Stronnictwo amerykańsko-żydowskie

żyd700

Tekst Stanisława Michalkiewicza, znakomicie uzewnętrznia sytuacje geopolityczną. To co ja opisuję od strony ekonomii, pan Michalkiewicz przedstawił od strony historycznej.  

Propaganda jednego wroga

Z dziennikarzy czy publicystów alternatywnych, nie tylko Grzegorz Braun prawidłowo przedstawia sytuacje międzynarodową. Pan Grzegorz nie zna się na ekonomii, ale część geopolityki historycznej rozumie doskonale. Wielu publicystów dalej uwikłana jest w propagandę jednego wroga.

Pan Michalkiewicz wyodrębnił kluczowe państwa w toczącym się konflikcie: USA, Rosję i Niemcy. Nie można również zapomnieć o Chinach, które coraz aktywniej uczestniczą w realnym konflikcie. Rola USA jest tutaj kluczowa. Autor tak to ilustruje: „Obecnie w związku z rozgrywką, jaką Stany Zjednoczone prowadzą we wschodniej Europie z Rosją…”.

Niestety, ale nie wszyscy rozumieją, że to Stany Zjednoczone są agresorem. To lobby wojskowemu i finansjerze międzynarodowej, zależy na wywołaniu wojny w naszej części Europy. Najgorsze jest w tym wszystkim to, że istnieje zagrożenie przeprowadzenia wojny na naszych terenach.

Byłby to świetny pretekst do spacyfikowania opozycji.

„Stronnictwo Amerykańsko-Żydowskie” dąży do wojny

Gospodarka amerykańska musi przeżyć duży kryzys. Nagromadziło się tyle manipulacji, że nie można tej bomby rozbroić samoistnie. Dolar musi iść w odstawkę, stopy procentowe muszą iść w górę. Spowoduje to niezadowolenie społeczne. Ale gdy przerzuci się całą odpowiedzialność na Putina/na wojnę, to społeczeństwo wychowane na paplance medialnej uwierzy.

Media każdy szwindel wytłumaczą, gdy tylko mają punkt zaczepienia.

Bardzo słusznie zauważył pan Michalkiewicz, że zamiast USA, powinno się operować nazwą „Stronnictwo Amerykańsko-Żydowskie”. Zwykli Amerykanie nie chcą wojen, nie chcą nikogo mordować.

Można tylko wpaść w zadumę, jak tak małe państwo, osiągnęło tak potężne wpływy w USA?

Jak to możliwe, że Netaniahu rzuca obelgi w kierunku Obamy, a on nie ma zaplecza, które by go wsparło?

Dawno już pisałem o Izraelu reprezentującym żydów chazarskich, który przejmie władzę na świecie. Ten etap jest realizowany.

Jeżeli ktoś nie wierzy w te fakty, to zapraszam do oglądnięcia przemówienia Netanjahu w Kongresie amerykańskim link.

Jakie plany ma Stronnictwo Amerykańsko-Żydowskie względem Polski?

Zacytuję Stanisława Michalkiewicza: „nasi Umiłowani Przywódcy mogą się spierać między sobą już tylko o różnicę łajdactwa”.

============================

Ach, jak ta historia się powtarza! W XVIII wieku rozpoczęła się III wojna północna, w której Rzeczpospolita formalnie udziału nie brała, ale tak się złożyło, że większość działań wojennych toczyła się właśnie na jej terytorium. A złożyło się tak dlatego, że panujący wówczas w Polsce król August II wykorzystywał rzeczpospolitą jako narzędzie do wzmocnienia Saksonii – bo tam dynastia Wettynów była dziedziczna, a na tronie polskim jej obecność zależała od humorów suwerenów, zresztą nagminnie przekupywanych przez państwa poważne. Zresztą nie tylko suwerenów – bo władcy państw poważnych, jak np. szwedzki Karol XII, próbowali zainstalować na polskim tronie swoich faworytów – w tym przypadku akurat Stanisława Leszczyńskiego. Tedy niezależnie od wojny północnej, nasz nieszczęśliwy kraj stał się terenem walk między zwolennikami Augusta II, a zwolennikami Stanisława Leszczyńskiego („jeden do Sasa, drugi do Lasa”), co spowodowało straszliwą dewastację terytorium, która z kolei zwiększyła zastępy szlachty-gołoty, gotowej wysługiwać się każdemu, kto pozwoli im wypić i zakąsić. Wszystko to doprowadziło do rozbiorów i likwidacji państwa polskiego, zgodnie z zasadą sformułowaną znacznie później przez pruskiego teoretyka wojny Karola von Clausewitza, według której odpowiedzialności za wojnę nie ponosi napastnik, tylko napadnięty, bo swoją słabością zachęcił napastnika do napaści.

A cóż mamy dzisiaj? Ano, coś w rodzaju powtórki wojny północnej, chociaż przy podobieństwach są oczywiście różnice i to znaczne. Po staremu w wojnie tej bierze udział Rosja, ale zamiast Szwecji i Danii – Stany Zjednoczone, zaś interesy Saksonii reprezentuje dziś Nasza Złota Pani panująca w Republice Federalnej Niemiec. Strony toczące współczesną wojnę północną mają w naszym nieszczęśliwym kraju swoich agentów, zgrupowanych w trzech stronnictwach: Stronnictwie Pruskim, Stronnictwie Ruskim i Stronnictwie Amerykańsko-Żydowskim. Te stronnictwa, których najtwardsze jądra stanowią bezpieczniacy z SB i wywiadu wojskowego, którzy w drugiej połowie lat 80-tych przewerbowali się na służbę do państw poważnych, sprawują w Polsce rzeczywistą władzę, co sprowadza się do postępującego rozkradania państwa i rabowania obywateli pod różnymi pretekstami. Bezpieczniacy w Polsce, zarówno wojskowi, jak i „cywilni”, wywodzą się bowiem z kryminalistów, których władze polskie w 1939 roku powypuszczały z więzień, a ci natychmiast zajęli się bandytyzmem. Podczas wojny niemiecko-sowieckiej nad tymi bandami kryminalistów roztoczył kuratelę sowiecki Sztab Partyzancki, zapewniając im kryszę w zamian za przyjęcie bolszewickich dowódców i politruków. W ten sposób powstała „ludowa partyzantka”, którą po wojnie Stalin wykorzystał do stworzenia w Polsce powolnej wobec Sowietów tubylczej administracji.

Ten model stosunków politycznych przetrwał aż do dnia dzisiejszego z tym, że znaczna część wysługujących się przedtem Sowietom bezpieczniaków przeszła na służbę do przyszłych sojuszników: Stanów Zjednoczonych i Niemiec. Stąd mamy trzy główne stronnictwa, które realizują zadania wyznaczone przez centrale w państwach poważnych, a narzędziem, przy pomocy którego zadania te przyjmują postać surowych praw, są Umiłowani Przywódcy, wśród których aż roi się od konfidentów jak nie tej, to innej bezpieczniackiej watahy. Obecnie w związku z rozgrywką, jaką Stany Zjednoczone prowadzą we wschodniej Europie z Rosją – na razie do ostatniego Ukraińca – Stronnictwo Amerykańsko-Żydowskie próbuje rozszerzać swoje wpływy w naszym nieszczęśliwym kraju poprzez spychanie do głębokiej defensywy Stronnictwa Ruskiego a także wypieranie skąd można Stronnictwa Pruskiego. Tamte oczywiście nie zamierzają składać broni bez walki, toteż mamy coraz gwałtowniejszą wojnę na górze, w ramach której Umiłowani Przywódcy, mobilizowani przez swoich oficerów prowadzących, zaczynają kopać się nie tylko po kostkach, ale i wyżej.

Sygnał eskalacji dał pan generał Marek Dukaczewski, szef Wojskowych Służb Informacyjnych, a więc głównej siły okupującej nasz nieszczęśliwy kraj, oznajmił, że to nie prezydent Bronisław Komorowski „spotykał się” z oficerem Wojskowych Służb Informacyjnych, który rozkradł SKOK w Wołominie, tylko Lech Kaczyński. Jakie płyną stąd wnioski? Ano – po pierwsze – że Bronisław Komorowski nadal pozostaje faworytem i Wielką Nadzieją okupującej Polskę soldateski, która już nawet nie próbuje ukrywać, że jej przedstawiciele roznoszą całe państwo na ryjach. Najwyraźniej – po drugie – muszą mieć na ten rabunek pozwolenie od państwa poważnego, które tubylczą soldateskę zadaniuje – bo tubylców od dawna, tzn. – od stanu wojennego przestali się obawiać. Skoro tedy państwo poważne pozwala soldatesce na taką ostentację, to – po trzecie – wygląda na to, iż obmyślony przez państwa poważne dla naszego nieszczęśliwego kraju scenariusz rozbiorowy jest coraz bliższy realizacji, w związku z czym – po czwarte – nasi Umiłowani Przywódcy mogą się spierać między sobą już tylko o różnicę łajdactwa.

Stanisław Michalkiewicz

. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. Nie chcesz stracić na inwestycjach? Chcesz dowiedzieć się co będzie z rublem, frankiem, dolarem? Nie wiesz jak założyć e-biznes? => MonitorowanieRynku.pl

.

Photo credit: fsgm / Foter / CC BY-SA

 

 Chcesz otrzymywać informacje o nowych artykułach !

  Wpisz w poniższy formularz swoje imię, e-mail i kliknij przycisk „Uzyskaj Dostęp”, a ja będę wysyłała Ci info o wielu ciekawych rzeczach.

Twoje dane są bezpieczne

7 Responses to “Stronnictwo amerykańsko-żydowskie”

 • leszek on 26 marca 2015

  Michalkiewicz to taki Roman Dmowski,A w Brauna nie wierze ,obojetnie jaki byl by zlotoustny zawsze zyd

 • marcjan on 26 marca 2015

  leszek a skąd wiesz, że Grzegorz Braun to Żyd? Całkowicie ci się coś poplątało. To najprawdziwszy Polak i patriota. Będę na niego głosował. Mam nadzieję, że 100 000 podpisów z lekką górką zebrał i stanie w szranki z innymi kandydatami. To byłby wspaniały prezydent i tego jemu, sobie i Polsce życzę.
  Tekst Pana Michalkiewicza świetny i jak zwykle trafny!

 • leszek on 26 marca 2015

  panie Marcjanie jesli sie myle to przepraszam,Niech poda swoj życiorys do 3 pokol

 • bob on 26 marca 2015

  Też uważam że Grzegorz Braun jest swego rodzaju koniem trojańskim . W tym programowanym chaosie politycznym zajmuje pewne pole i go neutralizuje . Jak każdy czarny sukienkowy ma dobrze opanowany bajer , oczywiście szykanowany przez system .. którego ci czarni wspierają . Mają jednak poważną wadę , wszystko kojarzy im się z Rosją sowiecką .Ci miłośnicy blizniego zręcznie sączą swój jad nienawiści na wschód od Polski . To właśnie widać w wypowiedziach Brauna… dziwną przemianę przeszło radio o. Rydzyka…jak i stanowisko kościoła w Polsce w sprawie bieżących wydarzeń politycznych .
  tu trochę o G. Braunie
  https://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/120664,metody-manipulacji-polakami-grzegorz-braun-jako-przyklad

  Co do spraw Żydowskich pan Robert ma rację ,ich relacje między sobą są bardzo skomplikowane .
  Wydarzenia na Ukrainie są z tym mocno powiązane .
  Żydzi wciąż czekają na mesjasza , on ma wskazać gdzie mają budować nowy Izrael ( ten jest fałszywy według pewnych..).
  Co ciekawe , 45 -ciu najwyższych rabinów podpisało około miesiąc temu dokument , w którym stwierdza iż na ziemi przebywa już Mesjasz w ludzkiej postaci ….

 • Gutek on 27 marca 2015

  Jak długo jeszcze będziecie ZYC W NIEWIEDZY ,kto w Polsce POLAK,ZYD czy MIESZANIEC obcej krwi z obywatelstwem polskim zagniezdzony pokoleniowo ???

  Czy w Izraelu dopuszcza się obcych do władzy i urzedow oraz mieszana krew ,w dodatku wroga ?

  Zastanowcie się nad mieszaniem ras i po co to się czyni !

  W TEN SPOSOB ZATRACA SIE JEDNOSC i DZIALANOSC NARODOWA !

  A w konsekwencji suwerenność , wolność i niezaleznosc !!!

  Malpa nigdy nie bedzie człowiekiem !!!
  Sowa nie przyniesie sokola .

 • marcjan on 30 marca 2015

  Leszek Pan Braun wiele razy podkreslas, ze jego przodkowie waczyli chocby w Powstaniu Styczniowym. Przelewali Kew I byli represjonowani. To ze nosi nazwisko Braun nie znaczy ze Zyd czy Szkop. Ale tez jestem za tym by kandydaci na rozne funkcje I urzedy pokazywali przynajmniej do trzech pokolen wstecz ze sa z rodziny polskiej.

 • Anka on 1 kwietnia 2015

  o Polacy… niech Wam sie wyjasni..ze tyle lat Polska byla pod zaborami ze nie ma czystej rasy slowian Polakow.

  Do czego wam potrzebne utarczki polak czy zyd ?
  Jesli Zyd da Ci prace jestes zadwolony , jesli zyd nie da Ci pracy.jestes zly..I odwrotnie.
  Takie jest zycie. Nie wazny kolor skory I rasa a wazna jest uczciwosc, prawosc I rztelnosc. Draniem jest kazdy kto chce nim byc.
  Zaden kraj nie bedzie dobrze rzadzony jesli bedzie rzadzony przez POLITYKA, dzilajacego na rzecz partii.
  wazna tez jest partia I jakie ma zalozenia.
  Patrzcie na strone gospodarcza, jaki ten ktos ma program, jak dziala czy jawnie czy cynicznie..wtedy mozna mowic kto jest kto ..
  a tak.. to zabawa w klocki..trzeba niestety dorosnac troche..
  powodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *