lasów) i przekazanie polskiego sektora finansowego (w tym w pierwszym rzędzie oczywiście banków) – USA (masonerii amerykańskiej).

Rosja dostałaby tu wszystko to, co jest związane z paliwami i energią, a jej interesów pilnowaliby Niemcy, i to oni dawaliby Rosji gwarancje dla ich wpływów i stanu posiadania.

Dokonanie takiego rozbioru Polski przy zachowaniu pozorów demokracji wymagałoby doprowadzenie do sytuacji, w której rząd Polski stanowiony byłby przez koalicję gwarantującą, że ten rozbiór mógłby sprawnie i bez przeszkód funkcjonować, a prezydent strzegłby podstawowego rozbiorowego status quo” – pisze Stanisław Krajski w książce”Masoneria polska 2017 u progu katastrofy”.

Czy taka koalicja rządów powstała w roku 2015?

Ja myślę że tak.

Bo pomimo tego że PIS objął władzę, wszystko pozostało po staremu i nikomu z głowy włos nie spadł. Żadni winni ruiny polskiej gospodarki w wyniku transformacji po 1989 roku, nie zostali ukarani. Żadnych rozliczeń ani lustracji nie było i nie ma.

Wszystko w myśl zasady: „my nie szkodzimy waszym wy nie szkodzicie naszym”.  

Żadnych konkretnych pozytywnych rozwiązań dla POLSKICH przedsiębiorców, jak nie było tak i nie ma. Polski przedsiębiorca i pracownik dalej haruje jak wół, płacąc ciężki haracz w postaci ZUSu, podczas gdy banki i zagraniczne korporacje kwitną na naszym garbie i za nic mają naszą niedolę!!! 

Frankowicze dalej harują na banksterów!

Obietnice Dudy w kwestii frankowiczów poszły w las!

Ku przestrodze cytat z historii­:

„W wieku XV i XVI, Polska była wielkim mocarstwem zajmującym terytorium od Morza bałtyckiego po Morze Czarne. W końcu wieku XVIII Polska straciła na swej ważności, była niezdolna do niczego, z wyjątkiem dania przyzwolenia sąsiadom, w tym także Rosji, na podział i aneksję kraju.

Na polityczne samobójstwo Polski złożyło się wiele czynników.

Po pierwsze, byli to ci, którzy sprawowali pieczę nad kierunkami rozwoju kraju, jako całość zignorowali istotne interesy państwa na korzyść swoich prywatnych.

Po drugie, niektórzy z nich brali łapówki w zamian za poparcie interesów rywali i wrogów Polski.

Po trzecie, wielu Polaków łyknęło propagandę, którą karmiła ich przede wszystkim Rosja, że Polska byłaby w stanie utrzymywać poprawne stosunki ze swoimi sąsiadami poprzez rozbrojenie i nie stanowienie dla nich zagrożenia” – (cytat z książki pt.”Czy Ameryka przetrwa do roku 2009?” – Gen.Wacław Henrykiewicz-Bakierowski).

„W książce pt.”Masoneria polska 2014”, zarysowując perspektywy na przyszłość:

„Wszystko wskazuje na to, że wielki krach doprowadzi dokładnie do takiej sytuacji jaka miała miejsce w 1918 r., sytuacji, w której Polska będzie miała wielką szansę na prawdziwą, pełną niepodległość.

Potrzeba nam czterech czynników: świadomości tego faktu, wiary w siebie, wizji (jaka ta Polska ma być) i czynu.

POPiS będzie dbał o to, by żaden z tych czynników nie wystąpił, o to, by przeprowadzić Polskę przez czasy krachu w taki sposób, by znowu znalazła się pod zaborami. PO będzie dbało o to by swoich wpływów w Polsce nie utracili Niemcy, Rosja i masoneria rosyjska.

Będzie również zabiegać (bo PO to również w specyficzny sposób wyznawcy Rand), o względy „Atlasów”.

PiS będzie dbał o to, byśmy poprosili, po wielkim krachu, o „opiekę” USA, by kapitał amerykańskiej masonerii powrócił do Polski, objął ją w posiadanie i by ta masoneria była dla nas „Atlasem”, któremu okazujemy posłuszeństwo, cześć i wdzięczność.

Niezależnie od tego czy uznamy, że rząd Szydło jest czy nie jest koalicją POPiS powinniśmy uznać że ten rząd (wraz z prezydentem Dudą) tak właśnie się zachowa – zachowa się jak rząd koalicji PiS – masoneria” – pisze Stanisław Krajski w książce”Masoneria polska 2017 u progu katastrofy”.

Teresa Garland

źródło: akademiapolityczna.wordpress.com

 

Formularz z NeTeSLink: „231 – Polish Flag” (CC BY 2.0) by Trevor Butcher – Artist/Robert.B

5 Responses to “ Jak miałby wyglądać scenariusz rozbioru Polski?”

 • qrde blade on 31 sierpnia 2017

  Po pierwsze: od samego swego początku kolonialny twór który wielu dalej bezrozumnie i bezkrytycznie nazywa Polską ( nieważna Konstytucja ) jest coraz bardziej bardziej POlin niż napadnięta z trzech stron również wtedy zniewolona przez masonerię i masona Piłsudskiego II RP.
  Po drugie bardzo ważne: Stale sterylizowanym przez GMO, niezmiennie depopulowanym przez herbicydy i pestycydy, fluor, aluminium,sztuczne barwniki i konserwanty w pożywieniu, powietrzu, wodzie, szczepionkowo ( https://www.youtube.com/watch?v=Mvh0OV9PsAs&t=1308s ) i farmakologicznie ( chemia i radioterapia ) Polakom przede wszystkim potrzebna jest PRAWDA, WEDA i ROZTROPNOŚĆ nie karmienia swymi POstępowaniami wrogów, synów marnotrawnych, zdrajców, sprzedawczyków. W innym wypadku wytruja nas jak robactwo i nie ważne będzie co stanie się z Polską
  Po trzecie wiedza o powszechności i rozległości masońskiego spisku KOZŁÓW przeciwko zdurniałemu stadu OWIEC jest POrażający i wszystkie ugrupowania polityczne są w niego zamieszane, gdyż podziały są w tym przypadku ustawione wedle świadomości i iluminowanej wiedzy jednostek, a nie prezentowanych politycznych przekonań czy dążeń.
  Po czwarte ogromnie ważne: Cała wpojona nam w młodości wiedza, historia i religia jest okrojona i zainfominowana w celu faktycznego mentalnego i psychicznego zniewolenia stad, aby w milczeniu i bez dyskusji zgadzały się na wszystko. W tym celu media są w rękach globalnych manipulatorów, które w naukowy sposób piorą mózgi durnym OWCOM mieniącym się z dumą żałosnym suwerenem:
  1. https://www.youtube.com/watch?v=akAqEvC3ZCQ
  2. https://www.youtube.com/watch?v=PU4LexIBURY
  3. https://www.youtube.com/watch?v=nX1SpY0kbZ8&t=3s
  Po czwarte i chyba najważniejsze: Na szczytach ukrytej przed ludźmi, globalnej władzy nie ma innych podziałów jak tylko iluminowane elity, rody, xsięża i xsiążęta, czarna szlachta, hierofanci, biskupi ich ramiona władzy politycy, wojsko, służby w tym naturalnie Jezuici, a na drugim końcu jest stale niewolony mentalnie i psychicznie PLEBS – stado zwykle milczących starannie w naukowy sposób strzyżonych OWIEC. Cała reszta jest jedynie celowo aranżowanym mirażem celowo nagłaśnianą w mediach i akademickiej nauce manipulacją – tzw. matrixem. Nic ważnego, co usłyszeliście w szkółkach nie jest całą PRAWDĄ i zwykle nie trzyma się kupy. Historia, religie, wojny, rewolucje i przewroty WSZYSTKIE służyły utrzymaniu w jednych rękach globalnej władzy, to co się teraz i w najbliższej przyszłości będzie działo na waszych oczach, to te same starannie aranżowane działania, powodzie, burze, konflikty, strachy, zniewolenie, aby trzymać nad Wami kontrolę i otrzymać na takie traktowanie Waszą zgodę.
  Po piąte: Wszystkie elementy manipulacji OWCAMI wchodzą w grę i zwykle obejmują całe, możliwe spektrum oddziaływań. A więc z pewnością z jednej strony: religie, kościoły, wola boża, kapłana i pańska, ale także obmyślona i ad-hock wprowadzona w życie wola moralna, polityczna, strategiczna, ect jak i każda naturalnie i lokalnie WYŻSZA, co skwapliwie się zawsze między zdurniałymi stadami wykorzystuje. To nie elity wojują między sobą tylko zmanipulowane i wzajemnie podpuszczone BARANY zabijają się wzajemnie wprowadzając restrykcyjne, nowe prawa elit i obowiązki i kary dla zdurniałych powstałych chaosem OWIEC.
  Po szóste: Zarządzanie stadami może się odbywać wyłącznie dzięki stale tworzonemu z dwóch politycznych lub religijnych stron, rządom cwanych i skorumpowanych bezpaństwowców, demoNkracji – rządom demonicznych w tym celu satanistycznych elit, wywołanemu celowo chaosowi politycznemu i pogodowemu i zaplanowanym kryzysom imigracyjnym, finansowym, gospodarczym, a także głodowi i powszechnemu brakowi bezpiecznej wody zdatnej do picia.
  ozna by tak wymieniać w nieskończoność przy czym problemy naszej polskości stałyby się drobnostą – – bo te, między wieloma innymi wymienione działania mają właśnie do takich przyszłych Waszych życiowych decyzji doprowadzić i dlatego tak wazne jest jak każdy z nas i WSZYSCY RAZEM to rozegramy nie karmiąc swymi durnymi działaniami KOZŁÓW, ich licznych pilnujących stad OWCZARKÓW, WILKÓW również tych starannie pochowanych między nami i politykami w tzw. owczej skórze, co do zaś rozbioru Polski, to prawdziwe jest sformułowanie, że Polska istnieje tylko formalnie i powrót do jako takiej prawdziwej polskości istnieje tylko przez powrót faktyczny do II RP i nigdy nie odwołanej, obowiązującej konstytucji podpisaną ówcześnie przez prezydenta Mościckiego, reparacjami, powrotem polskiego złota, nowymi wyborami, pogardą dla synów marnotrawnych, sprzedawczyków i jawnych wrogów Polski.

 • Krzysztof on 1 września 2017

  Żeby coś mogło się zmienić, trzeba mieć naprawdę niezależne sądy, a tymczasem prawo jest jak instrument muzyczny, bogaci przestępcy za pomocą swoich adwokatów graja taką melodię jaka im pasuje. Widać jak ciężko jest przebić się przez ich prawnicze sztuczki na przykładzie komisji prowadzonej przez Patryka Jaki, gdzie przewodniczący wyrzucił z sali adwokatów Gronkiewicz, bo przeczołgują świadków tych samych, których miasto Warszawa chce wyrzucić z mieszkań.

 • qrde blade on 2 września 2017

  –> Krzysztof
  O tym, że kilkadziesiąt tysięcy Warszawiaków będzie miało poważne kłopoty w związku z planami reprywatyzacji, co do wysuwanych znacznie wcześniej roszczeń wobec istniejących, licznie zasiedlonych nieruchomości było wiadomo już kilka wcześniej. Zwyczajnie istniejące siły polityczne nie były wtedy jeszcze zainteresowane zapobieżeniu wielu bardzo źle zapowiadającym się życiowym tragediom Polaków. Teraz zaś można zwyczajnie zbić na nich polityczny kapitał. Podobnie jest ze szczepieniami, chemioterapeutycznym holokaustem na Polakach na który mimo absolutnej politycznej świadomości przymykają zgodnie OKO wszystkie, liczące się polityczne ugrupowania ( patrz zgodność i wakacyjne terminy głosowania za choćby przymusowymi szczepieniami ). Tak więc można absolutnie postawić tezę, że DOSŁOWNIE WSZYSTKO JEST OD DAWNA MISTERNIE ZAPLANOWANYM SPISKIEM DWUBIEGUNOWO RZĄDZĄCEJ WŁADZY na hegemonie i strzyżenie niezmiennie durnych ( bez własnej, mentalnej reprezentacji ) STAD OWIEC.

 • qrde blade on 2 września 2017

  Władza ta ( dziwacznie posiadaną wiedzą i mentalną skutecznością bliska jest „boskiej”- tej co pomieszała gojom rozum i języki ) i która od wieków realizuje misterny plan globalnej hegemonii nad gojowskim motłochem, który gdyby nie został ujawniony przez nieprzypadkowy piorun zapewne bylby dotąd nieodkryty. Plan ten, a także jego skutki są znane ( łącznie z przyszłością Polin ) i całej ludzkości. Oto on w całej swej misternej okazałości i wyjaśnienie całego panującego wokół międzynarodowego chaosu, UE -straszydła, komunizmu, syjonizmu i NWO –> https://wolna-polska.pl/wiadomosci/protokoly-douglass-reed-2017-08

 • qrde blade on 6 września 2017

  Z całą pewnością nadal istnieją jeszcze nie przekonane wobec powyżej stawianych tez naturalnie patriotycznie i religijnie nastawione, rodzime OWCE absolutnie nie dające wiary teoriom spiskowym sformułowanym przez jakiegoś pierwszego lepszego oszołoma.
  Tak?
  A pamiętacie z historii IIRP jak oficjele, rząd, znaczna część sztabu i generalicji wiała zaraz po pierwszych wystrzałach wrześniowej wojny, tak że już w pierwszym tygodniu września większośc z nich przekroczyła rumuńską granicę, gdy naród umierał za wolna Polskę ?
  To teraz obejrzyjcie sobie aktualnie sformułowane plany ewakuacji rządu kolejnej formalnie ustanowionej IIIRP, abyście wiedzieli, co za zdrajca, kolaborant, syn marnotrawny i bezpaństwowiec niemiłosiernie strzygł was i kolejny raz chce się Waszym bezkrytycznym patriotyzmem POsłużyć –> https://www.youtube.com/watch?v=lwvs-1s7oZc
  Nic tylko usiąść i beczeć…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *