Rolnicy powinni zabrać wynagrodzenia politykom

Photo: foter.com

Federalna Służba Nadzoru Weterynaryjnego i Fitosanitarnego Federacji Rosyjskiej powiadomiła o wprowadzeniu od 1 sierpnia czasowego ograniczenia wwozu do Rosji z Polski owoców i warzyw.

Wprowadzony zakaz dotyczy m.in. świeżych jabłek, gruszek, wiśni, czereśni, nektarynek, śliwek i wszystkich odmian kapusty (w tym białej, pekińskiej, czerwonej, brukselki, brokułów), kalafiorów.

Rzecznik Rossielchonadzoru Aleksiej Aleksiejenko powiedział, że chodzi praktycznie o wszystkie owoce i warzywa.

W najbliższym czasie, często będziemy słyszeć o sankcjach wprowadzonych przez Unie Europejską, Rosję, USA, a może nawet i Polskę.

Wojna trwa na całego.

Tym razem oberwała Polska, jako sojusznik Amerykański. Zawsze najłatwiej uderzyć najsłabszych i tak właśnie się stało. 

Dlaczego oberwaliśmy ?

Ponieważ, nasi politycy kłaniają się Amerykanom, a wypinają na Rosję. Najgorsze jest to, że ucierpi na tym polski biznes. Teraz rolnicy powinni w odwecie zabrać wszystkim posłom i senatorom popierającym beznadziejny układ z USA ich wynagrodzenia. Przecież to nie biznes prowadzi politykę, więc dlaczego oni mają ponosić konsekwencje za durnowaty rząd ?

Gdyby tak za każdym razem, kiedy politycy ewidentnie sprzedają Polskę, zabierać im wynagrodzenia, to szybko zaczęliby myśleć.

 

Bóg, Biblia, Chrystus, Jeszu, jezus Chrystus Robert Brzoza

 

 

Darmowe Info na Twojego Maila !

  Wpisz w poniższy formularz swoje imię, e-mail i kliknij przycisk „Uzyskaj Dostęp”, a ja będę wysyłał Ci najświeższe info o kłamstwach historycznych, sprzedawczykach polskich, zakłamanej ekonomii i wiele więcej…

Twoje dane są bezpieczne

 

Zapraszam do komentowania...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *