Bezpłatny Raport – W jaki sposób skolonizowali Polskę?

prison

Często zastanawiam się, jak to możliwe, aby tylu polityków, którzy przewinęli się przez Sejm i Senat od 1990 roku mogło zgadzać się na kłamstwa: polityczne, ekonomiczne, historyczne.

Od razu przypominają mi się badania niemieckie. Badali zachowania byłych hitlerowców, tylko nie morderców, ale żołnierzy pilnujących obozy koncentracyjne czy stacjonujących w podbitych państwach. Większość z nich miała rodziny, dzieci, byli wspaniałymi ojcami, mężami.

Skąd zatem u nich zbrodnicze skłonności?

Problem nie dotyczy grupy osób, ale setek tysięcy żołnierzy służących Hitlerowi.

Wnioski z badań były następujące: mordowali, zabijali, ponieważ taki mieli rozkaz.

Wiem, że porównanie niemieckich hitlerowców do polityków jest dużym przegięciem, ale zachowania psychologiczne są podobne. Hitlerowcy, jak i politycy tępo, bezmyślnie wykonywali polecenia przełożonych. Tak samo, jak Niemcom podobała się siła władzy, tak samo politykom uderzyła do głowy władza, przywileje, pieniądze.

Obie grupy godność, honor przestawili na wysoką półkę.

Dlatego po 25 latach (od 1990 roku) trwania innego rodzaju komunizmu, dalej żyjemy w zakłamanych czasach. Teraz mamy tzw. soft communism, czyli miękki komunizm. W porównaniu do tamtych czasów dysponujemy wszelkimi potrzebnymi i niepotrzebnymi produktami, a z drugiej strony coraz więcej ludzi wpada w niewolę finansową.

Kiedy zaczyna się niewola?

Kiedy połowę dochodów oddajesz na kredyty i podatki.

Wtedy do bankructwa jest tylko rzut beretem.

A wcale tak nie musiało być…

Po 1990 roku, gdyby pierwsza Solidarność wygrała i tak wpadlibyśmy w sidła przestępczych organizacji: MFW i Banku światowego. W tamtym okresie przywódcy Solidarności nie dostrzegali ukrytego, ekonomicznego okupanta, jakim były Stany Zjednoczone. Patrioci szybko dostrzegliby zakładane kajdany na ręce gospodarki, firm i Kowalskiego. Walczyliby z nimi i na pewno nie poddaliby się łatwo.

Wystarczyłoby to do zbudowania gospodarki na miarę Niemiec, Francji czy Włoch.

Niech Ci nikt nie wkłada do głowy kłamstw o niskich zarobkach z powodu niedoskonałej demokracji, małej wydajności pracy w porównaniu do innych krajów, demografii, czy polskiej głupoty.

To są wszystko kłamstwa.

Polska ma słabą gospodarkę i niskie zarobki, ponieważ nie mieliśmy czasu na wdrożenie uczciwej ekonomii. Już w 1988 roku amerykańscy wysłannicy: George Soros, Jeremy Sachs i Paul Volcker układali się z komunistami. Namawiali Jaruzelskiego do przejścia z systemu komunistycznego do kapitalizmu.

Po 1990 roku, kiedy Polska była biedna i niekonkurencyjna na każdym polu, potrzebowaliśmy pieniędzy.

A co zrobili Amerykanie rękami Balcerowicza?

Ograniczyli wydatki i koszty, czyli to co proponuje dzisiaj większość partii parlamentarnych. Nie można zabierać pieniędzy z gospodarki, kiedy jest tam ich minimalna ilość.

Co trzeba było zrobić?

Dokonać emisji pieniądza i zacząć udzielać bezprocentowych pożyczek biznesowi. Należało odrzucić odsetek i zastąpić go niską opłatą. Rząd mając tani dostęp do pieniądza (przez NBP), powinien inwestować w gospodarkę. Należało uruchomić analitykę gospodarki i monitorować inflację, podaż pieniądza, wzrost cen, wzrost gospodarczy.

Tak, popełnilibyśmy dużo błędów, ale dzisiaj nikt nie wyjeżdżałby z kraju, bo zarobki byłyby w granicach    10 tys. złotych.

To o czym piszę nie jest mrzonką tylko uczciwą, normalną ekonomią. Ja to nazywam „nowa ekonomia”. Nowa jest dla wielu ludzi i polityków, ponieważ jej elementy stosował wieki temu na przykład Abraham Lincoln czy Beniamin Franklin.

Teraz musimy walczyć o przywrócenie tego, czego nie udało się dokonać w 1990 roku, a co utraciliśmy w marcu 1981, kiedy zdrajca Polski Lech Wałęsa zakazał generalnego strajku. Później komuniści wprowadzili stan wojenny i rozgromili pierwszą Solidarność. Kolejna Solidarność i okrągły stół były z góry wyreżyserowaną grą.

Zapraszam do pobrania darmowego raportu „W jaki sposób skolonizowali Polskę?„.

Opisuję w nim, mechanizm, państwa, partie i ludzi, którzy doprowadził do obecnego stanu kolonialnego państwa. Efektem tego były listopadowe sfałszowane wybory. 

Jak skolonizowali Polskę1

Kliknij powyższy obrazek i przejdź do pobrania raportu.

. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. 11 raportów/ebooków do pobrania. Teraz 1 Poziom za 25 zł => za darmo  SzokWiedzy.pl.

.

Photo credit: jar () / Foter / CC BY

 Darmowe Info na Twojego Maila !

  Wpisz w poniższy formularz swoje imię, e-mail i kliknij przycisk „Uzyskaj Dostęp”, a ja będę wysyłał Ci najświeższe info o kłamstwach historycznych, sprzedawczykach polskich, zakłamanej ekonomii i wiele więcej…

Twoje dane są bezpieczne

Zapraszam do komentowania...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *