USA musi zaatakować Rosję

war700

Analizując sytuacje geopolityczną, należy zawsze mieć na uwadze podstawowy fakt: Chiny i Rosja są największym zagrożeniem dla systemu międzynarodowej finansjery.

W ostatnich latach, amerykańska polityka odnotowuje strategiczne porażki w walce z Rosją. 

Dzisiaj trwa wojna amerykańsko-rosyjska, jutro będą zagrożone Chiny. Wyeliminowanie tych dwóch państw doprowadzi do zmiany systemu globalnego. Zrealizuje się to o czym mówił George Bush senior, czyli wdrożenie nowego systemu gospodarczego NWO – Nowy Porządek świata.

Nigdy to nie nastąpi, dopóki te dwa państwa będą razem współdziałały. Wtedy są niezniszczalne.

Ameryka nie śpi

Myślicie, że niesystemowa Ameryka śpi?

Nie, jesteście w błędzie.

Organizują szereg spotkań, w których przedstawia się pomysły, jak uwolnić ten wspaniały kraj od wpływów żydowskich, od lobby służb specjalnych, a przede wszystkim od bankierów. To rodziny bankowe zarządzają systemem. Gdyby odciąć finansowanie wojska, korporacji, to żadne lobby nie istniałoby.

Dlatego to międzynarodowa finansjera zarządza projektem pod nazwą NWO. Dopiero pod nimi znajduje się cały szereg grup, ciągnących władze w swoją stronę. A na końcu tego łańcuszka grupują się dwie partie, które już dawno sprzedały swoje decyzje i głosy. Demokraci i Republikanie, to bezmyślne kukły realizujące nakazy poszczególnych grup nacisku. 

Wystarczy poznać kreacje pieniądza, finansowanie budżetu państwa przez FEDhistorię walki Lincolna, Franklina czy Kennedy, aby zrozumieć skalę korupcji.

Grupy, które sprzeciwiają się temu systemowi mają duży problem: nie da się uwolnić USA bez pomocy…Chin, Rosji i być może Niemiec – Francji. Do tego dochodzą słabsze kraje militarnie i politycznie, jak Islandia, Węgry i cała masa społeczeństwa, która rozumie toczący się konflikt.

Moim zdaniem nie da się w USA odbić władzy, dopóki nie padnie system finansowo-kredytowy. Do tego należy dołożyć przejęcie armii. Co również jest trudne, ale nie niemożliwe.

Upadek Rosji

Ameryka poniosła kolejną porażkę w niemożności zatopienia Rosji. Planem było osiągnięcie ceny 35 dolarów za baryłkę i utrzymanie jej przez dłuższy czas.

Dlaczego się nie powiodło?

Od kiedy Chiny zagwarantowały Rosji otwarty kredyt ze swoich rezerw walutowych, to zatopienie Rosji tą metodą nie ma sensu. Zorientowali się, że Putin ze swoimi mocodawcami to bystre chłopy. Zamiast koić się przed bankowcami, wykupili po bardzo niskich cenach udziały w swoich korporacjach.

Dzisiaj akcje rosyjskich firm są mocno przecenione.

Zastanawiające jest pytanie: kto sprawuje władzę nad rublem?

Wydaje się, że Putin stracił kontrolę nad walutą, ponieważ przy wycofaniu się kapitału spekulacyjnego (armia finansjery), nie miał żadnej kontroli nad jej podażą. Ten fakt spowodował zachwianiem gospodarki rosyjskiej. Gdyby nie uścisk chiński, upadłaby.

Tu jest duży minus dla Putina, który nie spodziewał się takiego ataku. Rosja dostała sierpowym tak mocno, że niewiele brakowało, aby był to śmiertelny cios.

Co to oznaczałoby?

Rosjanie z braku jedzenia i pieniędzy wyszliby na ulicę, a przygotowany „Majdan” miał podmienić Putina za człowieka bankierów. Wtedy do gospodarki weszłyby buldożery amerykańskie, które wykupiłyby wszystko co się da.

W takiej sytuacji, samotne Chiny bez potężnej armii, poległyby, a Syria i Iran byłyby zakąską do głównego dania.

Nie wyszło.

Atak na Syrię

Mamy sygnał, który wskazuje o przeprowadzeniu ataku na Syrię i Iran.

USA ogłosiła wysłanie kilkudziesięciu tysięcy żołnierzy do Iraku. Ich zadaniem będzie odbić ropę z rąk ISIS. Po wykonaniu zadania armia USA pozostanie w Iraku. Zostanie przemieszczona do Syrii, aby wyzwolić kraj z rąk ISIS.

Innymi słowy realizuje się plan, który opisywałem jakiś czas temu. Grupa terrorystyczna ISIS została zbudowana do mordowania, siania śmierci i nędzy. Do czynienia takich okropności potrzebowali broni, którą w dziwnych okolicznościach gubiła armia USA. Ostatnio około 1500 samochodów pancernych… Potrzebowali również pieniędzy, które zarabiają ze sprzedaży ropy. Ich czas powoli się kończy. Teraz pojawi się zbawienna armia amerykańska, która… wyzwoli Irak i Syrię.

Będzie to drugie podejście do przeprowadzenia „Majdanu” w Syrii. Pierwsze nie doszło do skutku. Obama się wycofał, kiedy Rosja wysłała okręty.

Sromotne porażki bankierów

To się zemści.

Rodziny bankowe muszą użyć armii USA do wściekłych ataków. W tym celu wywierają wpływ na Europę. Kerry wysunął propozycję nowych sankcji uderzających w gospodarkę rosyjską. Niemcy i Francja widzą negatywne konsekwencje sankcji, dlatego nie chcą wojny.  

Co będzie dalej?

Z jednej strony mamy Rosję i Chiny, z drugiej strony USA, Kanadę, Wielką Brytanie, Polskę i inne służalcze rządy. W środku stoją Francja i Niemcy. Tylko one blokują kolejne sankcje na Rosję. Jeżeli zostaną wprowadzone, to znowu zdołują polski eksport.

USA musi zaatakować, ponieważ wszystko przegrywa. No może w jednym są niepokonani … w propagandzie medialnej. To mają opanowane do perfekcji. Nawet w Polsce wiele ludzi wierzy, że Majdan to robota Putina, a USA stoi z boku i tylko się przygląda.

Czy to wszystko oznacza, że Rosja i Chiny, to rycerze na białym koniu niosące światu pokój?

Nic z tego. Gdyby to oni zarządzali światową gospodarką nie byłoby nic lepiej. Widać to po gospodarce rosyjskiej. W kraju, w którym jest mnóstwo surowców, gdzie bankierzy nie zdominowali gospodarki, zarobki powinny być zbliżone do niemieckich. Tymczasem Putin woli trzymać lud za gardło z głodowymi wynagrodzeniami, a kapitał transferować do oligarchów.

Wszystkich przywódców i polityków można bardzo łatwo sprawdzić. Wystarczy przeanalizować gospodarkę, którą zarządzają. Tutaj nic nie da się ukryć.

W kolejnych miesiącach należy oczekiwać wojny w Iraku i Syrii oraz kolejnego ataku na Rosję.

Putin i jego mocodawcy muszą w końcu przejść do ataku. Spodziewam się wprowadzenia drugiej waluty w Rosji, zbudowanie OPEC II i kolejnych przecieków na miarę obozów CIA w Starych Kiejkutach.

. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. Nie chcesz stracić na inwestycjach? Chcesz dowiedzieć się co będzie z rublem, frankiem, dolarem? Nie wiesz jak założyć e-biznes? => MonitorowanieRynku.pl

Photo credit: DVIDSHUB / Foter / CC BY

 Chcesz otrzymywać informacje o nowych artykułach !

  Wpisz w poniższy formularz swoje imię, e-mail i kliknij przycisk „Uzyskaj Dostęp”, a ja będę wysyłała Ci info o wielu ciekawych rzeczach.

Twoje dane są bezpieczne

6 Responses to “USA musi zaatakować Rosję”

 • PFTF on 24 lutego 2015

  Niestety ale myli się Pan . Putin ma kogoś kto ukrywa się w cieniu prawdopodobnie nie znamy jego nazwiska to ta osoba steruje Putinem i ona decyduje o tym kto zasiada w rządzie. Przypominały mi się słowa MSZ Rosji obecnego chyba lawrowa „nie ważne kto będzie rządził Rosją. Estonia, ukraina, i polska i tak będzie nasza”
  A wiec dniem twierdzić ze zarówno władze USA i Rosji maja wspólnego „szefa” przemawia za tym więcej faktów, wypowiedzi przytoczylem tylko jedną z nich.
  Ps. Przepraszam za brak kropek i i innych takich pisze na telefonie i spiesze się do szkoły ☺

 • emorris on 24 lutego 2015

  Trzymanie ludu za mordę odbywa się na zasadzie ustalania wysokości podatków.
  Jakie podatki są w Niemczech, USA, Rosji, Polsce, UK?
  Najważniejsze, żeby było też porównanie w sile nabywczej:
  https://wgospodarce.pl/opinie/17409-10-lat-porownanie-sily-nabywczej-pieniadza
  Lepsze są artykuły z konkretnymi wartościami niż przypuszenia i gdybania.

 • Robert on 24 lutego 2015

  Nie można ciągle pisać o podatkach i sile nabywczej.

  O tym już pisałem.

  Polecam wyszukiwać tematy.

  To jest kategoria: „analizy” – opiera się na wiedzy i przypuszczeniach.

 • marcjan on 26 lutego 2015

  PFTF: tym kims moze byc ideolog Kremla – Aleksander Dugin. On na duzy wplyw na Putina.
  Co do wojny USA z Rosja to widac, ze Amerykanie sie do niej szykuja od kilku lat. Stawka jest utrzymanie sie ekonomicznie przy zyciu Ameryki no a potem moze czeka nas jakas wojna o hegemonie na swiecie pimiedzy Chinami a USA.

 • stek ???????? on 10 listopada 2015

  Autor pomija wiele bardzo istotnych kwestii, które wprowadzają go w błąd.

  1. Autor całkowicie pomija wpływy geopolityczne Indii, które to Indie są istotnym graczem gospodarczym na świecie, a nieoficjalnie jest to już najludniejsze państwo świata (tak, przed Chinami), podobnie ani słowa na temat Brazylii, mimo że to kraj dominujący w Ameryce łacińskiej.
  2. Francja mająca ogromne problemy ekonomiczne i Niemcy, którzy nie posiadają sił zbrojnych, a ich służby są w sporej części na usługach NSA miałyby „wyzwalać” Amerykę? Bez żartów.
  3. Autor wspomina o takich krajach jak Islandia czy Węgry, ale fakty są takie, że wpływy tych państw na sytuację globalną są praktycznie żadne.
  4. Jak padnie system finansowo-kredytowy to będziemy mieć taki kryzys, że ja pier…., gigantyczne bezrobocie, inflację, etc. To będzie minus, a nie plus. Dodatkowo w sytuacji upadku gospodarczego USA, Polska NATYCHMIAST znajdzie się pod rosyjskim butem, a z FR jakoś nam chyba nie po drodze, prawda?
  5. Broni nie gubiła armia USA tylko armia iracka, a to są dwie różne rzeczy
  6. Konflikt w Syrii toczy się o gazociąg z ZEA i Kataru do Europy celem zmniejszenia wpływów Rosji, ISIS to tylko efekt uboczny
  7. „Mamy sygnał, który wskazuje o przeprowadzeniu ataku na Syrię i Iran.” Na czym miał polegać atak na Iran? Chyba na podpisaniu porozumienia z tym krajem, w celu osłabienia pozycji ISIS na Bliskim Wschodzie. W dodatku porozumienie na linii USA-Iran, jest bardzo poważnym zagrożeniem dla polityki Izraela. Czyżby lobby żydowskie tutaj nie dało rady? Dlaczego skoro podobno ma rząd USA w garści?
  8. Niemcy blokują sankcje ze względu na swoje interesy ekonomiczne, a nie ochronę wszechświata przed NWO, który sam w sobie jest tylko legendą.
  9. Wpływ polityków i przywódców na gospodarkę jest ograniczony, ze względu na globalizację kapitału, o czym autor nie raczył wspomnieć.
  10. Nie będzie żadnej drugiej waluty w FR, a przynajmniej nie, jeśli nie zgodzą się Kazachstan i Białoruś – a się nie zgodzą.
  11. Gdzie się żyje lepiej: w tym strasznym USA, w straszniej Kanadzie, czy w strasznym UK, czy może w walczącej ze złymi wpływami masońsko-żydowskimi Rosji i Chinach? Chyba wole USA i Kanadę.
  12. Przy obecnej globalizacji kapitału, sugerowanie że Chiny i Rosja są wolne od wpływów kapitału Amerykańskiego, czy ogólnie, zachodniego to bajeczka dla dzieci.
  13. Antymasońscy krzyżowcy posiadają przeciwstawne, a nie tożsame interesy geopolityczne.

  Pozdrawiam

 • Robert on 10 listopada 2015

  @ stek – (podpisuj się normalnie, tu dbamy o kulturę!!! – dlatego dałem pytajniki)

  1 – Indie mimo liczebności mają mały wpływ na geopolitykę, więc na tę chwilę nie biorę ich pod uwagę.

  2 – Nie bardzo rozumiem, dlaczego Francja i Niemcy mają wyzwalać Amerykę?
  Zrozumiałeś tekst?

  3 – Węgry mają coraz większy wpływ na geopolitykę. Protesty w Niemczech i we Francji są na cześć Orbana. Tylko ignorant nie bierze tego pod uwagę. Islandia jest przykładem dla polityków innych krajów, jak można walczyć z bankierami.

  4 – Jeżeli padnie system, to będzie wesele? Jeżeli nie będziesz miał co do garnka włożyć, to zainteresuje cię bezrobocie, a jeżeli nie będziesz miał czym płacić, to również pieniądz. Jakim rosyjskim butem? Jeżeli teraz padłby system, to Rosja również pada. Pozostaje jej tylko wojsko.

  5 – Jesteś do tyłu z informacjami. Podawałem co najmniej dwa linki o przejmowaniu setek pojazdów czy broni amerykańskich.

  6 – Oczywiście.

  7 – Porozumienie to pułapka. Opisywałem to.

  8 – Oczywiste rzeczy.

  9 – Tak, ale mogą bardzo dużo, jeżeli będą mieli wpływ na podaż pieniądza, system bankowy, bank centralny.

  Polecam, abyś najpierw zapoznał się z poglądami autora, a dopiero później komentował w formie wywarcia sensacji.
  Tak będzie uczciwiej.
  Polecam również, abyś pisał, tak jakbyś chciał mi to przekazać w bezpośredniej rozmowie.

  Lubię rozmawiać merytorycznie, ale bez zbędnego sarkazmu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *